Luksor

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Luksor: największe atrakcje

Luksor: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Luksor? Kliknij tutaj.

Luksor: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.5 / 5

na podstawie 4117 opinii

Wszystko bylo perfekcyjnie zorganizowane. Przewodnik bardzo fajnie mówił po angielsku i starał sie tłumaczyć jeśli ktoś nie rozumiał. Ponadto znal wszystkie zwiedzane miejsca idealnie i prowadził wycieczke tak, że widzieliśmy wszystko, ale nie szliśmy za tłumem. Co istotne- opowiadał tylko to co ciekawe, pomijając nieistotne nudne rzeczy. Wycieczka byla bardzo intensywna, jednak w naszej grupie były też osoby starsze i dzieci- nie mieli zadnych problemów aby zdążyć. Ponadto ciekawym doświadczeniem było oglądaniem z busa całego Egiptu i prawdziwego życia Egipcjan. Warto również skorzystać z rejsu po Nilu. Za 12 dolarów mamy niesamowite widoki i doświadczenia. Serdecznie polecam- Luksor to punkt obowiązkowy na wakacjach w Egipcie Mailowy kontakt z biurem był bezproblemowy.

Wycieczka byla wspaniala , bardzo dobry przewodnik polecam bardzo .

Duzo sie dowiedzalam o histori starozytnej Egiptu, ciekawa forma przedstawienia przez przewodnika. interesujace rzeczy, miejsca i.t.d. Przejazdzka po Nilu ( bze udzialu krokodyli ) tez niesamowite wrazenia, Cena bardzo przystepna, oplaca sie jeszcze przed wyjazdem zamowic i zorganizowac wycieczki , to oszczedza czas , rozczarowania i daje pewnosc ze to bedzie napewno to co czlowiek chce zobaczyc. Wszystkim polecam " GetYourGuide ". Solodna i pewna Firma z ktora mozna zobaczyc iprzezyc nie zapomniane chwile na urlopie. Ewa i Janusz Fricke.

It was a nice day in Luxor. The trip itself was pretty exhausting(4h of drive from Hurghada,small buses, not a lot of place if you're 1.82m) but there are a lot of interesting places to see. Luxor is an amazing city which is still being discovered. The guide and the driver was very nice, they both tried to do everything to please the guests and make the trip as much nice as its possible. The only problem was the rush but from one site it's understandable(crowdy as hell). In total I can really recommend it to everybody.

I liked the trip a lot! A trip you will not regret. Please take your sunsceen with you, a had and a scarf to cover your skin as you will need it all. Guide was very nice, explained us the history and took the time to do it. Food during the lunch was ok, drinks we had to pay ourselves. All in all great experience. DO NOT BUY ENTERY INTO THR THUMB OF TUTECHAMON - NOT WORTH IT. THE ENTERY INTO OTHER 3 MORE BEAUTIFUL THUMBS IS INVLUDED.

Wycieczka przebiegła zgodnie z planem. Odbiór o umówionym czasie. Przewodnik ciekawie opowiadał o historii Luxoru i całego Egiptu w czasie całej wycieczki. Obiad smaczny. Ostatnim punktem programu jest zwiedzanie lokalnej pracowni alabastru, gdzie próbują nam na siłę sprzedać pamiątki, które wcale nie różnią się od tych sklepowych. Jechaliśmy małym busem. Wycieczka intensywna, ale wróciliśmy zadowoleni.