Luwr Abu Dhabi

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Luwr Abu Dhabi: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Luwr Abu Dhabi? Kliknij tutaj.

Luwr Abu Dhabi: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.7 / 5

na podstawie 1754 opinii

a) doskonała lokalizacja, piękny budynek b) jechać w godzinach porannych, zanim autobusy turystyczne przyjadą do muzeum c) trudno znaleźć przedstawiciela swojego Przewodnika - bez znaku, bez munduru, bez szpilki / znaku d) Twój voucher jest wydrukowany, ale nowy bilet papierowy (!) dostaniesz na miejscu. Ochrona środowiska??? e) dlaczego wszystkie sale wystawowe są schładzane/schładzane do klasy 16-17 C??? Biegasz po halach, zanim zmarzniesz f) nie przegap Muzeum dla Dzieci (jeśli masz dziecko). Bardzo atrakcyjna, pouczająca nawet dla dorosłych.

Musisz mieć dodatkowy czas, aby zobaczyć go właściwie, jak każde warte uwagi muzeum i galerię. Fantastyczny od wejścia do wyjścia. Wspaniałe doświadczenie. Układ jest dobrze rozplanowany i jest próbka historii i sztuki. Z pewnością dostanie więcej dzieł, ale przyniesie bardzo niedawno otwarte muzeum. Myślę, że więcej jeszcze przed nami. Architektura jest naprawdę niesamowita.

Niesamowita wycieczka ze wspaniałym przewodnikiem: Adnan. On wie tyle i możesz poczuć jego pasję, gdy opowiada historię i historię Dubaju. Meczet jest zdecydowanie jedną z najpiękniejszych rzeczy, jakie kiedykolwiek widzieliśmy, nie możesz tego przegapić! Luwr to także wykwintne miejsce, więc spokojne i relaksujące.

Wycieczka była tego warta i obie były bardzo interesujące. Kobiety otrzymują do meczetu długie czarne kaftany, które w upale mogą być bardzo ciepłe. Saddam był dobrym przewodnikiem.

Bardzo dobrze zorganizowany przewodnik uczy nas wielu rzeczy o kraju i zwyczajach.