Opis tej atrakcji został przetłumaczony automatycznie. Kliknij tutaj, aby zobaczyć oryginalną wersję (język angielski).
Wycieczka kilkudniowa

Z Luksoru: 2 noce, 3 dni luksusowy rejs po Nilu

4,4 / 5

Opinie: 16

Organizator atrakcji: Travel To Church

Z Luksoru: 2 noce, 3 dni luksusowy rejs po Nilu

Organizator atrakcji: Travel To Church
Prawie wyprzedane
Prawie wyprzedane

Od 1 283,60 zł za osobę

Rozkoszuj się 2 nocami i 3 dniami na pokładzie luksusowego rejsu po Nilu, odkrywając naturalne krajobrazy i kultowe świątynie między Luksorem a Asuanem.

Informacje

Darmowa rezygnacja
Rezygnując z atrakcji na co najmniej 24 godz. przed jej rozpoczęciem, otrzymasz pełny zwrot kosztów.
Środki bezpieczeństwa dot. COVID-19
Obowiązują specjalne środki bezpieczeństwa i ochrony zdrowia. Dowiedz się więcej
Zarezerwuj teraz i zapłać później
Zarezerwuj teraz i zapłać później, aby zarezerwować miejsce bez żadnych opłat już dziś. Dowiedz się więcej
Czas trwania 3 dni
Sprawdź dostępność, aby zobaczyć godziny rozpoczęcia.
Omiń kolejkę do kasy biletowej
Przewodnik
arabski, angielski, niderlandzki, duński, francuski, niemiecki, włoski, hiszpański
Prywatna grupa

Czego możesz się spodziewać

W skrócie
 • Płyń do Asuanu wzdłuż Nilu na 5-gwiazdkowej luksusowej łodzi
 • Podziwiaj naturalne krajobrazy i małe egipskie wioski wzdłuż rzeki
 • Poznaj kultowe świątynie w Luksorskiej Dolinie Królów
 • Odkryj bogatą historię świątyń Edfu i Kom Ombo
 • Zobacz majestatyczne bliźniacze świątynie Ramzesa II i Nefertari
Pełny opis
Wybierz się w podróż z Luksoru do Asuanu na pokładzie luksusowej pięciogwiazdkowej łodzi, która obejmuje wszystkie posiłki i zwiedzanie z przewodnikiem niektórych z najbardziej znanych i dobrze zachowanych świątyń Egiptu wzdłuż Nilu. Dzień 1 Rozpocznij pierwszy dzień swojego wielodniowego rejsu od odbioru z hotelu z miejsca zakwaterowania w Luksorze około 7:00. Przed wejściem na pokład łodzi udasz się na wycieczkę z przewodnikiem do kultowej Doliny Królów w Luksorze. Odwiedź i wejdź do 3 najważniejszych grobowców starożytnych królów, oglądając liczne inskrypcje i hieroglify, które je zdobią. Następnie kieruj się do Świątyni Hatszepsut, która jest piękną świątynią grobową ważnej królowej Egiptu, której władza polityczna zmieniła wówczas stan Egiptu. Podążaj za swoim przewodnikiem, kontynuując zwiedzanie miasta Habu, aby być świadkiem Świątyni Ramzesa III, jednej z największych świątyń XX dynastii. Rób zdjęcia imponujących posągów Memnona i dotrzyj do świątyni Karnak, która jest najważniejszą i największą w mieście Luksor. Po wypełnionej historią wycieczce zostaniesz zabrany na pokład rejsu około godziny 13:00, w idealnym czasie, aby cieszyć się pierwszym posiłkiem podczas podróży po rzece. Gdy już się zadomowisz, wejdź na dach łodzi, aby podziwiać czarującą scenerię. Zobacz, jak przepływają małe łodzie, egipskie wioski i naturalne krajobrazy. Dzień 2 Po śniadaniu wybierz się na przejażdżkę bryczką, aby odwiedzić Świątynie Edfu Horusa. Podziwiaj te dobrze zachowane pałace religijne i imponujące budowle z piaskowca Horusa. Wróć do łodzi na lunch, a następnie udaj się ponownie, aby zobaczyć świątynię Kom Ombo. Dowiedz się o strukturach świątyni i dlaczego została zbudowana na cześć dwóch wielkich bóstw Nilu. Dzień 3 Po wczesnym porannym wymeldowaniu z łodzi zabierz bagaż i zjedz szybkie śniadanie, a przed odebraniem udaj się do świątyni Abu Simbel. Podczas tej wycieczki w małej grupie odkryjesz także świątynie Ramzesa II i Nefertari. Te bliźniacze świątynie zostały zbudowane ze zbocza góry w XIII wieku pne za dynastii faraona Ramzesa II. Zakończ wycieczkę około 13.30, a następnie udaj się do miejsca zakwaterowania w Asuanie lub na dworzec kolejowy lub lotnisko.
Wliczone w cenę
 • 2 noce i 3 dni na 5-gwiazdkowej luksusowej łodzi
 • Prywatna kabina ze wszystkimi udogodnieniami?
 • Wszystkie posiłki
 • Przewodniki
 • Przejażdżka bryczką
 • Wszystkie podatki i opłaty
 • Transfer do hotelu klimatyzowanym minibusem
 • Wskazówki (opcjonalnie)
 • Opłaty za wstęp do świątyń
Środki bezpieczeństwa dot. COVID-19
Wymagania dla podróżnych
 • Należy mieć założone maseczki ochronne

Wybierz liczbę uczestników i datę

Uczestnicy

Termin

Opinie klientów

Ogólna ocena

4,4 /5

na podstawie 16 opinii

Podsumowanie opinii

 • Przewodnik
  4,3/5
 • Transport
  4,3/5
 • Jakość/cena
  4,5/5

Sortuj według:

Typ podróżującego:

Liczba gwiazdek:

To była więcej niż cudowna wycieczka, a ich spotkania na wszystkich stacjach wyjazdu były ustalone i zawsze byli obecni przed czasem i to mnie bardzo ucieszyło.Wszyscy, z którymi miałem do czynienia na mojej trasie byli wspaniali i chętni do współpracy, niezależnie od tego, czy byli kierowcami lub przewodnikami wycieczek.Nie zapomnij wspomnieć o Siostrze Silvanie, która była odpowiedzialna za koordynację i śledzenie etapów Przebieg mojej podróży był profesjonalny, elegancki i bardzo chętny do współpracy, a także jej odpowiedź na moje zapytania przez cały dzień była bardzo szybko i adekwatnie, co sprawiło, że czułem się bezpiecznie na drodze jej ciągłego zainteresowania i szykownego postępowania, radzę sobie z nimi i z własnego doświadczenia

Czytaj dalej

9 października 2021

The Nile Cruise is a must-do and we could not have asked for a better overall experience! Our trip was organised by Sheba Travels and all our pick-up/transfers and excursions were co-ordinated by Taghreed. She was prompt and communicative which made for a hassle-free trip. A shout-out to our guides : Ghada at Luxor - who managed to fit in so much as we had less time due to our train arriving late, Mohammed in Kom Ombo - who was excellent and so informative, and Abu in Abu Simbel - who directed us through the temples efficiently so we weren't stuck in a queue for ages! We were disappointed by our guide in Edfu, which we communicated to Taghreed. Our on-board experience too was superb! The cabins were comfortable and we were delighted to be so close to the water! The staff on-board were helpful, the buffet meals were good. Most of all we loved spending time on the sundeck - chilling with a drink by our side, discovering the landscapes of Egypt as we cruised down the beautiful Nile! ❤️

Czytaj dalej

29 kwietnia 2022

Przetłumacz

Wir hatten eine schöne Erfahrung bei dieser Aktivität. Das Programm ist etwas anstrengend, da es gibt, viel zu sehen. Dafür kann in der Zwischenzeit auf der Boot Decke sehr gut chillen. Alle waren sehr nett und engagiert und ihre Priorität ist immer die Sicherheit der Touristen. Alles gut organisiert. Danke Abdul :)

16 lutego 2022

Przetłumacz

Numer identyfikacyjny produktu: 383998