Wybierz daty

Łuk Hadriana

  • Bilety wstępu
  • Wycieczki z przewodnikiem
  • Wycieczki prywatne
  • Wycieczki całodniowe
  • Wycieczki wskakuj/wyskakuj
Liczba znalezionych atrakcji: 45
Sortuj według:
Strona 1 z 3

Łuk Hadriana: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Łuk Hadriana? Kliknij tutaj.

Łuk Hadriana: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.8 / 5

na podstawie 1511 opinii

Dla nas była to ciekawa wstępna wycieczka do Aten. Przewodnik był bardzo kompetentny, ale nieunikniona była presja czasu, szczególnie w Muzeum Akropolu. Po zakończeniu wycieczki udało nam się pozostać w Muzeum i dokładniej je zbadać. Jedynym problemem było to, że ponieważ nie mieliśmy indywidualnych biletów, musieliśmy „przekonać” ochroniarza na niższych wykopach, które są bardzo interesujące, aby pozwolił nam wejść i się rozejrzeć. Nie powinno to być konieczne, a GYG musi zapewnić swoim klientom pełne indywidualne bilety / wejściówki do Muzeum i Wykopalisk, tak jak my mieliśmy na Akropolu. Restauracja Acropolis to doskonałe i idealne miejsce na szybki lunch po wycieczce. Chociaż nam się podobało, naszym zdaniem wycieczka jest droga jak na półdniową wycieczkę ze stosunkowo dużą grupą.

Świetna wycieczka, zwłaszcza Akropol, jest o wiele lepsza z przewodnikiem, aby zrozumieć kontekst. Pierwsza część („Ateny Highlights”) zabrała nas do parlamentu, ogrodów królewskich i Świątyni Zeusa. Do drugiej części (Akropol) dołączyły do nas dodatkowe osoby. Pod koniec tej wycieczki była „trzecia część”, w której odwiedzili muzeum Akropolu - nie było to zawarte w moim bilecie, ale postanowiłem zapłacić różnicę i za to też zostać, ponieważ tak bardzo podobał mi się poranek! Przewodnik Kimon był bardzo kompetentny i był w stanie zainteresować wszystkich (była dość zróżnicowana publiczność). Pamiętaj, że faktyczna opłata za wstęp nie jest wliczona w cenę świątyni/akropolu/muzeum, więc na początku wycieczki będziesz musiał zapłacić przewodnikowi dodatkową kwotę).

Interesująca, dobrze zorganizowana i w miłej atmosferze

Wybraliśmy tę wycieczkę aby lepiej poznać miejsca w Atenach i ominąć kolejki na Akropol. Zdecydowanie nasze oczekiwania zostały spełnione. Tempo dostosowane do każdego, wiele przystanków na których kolejne ciekawostki były przedstawiane. Każdy przystanek w miarę możliwości w cieniu. Dłuższe postoje w ważniejszych miejscach z przerwami na toaletę czy napełnienie wody. Bardzo udana wycieczka.