Dodaj daty

Atrakcje i wycieczki
Luoyang

Luoyang

Luoyang – nasze najbardziej polecane atrakcje

Prywatna jednodniowa wycieczka Luoyang do świątyni Shaolin i grot Longmen

1. Prywatna jednodniowa wycieczka Luoyang do świątyni Shaolin i grot Longmen

Po porannym odbiorze z miejsca zakwaterowania w mieście Luoyang spotkaj się ze swoim prywatnym przewodnikiem i wskocz na pokład klimatyzowanego pojazdu. Kierując się bezpośrednio do Longmen Grottoes. Po przyjeździe wsiądź do autobusu akumulatorowego, aby rozpocząć przygodę. Podążaj za przewodnikiem, aby podziwiać największą i najbardziej imponującą kolekcję chińskiej sztuki późnej północnej dynastii Wei i Tang (316-907). Groty Longmen obejmują ponad 2300 jaskiń i nisz wykutych w stromych wapiennych klifach na odcinku o długości 1 km. Następnie wybierz się na rejs statkiem, aby podziwiać paranoiczny widok grot. Ciesz się 1,5-godzinną przejażdżką do świątyni Shaolin. Twój przewodnik wyjaśni po drodze powiązane historie i historie, nie krępuj się zadawać pytań, jeśli masz! Po przybyciu do świątyni Shaolin zjedz lokalny lunch, a następnie zobacz prawdziwe Kungfu w wykonaniu mnichów Shaolin w teatrze Shaolin Temple. Przejdź dalej, by zwiedzić świątynię Shaolin, która została zbudowana po raz pierwszy w 495 r. n.e. Później cesarz Xiaowen z północnej dynastii Wei (386-557) zbudował świątynię, aby pomieścić indyjskiego mistrza Batuo. Ponieważ chińskie Kungfu również wywodzi się ze świątyni Shaolin, zostało uznane za początek buddyzmu Chan i kolebkę Kungfu. Spaceruj po budynkach i dziedzińcach ze swoim przewodnikiem, uzyskaj głęboki wgląd w historię i życie mnichów Shaolin w świątyni. Następnie odkryjesz Las Pagodowy, który jest skupiskiem pagód grobowych dla wybitnych mnichów i opatów świątyni. Istnieje ponad 240 pagód grobowych różnych rozmiarów z dynastii Tang, Song, Jin, Yuan, Ming i Qing (618-1911), co czyni go największym lasem pagodowym w Chinach. Po zakończeniu wycieczki zostaniesz przeniesiony z powrotem do hotelu w Luoyang.

Longmen Grottoes Wycieczka prywatna lub tylko rezerwacja biletów

2. Longmen Grottoes Wycieczka prywatna lub tylko rezerwacja biletów

W przypadku rezerwacji z przewodnikiem spotkasz się z prywatnym przewodnikiem w holu hotelu. Twój przewodnik pomoże Ci wziąć taksówkę do Grot Longmen. Uwaga: Odbiór z hotelu lub dworca kolejowego przez przewodnika jest wliczony w cenę, ale WSZYSTKIE koszty transportu NIE są wliczone w cenę.) Po wycieczce z przewodnikiem możesz spędzić więcej czasu w okolicy grot na własną rękę lub poprosić przewodnika o pomoc w znalezieniu taksówki, aby wrócić do hotelu lub skorzystać z transportu publicznego, co jest bardzo wygodne i łatwe. Jeśli wybierzesz tylko opcję rezerwacji biletów, oznacza to brak odbioru i transportu powrotnego, brak przewodnika i kierowcy. Będziesz odkrywać grotę samodzielnie.

Zhengzhou: Prywatna wycieczka do świątyni Shaolin i grot Longmen

3. Zhengzhou: Prywatna wycieczka do świątyni Shaolin i grot Longmen

Zgodnie z godziną odbioru wycieczki, spotkaj się z przewodnikiem w holu hotelu w Zhengzhou i rozpocznij dzień. Najpierw udaj się prywatnym samochodem do świątyni Shaolin, co zajmie około 1,5 godziny. Świątynia Shaolin została zbudowana w 495 r. n.e. przez cesarza Xiaowena z północnej dynastii Wei dla indyjskiego mnicha Batuo. To właśnie tutaj indyjskie pisma zostały przetłumaczone na język chiński i powstały zasady buddyzmu zen. Świątynia Shaolin znajduje się na zboczach góry Song, jednej z pięciu świętych gór Chin. Pierwotna struktura świątyni była prosta, ale z każdą kolejną dynastią stawała się coraz bardziej rozległa - wiele z obecnych struktur pochodzi z dynastii Ming i Qing. Spaceruj po różnych salach i dziedzińcach, odkryj Las Pagód, który jest skupiskiem pagód grobowych dla wybitnych mnichów i opatów świątyni. Znajduje się tu ponad 240 różnej wielkości pagód grobowych z dynastii Tang, Song, Jin, Yuan, Ming i Qing (618-1911), co czyni go największym lasem pagód w Chinach. Zobacz prawdziwe Kungfu w wykonaniu mnichów Shaolin w teatrze. Uzyskaj głęboki wgląd w historię i związane z nią opowieści o świątyni Shaolin - kulturze, ludziach i duszy. Ciesz się pysznym lunchem w lokalnej restauracji, a następnie udaj się do Grot Longmen (około 1,5 godziny jazdy). Groty i nisze Longmen zawierają największą i najbardziej imponującą kolekcję chińskiej sztuki późnych dynastii Wei i Tang (316-907). Dzieła te, w całości poświęcone religii buddyjskiej, stanowią szczytowe osiągnięcie chińskiej rzeźby w kamieniu. Na koniec wycieczki udaj się z powrotem do hotelu w Zhengzhou, możesz także zakończyć wycieczkę w Luoyang.

Jednodniowa wycieczka obejmuje dwa światowe dziedzictwo kulturowe

4. Jednodniowa wycieczka obejmuje dwa światowe dziedzictwo kulturowe

Spotkajmy się rano w hotelu lub na dworcu kolejowym w Zhengzhou lub Luoyang. Kolejność podróży zależy od wyjazdu i pory dnia. Pół dnia w świątyni Shaolin i pół dnia w grotach Longmen. Ciesz się słynnym światowym dziedzictwem kulturowym Groty Longmen w dzień iw nocy, Groty Longmen są innym pięknem w dzień iw nocy. Dzięki inteligentnemu wykorzystaniu czasu można zobaczyć te dwa różne krajobrazy. Odkryj sekrety tysiącletniej świątyni Shaolin, obejrzyj najlepszy pokaz sztuk walki uczniów Shaolin Kungfu. Skosztuj najbardziej autentycznego chińskiego jedzenia! Najbardziej efektywna i idealna podróż! Dostawa do miejsca wyjazdu lub na życzenie klienta po zakończeniu wycieczki.

Wycieczka prywatna: Groty Longmen, Świątynia Shaolin z pokazem Kungfu

5. Wycieczka prywatna: Groty Longmen, Świątynia Shaolin z pokazem Kungfu

Spotkaj się z prywatnym przewodnikiem i kierowcą w hotelu Luoyang Downtown lub na dworcu kolejowym Luoyang Longmen lub w hotelu w centrum Zhengzhou. Udaj się bezpośrednio do Grot Longmen. Twój przewodnik opowie Ci historie o Luoyang i Grotach podczas jazdy. Po przybyciu na miejsce popłyniesz łodzią, aby podziwiać paranoiczny widok na groty, które składają się z ponad 2300 jaskiń i nisz wykutych w stromych wapiennych klifach na odcinku o długości 1 km. Następnie wsiądziesz do elektronicznego autobusu, aby zwiedzić Groty pieszo. Groty Longmen są uważane za największą i najbardziej imponującą kolekcję chińskiej sztuki z późnych dynastii Wei i Tang (316-907). Będziesz podziwiać posągi jaskiniowe i podziwiać sztukę rzeźbiarską. Po wizycie w grotach Longmen będziesz mieć około 1,5 godziny prywatnego transferu do świątyni Shaolin. Twój przewodnik z przewodnikiem nie tylko wyjaśni historię świątyni, ale także podzieli się filozofią buddyzmu i jego wpływem na Chiny. Zjesz lokalny lunch i będziesz cieszyć się Kungfu w wykonaniu mnichów Shaolin przed zwiedzaniem świątyni. Świątynia Shaolin została zbudowana w 495 r. n.e. Później cesarz Xiaowen z północnej dynastii Wei (386-557 n.e.) kazał zbudować świątynię, aby pomieścić indyjskiego mistrza Batuo. Świątynia Shaolin wywodzi się z chińskiego Kungfu, jest również uznawana za źródło buddyzmu ZEN i kolebkę Kungfu. Buddyzm Zen jest najpopularniejszą sektą buddyzmu w Chinach i Azji Wschodniej. Kolejną atrakcją jest Las Pagód, w którym znajduje się 240 pagód grobowych o różnych rozmiarach z dynastii Tang, Song, Jin, Yuan, Ming i Qing (618-1911 AD), największy las pagód w Chinach. Ta prywatna wycieczka obejmuje anglojęzycznego przewodnika, podróż prywatnym klimatyzowanym pojazdem, opłatę za wstęp, rejs łodzią, lunch, pokaz i transport w obie strony do hotelu.

Luoyang: Groty Longmen i Świątynia Białego Konia - wycieczka z przewodnikiem

6. Luoyang: Groty Longmen i Świątynia Białego Konia - wycieczka z przewodnikiem

Odwiedź dwa z historycznych punktów obowiązkowych w środkowych Chinach podczas prywatnej, 8-godzinnej wycieczki z Luoyang. Z prywatnym przewodnikiem odkryj wpisane na listę UNESCO Groty Longmen, ciąg skalnych jaskiń i nisz zawierających tysiące buddyjskich posągów. Po obiedzie składającym się z regionalnych potraw, przejdź się po salach i pawilonach Świątyni Białego Konia, uważanej za miejsce narodzin chińskiego buddyzmu, poznając jej historię. Spotkaj się ze swoim prywatnym przewodnikiem w centralnie położonym hotelu w mieście Luoyang lub na dworcu kolejowym. Następnie wskocz do prywatnego, klimatyzowanego pojazdu i rozpocznij swoją przygodę! Podczas podróży posłuchaj opowieści przewodnika o Longmen, w którego grotach znajduje się największa kolekcja chińskiej sztuki z późnych dynastii Wei i Tang, z okresu od IV do X wieku. Groty Longmen to jedna z najsłynniejszych grot w Chinach i obiekt z listy UNESCO. Położone nad brzegiem rzeki Yi, jaskinie liczą oszałamiającą liczbę 2100 i zawierają urny krematoryjne, kamienne tablice z inskrypcjami oraz 100 000 buddyjskich rzeźb i obrazów. Udaj się do tego miejsca i ciesz się spacerem z przewodnikiem wzdłuż brzegów rzeki, aby zobaczyć najważniejsze atrakcje, podziwiając najwcześniejsze nisze z prostymi posągami Buddy, a także późniejsze i bardziej bogato rzeźbione jaskinie, z bogatymi przedstawieniami Buddów, postaci dworskich i innych elementów dekoracyjnych. Podziwiaj bujną scenerię wokół jaskiń, a następnie możesz wybrać się na rejs łodzią z powrotem do wejścia i podziwiać niesamowite widoki z różnych perspektyw. Następnie udaj się do lokalnej restauracji na lunch z popularnymi daniami regionalnymi. Odświeżony, kontynuuj jazdę do Świątyni Białego Konia, założonej w 68 r. n.e. i uważanej za pierwszą świątynię buddyjską w Chinach. Wsparta przez górę Mangshan i z widokiem na rzekę Luohe, ta starożytna świątynia składa się z ozdobnych kapliczek religijnych z wizerunkami buddyjskich bóstw. Zanurz się w duchowej atmosferze i zwiedzaj główne obszary, w tym hale, pawilony i dziedzińce, poznając historię świątyni i dowiadując się, dlaczego jest ona uważana za kolebkę chińskiego buddyzmu. Po zwiedzaniu zrelaksuj się w drodze powrotnej do hotelu lub na dworzec kolejowy, gdzie Twoja wycieczka zakończy się transportem powrotnym do hotelu.

Luoyang Classic Day Tour Longmen Grottoes Old Twon Przeglądaj

7. Luoyang Classic Day Tour Longmen Grottoes Old Twon Przeglądaj

Rano lokalny przewodnik po Luoyang przywita Cię w holu hotelu lub na dworcu kolejowym Luoyang Longmen, trzymając tablicę powitalną. Udasz się bezpośrednio do słynnych grot Longmen. Jest uważany za skarbiec starożytnej sztuki rzeźbiarskiej z ponad 100 000 kamiennych posągów o wysokości od 2 cm do 17,14 m. Longmen Grottoes rozciąga się na około 1094 jardy wzdłuż obu brzegów rzeki Yi i ok. 12 km od miasta Luoyang. Jest to jedna z trzech najcenniejszych buddyjskich rzeźb jaskiniowych i skalnych w Chinach. Po obiedzie odwiedzisz Świątynię Białego Konia. Świątynia Białego Konia, założona w 64 rne we wschodniej dynastii Han, jest pierwszą buddyjską świątynią w Chinach. Obecnie jest popularnym celem wycieczek w Luoyang dzięki wielu starożytnym architektom, cennym posągom buddyjskim i spokojnej okolicy. Możesz spodziewać się wielu Chińczyków i międzynarodowe stylizowane świątynie, cenne posągi i unikalne rzeźby. Następnie przejazd do miasta Luoyang i wizyta na ulicy Lijingmen, gdzie można poznać lokalną kulturę i jedzenie. Na koniec transfer z powrotem do hotelu w Luoyang.

Liczba znalezionych atrakcji: 15
Sortuj wg::

Luoyang: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Luoyang? Kliknij tutaj.