Lucerna (kanton)

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Lucerna (kanton): największe atrakcje

Lucerna (kanton): Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Lucerna (kanton)? Kliknij tutaj.

Lucerna (kanton): Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.7 / 5

na podstawie 3288 opinii

świetna wycieczka, mieliśmy idealną pogodę. To było piękne, spokojne otoczenie, idealne, aby cieszyć się pięknem Rigi. Naprawdę majestatyczny koniec łodzią przez jezioro do Lucerny. fantastyczny przewodnik, który zadbał o to, abyśmy czuli się komfortowo podczas naszej podróży i utrzymywali z nami kontakt, gdy byliśmy sami, genialny!

Ciekawie, z dodatkowymi informacjami, ale podawanymi z umiarem. Nie do powtórzenia indywidualnie - miejscowi przewodnicy wiedzą najlepiej jak ogarnąć różne atrakcje w rozsądnym czasie i za rozsądną cenę. Byliśmy na wycieczce angielskojęzycznej - przewodnik mówił świetnym angielskim - na pewno nie był anglikiem :)

Wszystko tak jak w opisie. Koniecznie wydrukuj kupon i wymień go na bilet po przyjeździe autobusem do Kriens jeśli stamtąd rozpoczynasz wycieczkę. Pilatus przepiękny. Mam nadzieję że kiedyś tam jeszcze wrócę.

Wycieczka w pełni warta swojej ceny! Mnóstwo atrakcji i widoki zapierajace dech w piersiach. Każdy znajdzie cos dla siebie- zwiedzanie Lucerny albo Titlis z mnóstwem atrakcji dla lubiących sport!

Piękne widoki. Nowoczesna kolejka linową. Na górze możliwość niewielkiego trekkingu.