Atrakcje i wycieczki
Lubeka

Lubeka – nasze najbardziej polecane atrakcje

Hamburg: Godzinny rejs po porcie

1. Hamburg: Godzinny rejs po porcie

Weź udział w rejsie po porcie w Hamburgu. Wysłuchaj komentarza na żywo w języku niemieckim, mijając okolicę Speicherstadt, dzielnicę HafenCity, most Köhlbrandbrücke, gmach Filharmonii nad Łabą i wiele innych atrakcji. Zobacz najbardziej znane spośród 2400 budowli, które przecinają drogi wodne, kanały i basen portowy. Wejdź na pokład łodzi, by podziwiać rozmaite atrakcje miasta (w zależności od pory dnia i poziomu wody). Po drodze poznasz ciekawostki dotyczące miasta i jego historii oraz przypływających i wypływających statków. Usiądź wygodnie i rozkoszuj się wspaniałymi widokami z poziomu wody. Zobacz zabytkową okolicę Speicherstadt (kompleks magazynów) z wąskimi drogami wodnymi, nowoczesną dzielnicę HafenCity, rozmaite mosty nad Łabą, śluzy i terminale kontenerowe, ogromną stocznię Blohm+Voss i most Köhlbrandbrücke. Zakończ wycieczkę w miejscu jej rozpoczęcia.

Lubeka: rozrywkowa wycieczka przez ukryte dziedzińce

2. Lubeka: rozrywkowa wycieczka przez ukryte dziedzińce

Odkryj najpiękniejsze dziedzińce i korytarze Lubeki podczas wycieczki z przewodnikiem. Daj się poprowadzić wąskimi ścieżkami do małych, malowniczych dziedzińców, z których słynie miasto. Przeglądaj małe stragany, w których mieszkali robotnicy, i zanurz się w lokalnej historii. Dowiedz się wielu interesujących faktów na temat Ligi Hanzeatyckiej i gwałtownego wzrostu liczby ludności miasta w średniowieczu. Posłuchaj, dlaczego trzeba było stworzyć przestrzeń życiową, prowadząc do budowy wąskich i krętych korytarzy między budynkami frontowymi. Zobacz dziedzińce klasztorne i cofnij się w czasie. Podziwiaj, jak w tamtych czasach zakwaterowano wdowy kupców i spedytorów.

Lubeka: 1-godzinna wycieczka autobusowa po mieście

3. Lubeka: 1-godzinna wycieczka autobusowa po mieście

Ciesz się wyjątkową atrakcją w Lubece: Splashtour, autobus, który przekształca się w łódź. Kapitan przywita Cię na przystanku i zabierze w podróż po swoim rodzinnym mieście, łącząc osobiste historie z faktami historycznymi, aby uczynić to naprawdę wyjątkowym doświadczeniem. Ta przejażdżka da Ci zupełnie inny widok na miasto. Podczas tej 1-godzinnej wycieczki zobaczysz najciekawsze i najpiękniejsze zakątki hanzeatyckiego miasta. Punktem kulminacyjnym jest spektakularny plusk, gdy autobus nagle zmienia się w statek i prowadzi Cię wzdłuż Trave, mijając malowniczą panoramę Lubeki. Ciesz się komentarzem na żywo w języku niemieckim, dającym wgląd w historię Lubeki, dni chwały i najsłynniejszych mieszkańców. Przepłyń przez port w Lubece i wokół historycznego starego miasta. Z wody możesz zobaczyć wszystkie główne zabytki, w tym 7 wież Lubeki, Bramę Holsten, niezliczone mosty, romantyczną dzielnicę ogrodów i zabytkowe domy starego miasta. Z drogi możesz rzucić okiem na codzienne życie w Lubece, mijając wyjątkowe małe sklepy, zabytkowe domy i niezliczone zabytki.

Lubeka: City Highlights Scavenger Hunt i samodzielna wycieczka

4. Lubeka: City Highlights Scavenger Hunt i samodzielna wycieczka

Poznaj Lubekę we własnym tempie podczas tej interaktywnej wycieczki pieszej, odtwarzanej na telefonie. Rozszyfruj zagadki, wejdź w interakcję z najważniejszymi atrakcjami miasta i odblokuj ciekawe fakty i legendy. Idealna aktywność na świeżym powietrzu dla osób odwiedzających ją po raz pierwszy, par, grup, rodzin i dzieci. Może być wykorzystany jako świetne ćwiczenie budowania zespołu. Po pobraniu gry Scravenger na telefon użyj aplikacji i zintegrowanych map, aby rozpocząć przygodę przed pięknym Burgtorem, częścią oryginalnych średniowiecznych murów miejskich. Następnie udaj się do Szpitala Ducha Świętego, w którym w średniowieczu przebywali biedni i chorzy. Podziwiaj misterne malowidła ścienne na ścianach i maleńkie schowki przeznaczone dla mieszkańców. Na każdym przystanku poznaj atrakcję i rozwiąż zagadkę lokalizacyjną, którą można rozwiązać tylko rozwiązany, jeśli dotrzesz do określonej lokalizacji. Wykorzystaj logikę, wyobraźnię, spostrzegawczość i ducha zespołowego, aby odblokować poprawny kod i odkryć kolejny cel gry w zwiedzanie miasta. Kontynuuj poznawanie kultury Lubeki, odwiedzając Teatr Lubeka. Następnie udaj się do Buddenbrookhaus, uroczego budynku z wyszukanymi fasadami, w którym niegdyś mieszkali pisarze Thomas i Heinrich Mann. Zatrzymaj się przy Marienkirche, średniowiecznej bazylice zbudowanej w XIII wieku, położonej w najwyższym punkcie Lubeckie Stare Miasto w dzielnicy kupieckiej. Wędruj dalej przez miasto do Stadtverwaltung Hansestadt, a następnie do Museum Holstentor, drugiej gotyckiej bramy miasta. Spaceruj w głąb miasta i podziwiaj architekturę kościoła św. Piotra oraz Museumsquartier St. Annen, który wcześniej był klasztorem augustianek. Przed zakończeniem gry zatrzymaj się przy wyniosłej lubeckiej katedrze i poznaj jej rozwój w XII wieku autorstwa Henryka Lwa.

Lubeka: rozrywkowa wycieczka z przewodnikiem po atrakcjach starego miasta

5. Lubeka: rozrywkowa wycieczka z przewodnikiem po atrakcjach starego miasta

Czy chciałbyś zdobyć pierwsze, wspaniałe wrażenia z uświęconego tradycją hanzeatyckiego miasta Lubeki, a także dowiedzieć się trochę o znakomitej historii i wyjątkowej architekturze tego hanzeatyckiego miasta? W takim razie wybierz się z nami na pouczający spacer po wpisanym na listę światowego dziedzictwa kulturowego starym mieście. Rozpoczyna się przy słynnym na całym świecie zabytku Lubeki, Bramie Holsztyńskiej, naprzeciwko słynnej panoramy miasta z siedmioma wieżami i prowadzi historycznymi uliczkami do innych ceglanych budynków Lubeki, które warto zobaczyć, takich jak ratusz i kościół św. Marii. Podczas naszej wycieczki nie powinno zabraknąć zwiedzania średniowiecznych korytarzy i dziedzińców opactwa w Lubece. Pod koniec wycieczki zrozumiesz, dlaczego hanzeatyckie miasto Lubeka jest jednym z najczęściej odwiedzanych miast w Europie.

Lubeka: wycieczka piesza z własnym przewodnikiem Dzielnica marynarzy

6. Lubeka: wycieczka piesza z własnym przewodnikiem Dzielnica marynarzy

Poznaj Lubekę, jedno z niemieckich dziedzictw UNESCO, we własnym tempie i zobacz jej dzielnicę morską podczas tej interesującej i historycznej wycieczki. Spaceruj po dzielnicy Marien-Magdalenen, nazwanej na cześć patrona Burgkloster, dawnej dzielnicy marynarzy i podróżników, charakteryzującej się licznymi zajazdami i hostelami oraz zorientowanej na długodystansowy port handlowy. Wybierz się na niespieszny 3-4-godzinny spacer starymi uliczkami, zaułkami i przejściami typowymi dla Lubeki, aby odkryć sekrety w podwórkach i przyjrzeć się bliżej wielu drobnym szczegółom po drodze. Odwiedź port muzealny i dawną dzielnicę czerwonych latarni, a także ciesz się wspaniałym punktem widokowym wysoko w Burgkloster. Spotkaj ptaki mafii, tkaczy ręcznych, zakon rycerski, magika i wiele więcej. Na przystankach wycieczki czekają na Ciebie zabawne zadania do rozwiązania i zabawne pytania. Na przykład, kto wie, czym jest osłona nosa? Wycieczka to świetny sposób na wyjście na zewnątrz i odkrywanie nowych rzeczy z rodziną, przyjaciółmi lub samodzielnie. To tak, jakbyś był oprowadzany po Lubece przez dobrego przyjaciela. Wiele anegdot wzbogaci Twój spacer po mieście. Możesz rozpocząć wycieczkę w dowolnym momencie i tak często, jak chcesz, w przeglądarce smartfona. Na miejscu lub nawet z wygodnej kanapy. Ciesz się czasem spędzonym w Lubece! *** Dobrze wiedzieć *** Link do rozpoczęcia wycieczki otrzymasz w wiadomości e-mail bezpośrednio po dokonaniu rezerwacji.

Przygoda Eryka - nowoczesne poszukiwanie skarbów dla dzieci w Lubece

7. Przygoda Eryka - nowoczesne poszukiwanie skarbów dla dzieci w Lubece

Przeżyj niezapomnianą podróż, odkrywając czarujące zabytki następujących zabytków: - Puppenbrücke - Holstentor - Salzspeicher - Dom z Lubeki -Lübecker Markt - Marienkirche - Traveufer - Historische Gänge Przygotuj się na ekscytującą miejską przygodę, w której Twoje dzieci wyruszą na wciągającą wyprawę pełną łamigłówek. W dzisiejszej erze cyfrowej dzieci w naturalny sposób przyciągają smartfony, a podczas tej ekscytującej wyprawy ich urządzenia zmienią się w interaktywnych przewodników, przedstawiając im Erika, postać potrzebującą ich pomocy. Pomagając dzieciom w rozwiązywaniu różnych zadań, będziecie aktywnie angażować się i wiązać ze sobą. To odróżnia naszą wycieczkę od konwencjonalnych wycieczek po mieście prowadzonych przez przewodników, podczas których uczestnicy jedynie biernie słuchają. Dzięki naszej wycieczce możesz wybrać, kiedy rozpocząć swoją przygodę, a kiedy ją zakończyć. Pożegnaj się ze sztywnymi harmonogramami i koniecznością podążania za grupami lub przewodnikami. Wszystko czego potrzebujesz to smartfon z aktywnym połączeniem internetowym, aby dołączyć do zabawy. _________________ Oto jak to działa: _________________ - Zrealizuj swój kupon GetYourGuide na naszej stronie głównej, aw ciągu kilku chwil otrzymasz e-mailem link startowy. Kliknij link, aby rozpocząć ekscytujące polowanie na padlinożerców. - Ciesz się wyznaczoną trasą, która poprowadzi Cię z jednego fascynującego miejsca do drugiego. Po drodze Ty i Twoje dzieci będziecie rozwiązywać zagadki i łamigłówki. - Po zakończeniu każdego zadania Erik udzieli ci wskazówek i odkryje kolejne wyzwanie, które czeka. Możesz wybrać się na tę przyjemną wycieczkę w dogodnym dla siebie czasie. Sugerujemy jednak podjęcie go w ciągu dnia, aby uzyskać optymalne wrażenia. Podczas podróży możesz robić przerwy, jeśli chcesz, aby móc delektować się pięknem określonych zabytków lub zjeść mały posiłek.

Lubeka: piesza wycieczka z przewodnikiem i poszukiwanie skarbów

8. Lubeka: piesza wycieczka z przewodnikiem i poszukiwanie skarbów

Odkryj ukryte klejnoty Lubeki podczas samodzielnej pieszej wycieczki po hanzeatyckim mieście. Odwiedź Holstentorplatz, kościół św. Egidy i inne ciekawe atrakcje, rozwiązując zagadki za pomocą smartfona. Udaj się do punktu wyjścia w sercu Lubeki i rozpocznij swoją misję. Merle, badacz szczęścia, nie ma szczęścia. Miała przyjechać do Lubeki, aby przeprowadzić badania, ale została złapana przez burzę i nie może tego zrobić. Teraz potrzebuje twojej pomocy. Wyrusz w kreatywną wyprawę przez Stare Miasto w Lubece w imieniu Merle i odkryj romantyczną stronę miasta. Zejdź z utartych ścieżek, ponieważ Merle poprowadzi Cię do inspirujących miejsc, od teatru w Lubece po małą kawiarnię. Rozwiązuj zagadki, rysuj, pisz wiersze i nie tylko, jednocześnie poznając Lubekę. Graj we własnym tempie i zatrzymuj się, gdy potrzebujesz przerwy.

Lubecka gra o tajemniczym morderstwie Sherlocka Holmesa z przewodnikiem

9. Lubecka gra o tajemniczym morderstwie Sherlocka Holmesa z przewodnikiem

Gra Miejska Sherlock Holmes to wycieczka z przewodnikiem, która zapewnia zabawny i interaktywny sposób spacerowania po mieście. Wystarczy telefon z dostępem do Internetu. Gdy tylko dokonasz rezerwacji gry, wyślemy Ci wszystkie potrzebne informacje e-mailem. Poruszając się po mieście odblokujesz zadania. Tutaj znajdziesz postacie, które są chętne do pomocy. Ale informacja ma swoją cenę! Rozwiązuj ich zagadki, podejmuj zabawne wyzwania fotograficzne, ścigaj sprawców i baw się razem, aby zbliżyć się do rozwiązania morderstwa Balthasara. WAŻNA INFORMACJA: - Stopień trudności: łatwy – odpowiedni także dla rodzin z dziećmi - Czas trwania: 2 godziny - Bilety: Wystarczy kupić 1 bilet na grupę (1-4 osoby) - Każda grupa będzie grać z 1 urządzeniem. Dla grup powyżej 4 osób istnieje możliwość zakupu 2 lub większej liczby biletów. - Aby zarezerwować tę grę, musisz podać datę/godzinę, ALE możesz zacząć, kiedy tylko chcesz. - *UWAGA: ta gra miejska wykorzystuje miasto jako interaktywne pole gry, ale NIE dostarcza żadnych informacji o mieście! JAK GRAĆ: Zarezerwuj grę miejską, sprawdź e-mail, który Ci wyślemy z instrukcjami, pobierz aplikację Loquiz i rozpocznij swoją przygodę z grą! Eksploruj miasto we własnym tempie, grając w grę miejską Sherlock Holmes – wycieczkę z przewodnikiem, która oferuje dużą swobodę i elastyczność. Możesz grać kiedy, gdzie i z kim chcesz. Niezależnie od tego, czy chcesz grać sam dla przyjemności, czy z grupą ludzi, jest to gra dla Ciebie! Gra w większej liczbie grup zamieni się w rywalizację, idealną jako ćwiczenie budowania zespołu. Ta gra to fajna zabawa, którą możesz wykonywać podczas wizyty w mieście z rodziną i przyjaciółmi lub jako para. Nasza gra miejska oferuje maksymalną niezależność, możesz grać w pauzę i kontynuować, kiedy tylko chcesz!

Lubeka: Klasyczna wycieczka po hanzeatyckim mieście

10. Lubeka: Klasyczna wycieczka po hanzeatyckim mieście

Odkryj hanzeatyckie miasto Lubeka z jego niezrównaną architekturą, szczególnie ważną dla wpisania go jako pierwszego niemieckiego obiektu światowego dziedzictwa UNESCO w 1987 roku. Zobacz wyjątkową panoramę Lubeki, ozdobioną 5 głównymi kościołami, światowej sławy „Holstentor” (Holsten Brama) i ceglany „Kaufmannshäuser” (domy kupieckie), które świadczą o stuletniej historii tego nadbałtyckiego miasta. Posłuchaj ciekawych opowieści o historii miasta. Rozpocznij od słynnej Bramy Holsztyńskiej i kontynuuj do „Salzspeicherhäusern”, obok dawnego przemysłowego serca miasta, portu w Lubece. Kontynuuj do słynnego ratusza z jego tradycyjną hanzeatycką architekturą i historią, a następnie do słodkiego „Teufelchen” i kościoła Mariackiego. Zakończ wycieczkę spacerem po słynnych ulicach i udekorowanych domach w Buddenbrook-Haus.

Wszystkie atrakcje

Lubeka – nasze najbardziej polecane atrakcje

Hamburg: Godzinny rejs po porcie

Hamburg: Godzinny rejs po porcie

Weź udział w rejsie po porcie w Hamburgu. Wysłuchaj komentarza na żywo w języku niemieckim, mijając okolicę Speicherstadt, dzielnicę HafenCity, most Köhlbrandbrücke, gmach Filharmonii nad Łabą i wiele innych atrakcji. Zobacz najbardziej znane spośród 2400 budowli, które przecinają drogi wodne, kanały i basen portowy. Wejdź na pokład łodzi, by podziwiać rozmaite atrakcje miasta (w zależności od pory dnia i poziomu wody). Po drodze poznasz ciekawostki dotyczące miasta i jego historii oraz przypływających i wypływających statków. Usiądź wygodnie i rozkoszuj się wspaniałymi widokami z poziomu wody. Zobacz zabytkową okolicę Speicherstadt (kompleks magazynów) z wąskimi drogami wodnymi, nowoczesną dzielnicę HafenCity, rozmaite mosty nad Łabą, śluzy i terminale kontenerowe, ogromną stocznię Blohm+Voss i most Köhlbrandbrücke. Zakończ wycieczkę w miejscu jej rozpoczęcia.

Lubeka: rozrywkowa wycieczka przez ukryte dziedzińce

Lubeka: rozrywkowa wycieczka przez ukryte dziedzińce

Odkryj najpiękniejsze dziedzińce i korytarze Lubeki podczas wycieczki z przewodnikiem. Daj się poprowadzić wąskimi ścieżkami do małych, malowniczych dziedzińców, z których słynie miasto. Przeglądaj małe stragany, w których mieszkali robotnicy, i zanurz się w lokalnej historii. Dowiedz się wielu interesujących faktów na temat Ligi Hanzeatyckiej i gwałtownego wzrostu liczby ludności miasta w średniowieczu. Posłuchaj, dlaczego trzeba było stworzyć przestrzeń życiową, prowadząc do budowy wąskich i krętych korytarzy między budynkami frontowymi. Zobacz dziedzińce klasztorne i cofnij się w czasie. Podziwiaj, jak w tamtych czasach zakwaterowano wdowy kupców i spedytorów.

Lubeka: 1-godzinna wycieczka autobusowa po mieście

Lubeka: 1-godzinna wycieczka autobusowa po mieście

Ciesz się wyjątkową atrakcją w Lubece: Splashtour, autobus, który przekształca się w łódź. Kapitan przywita Cię na przystanku i zabierze w podróż po swoim rodzinnym mieście, łącząc osobiste historie z faktami historycznymi, aby uczynić to naprawdę wyjątkowym doświadczeniem. Ta przejażdżka da Ci zupełnie inny widok na miasto. Podczas tej 1-godzinnej wycieczki zobaczysz najciekawsze i najpiękniejsze zakątki hanzeatyckiego miasta. Punktem kulminacyjnym jest spektakularny plusk, gdy autobus nagle zmienia się w statek i prowadzi Cię wzdłuż Trave, mijając malowniczą panoramę Lubeki. Ciesz się komentarzem na żywo w języku niemieckim, dającym wgląd w historię Lubeki, dni chwały i najsłynniejszych mieszkańców. Przepłyń przez port w Lubece i wokół historycznego starego miasta. Z wody możesz zobaczyć wszystkie główne zabytki, w tym 7 wież Lubeki, Bramę Holsten, niezliczone mosty, romantyczną dzielnicę ogrodów i zabytkowe domy starego miasta. Z drogi możesz rzucić okiem na codzienne życie w Lubece, mijając wyjątkowe małe sklepy, zabytkowe domy i niezliczone zabytki.

Lubeka: City Highlights Scavenger Hunt i samodzielna wycieczka

Lubeka: City Highlights Scavenger Hunt i samodzielna wycieczka

Poznaj Lubekę we własnym tempie podczas tej interaktywnej wycieczki pieszej, odtwarzanej na telefonie. Rozszyfruj zagadki, wejdź w interakcję z najważniejszymi atrakcjami miasta i odblokuj ciekawe fakty i legendy. Idealna aktywność na świeżym powietrzu dla osób odwiedzających ją po raz pierwszy, par, grup, rodzin i dzieci. Może być wykorzystany jako świetne ćwiczenie budowania zespołu. Po pobraniu gry Scravenger na telefon użyj aplikacji i zintegrowanych map, aby rozpocząć przygodę przed pięknym Burgtorem, częścią oryginalnych średniowiecznych murów miejskich. Następnie udaj się do Szpitala Ducha Świętego, w którym w średniowieczu przebywali biedni i chorzy. Podziwiaj misterne malowidła ścienne na ścianach i maleńkie schowki przeznaczone dla mieszkańców. Na każdym przystanku poznaj atrakcję i rozwiąż zagadkę lokalizacyjną, którą można rozwiązać tylko rozwiązany, jeśli dotrzesz do określonej lokalizacji. Wykorzystaj logikę, wyobraźnię, spostrzegawczość i ducha zespołowego, aby odblokować poprawny kod i odkryć kolejny cel gry w zwiedzanie miasta. Kontynuuj poznawanie kultury Lubeki, odwiedzając Teatr Lubeka. Następnie udaj się do Buddenbrookhaus, uroczego budynku z wyszukanymi fasadami, w którym niegdyś mieszkali pisarze Thomas i Heinrich Mann. Zatrzymaj się przy Marienkirche, średniowiecznej bazylice zbudowanej w XIII wieku, położonej w najwyższym punkcie Lubeckie Stare Miasto w dzielnicy kupieckiej. Wędruj dalej przez miasto do Stadtverwaltung Hansestadt, a następnie do Museum Holstentor, drugiej gotyckiej bramy miasta. Spaceruj w głąb miasta i podziwiaj architekturę kościoła św. Piotra oraz Museumsquartier St. Annen, który wcześniej był klasztorem augustianek. Przed zakończeniem gry zatrzymaj się przy wyniosłej lubeckiej katedrze i poznaj jej rozwój w XII wieku autorstwa Henryka Lwa.

Lubeka: rozrywkowa wycieczka z przewodnikiem po atrakcjach starego miasta

Lubeka: rozrywkowa wycieczka z przewodnikiem po atrakcjach starego miasta

Czy chciałbyś zdobyć pierwsze, wspaniałe wrażenia z uświęconego tradycją hanzeatyckiego miasta Lubeki, a także dowiedzieć się trochę o znakomitej historii i wyjątkowej architekturze tego hanzeatyckiego miasta? W takim razie wybierz się z nami na pouczający spacer po wpisanym na listę światowego dziedzictwa kulturowego starym mieście. Rozpoczyna się przy słynnym na całym świecie zabytku Lubeki, Bramie Holsztyńskiej, naprzeciwko słynnej panoramy miasta z siedmioma wieżami i prowadzi historycznymi uliczkami do innych ceglanych budynków Lubeki, które warto zobaczyć, takich jak ratusz i kościół św. Marii. Podczas naszej wycieczki nie powinno zabraknąć zwiedzania średniowiecznych korytarzy i dziedzińców opactwa w Lubece. Pod koniec wycieczki zrozumiesz, dlaczego hanzeatyckie miasto Lubeka jest jednym z najczęściej odwiedzanych miast w Europie.

Lubeka: wycieczka piesza z własnym przewodnikiem Dzielnica marynarzy

Lubeka: wycieczka piesza z własnym przewodnikiem Dzielnica marynarzy

Poznaj Lubekę, jedno z niemieckich dziedzictw UNESCO, we własnym tempie i zobacz jej dzielnicę morską podczas tej interesującej i historycznej wycieczki. Spaceruj po dzielnicy Marien-Magdalenen, nazwanej na cześć patrona Burgkloster, dawnej dzielnicy marynarzy i podróżników, charakteryzującej się licznymi zajazdami i hostelami oraz zorientowanej na długodystansowy port handlowy. Wybierz się na niespieszny 3-4-godzinny spacer starymi uliczkami, zaułkami i przejściami typowymi dla Lubeki, aby odkryć sekrety w podwórkach i przyjrzeć się bliżej wielu drobnym szczegółom po drodze. Odwiedź port muzealny i dawną dzielnicę czerwonych latarni, a także ciesz się wspaniałym punktem widokowym wysoko w Burgkloster. Spotkaj ptaki mafii, tkaczy ręcznych, zakon rycerski, magika i wiele więcej. Na przystankach wycieczki czekają na Ciebie zabawne zadania do rozwiązania i zabawne pytania. Na przykład, kto wie, czym jest osłona nosa? Wycieczka to świetny sposób na wyjście na zewnątrz i odkrywanie nowych rzeczy z rodziną, przyjaciółmi lub samodzielnie. To tak, jakbyś był oprowadzany po Lubece przez dobrego przyjaciela. Wiele anegdot wzbogaci Twój spacer po mieście. Możesz rozpocząć wycieczkę w dowolnym momencie i tak często, jak chcesz, w przeglądarce smartfona. Na miejscu lub nawet z wygodnej kanapy. Ciesz się czasem spędzonym w Lubece! *** Dobrze wiedzieć *** Link do rozpoczęcia wycieczki otrzymasz w wiadomości e-mail bezpośrednio po dokonaniu rezerwacji.

Przygoda Eryka - nowoczesne poszukiwanie skarbów dla dzieci w Lubece

Przygoda Eryka - nowoczesne poszukiwanie skarbów dla dzieci w Lubece

Przeżyj niezapomnianą podróż, odkrywając czarujące zabytki następujących zabytków: - Puppenbrücke - Holstentor - Salzspeicher - Dom z Lubeki -Lübecker Markt - Marienkirche - Traveufer - Historische Gänge Przygotuj się na ekscytującą miejską przygodę, w której Twoje dzieci wyruszą na wciągającą wyprawę pełną łamigłówek. W dzisiejszej erze cyfrowej dzieci w naturalny sposób przyciągają smartfony, a podczas tej ekscytującej wyprawy ich urządzenia zmienią się w interaktywnych przewodników, przedstawiając im Erika, postać potrzebującą ich pomocy. Pomagając dzieciom w rozwiązywaniu różnych zadań, będziecie aktywnie angażować się i wiązać ze sobą. To odróżnia naszą wycieczkę od konwencjonalnych wycieczek po mieście prowadzonych przez przewodników, podczas których uczestnicy jedynie biernie słuchają. Dzięki naszej wycieczce możesz wybrać, kiedy rozpocząć swoją przygodę, a kiedy ją zakończyć. Pożegnaj się ze sztywnymi harmonogramami i koniecznością podążania za grupami lub przewodnikami. Wszystko czego potrzebujesz to smartfon z aktywnym połączeniem internetowym, aby dołączyć do zabawy. _________________ Oto jak to działa: _________________ - Zrealizuj swój kupon GetYourGuide na naszej stronie głównej, aw ciągu kilku chwil otrzymasz e-mailem link startowy. Kliknij link, aby rozpocząć ekscytujące polowanie na padlinożerców. - Ciesz się wyznaczoną trasą, która poprowadzi Cię z jednego fascynującego miejsca do drugiego. Po drodze Ty i Twoje dzieci będziecie rozwiązywać zagadki i łamigłówki. - Po zakończeniu każdego zadania Erik udzieli ci wskazówek i odkryje kolejne wyzwanie, które czeka. Możesz wybrać się na tę przyjemną wycieczkę w dogodnym dla siebie czasie. Sugerujemy jednak podjęcie go w ciągu dnia, aby uzyskać optymalne wrażenia. Podczas podróży możesz robić przerwy, jeśli chcesz, aby móc delektować się pięknem określonych zabytków lub zjeść mały posiłek.

Lubeka: piesza wycieczka z przewodnikiem i poszukiwanie skarbów

Lubeka: piesza wycieczka z przewodnikiem i poszukiwanie skarbów

Odkryj ukryte klejnoty Lubeki podczas samodzielnej pieszej wycieczki po hanzeatyckim mieście. Odwiedź Holstentorplatz, kościół św. Egidy i inne ciekawe atrakcje, rozwiązując zagadki za pomocą smartfona. Udaj się do punktu wyjścia w sercu Lubeki i rozpocznij swoją misję. Merle, badacz szczęścia, nie ma szczęścia. Miała przyjechać do Lubeki, aby przeprowadzić badania, ale została złapana przez burzę i nie może tego zrobić. Teraz potrzebuje twojej pomocy. Wyrusz w kreatywną wyprawę przez Stare Miasto w Lubece w imieniu Merle i odkryj romantyczną stronę miasta. Zejdź z utartych ścieżek, ponieważ Merle poprowadzi Cię do inspirujących miejsc, od teatru w Lubece po małą kawiarnię. Rozwiązuj zagadki, rysuj, pisz wiersze i nie tylko, jednocześnie poznając Lubekę. Graj we własnym tempie i zatrzymuj się, gdy potrzebujesz przerwy.

Lubecka gra o tajemniczym morderstwie Sherlocka Holmesa z przewodnikiem

Lubecka gra o tajemniczym morderstwie Sherlocka Holmesa z przewodnikiem

Gra Miejska Sherlock Holmes to wycieczka z przewodnikiem, która zapewnia zabawny i interaktywny sposób spacerowania po mieście. Wystarczy telefon z dostępem do Internetu. Gdy tylko dokonasz rezerwacji gry, wyślemy Ci wszystkie potrzebne informacje e-mailem. Poruszając się po mieście odblokujesz zadania. Tutaj znajdziesz postacie, które są chętne do pomocy. Ale informacja ma swoją cenę! Rozwiązuj ich zagadki, podejmuj zabawne wyzwania fotograficzne, ścigaj sprawców i baw się razem, aby zbliżyć się do rozwiązania morderstwa Balthasara. WAŻNA INFORMACJA: - Stopień trudności: łatwy – odpowiedni także dla rodzin z dziećmi - Czas trwania: 2 godziny - Bilety: Wystarczy kupić 1 bilet na grupę (1-4 osoby) - Każda grupa będzie grać z 1 urządzeniem. Dla grup powyżej 4 osób istnieje możliwość zakupu 2 lub większej liczby biletów. - Aby zarezerwować tę grę, musisz podać datę/godzinę, ALE możesz zacząć, kiedy tylko chcesz. - *UWAGA: ta gra miejska wykorzystuje miasto jako interaktywne pole gry, ale NIE dostarcza żadnych informacji o mieście! JAK GRAĆ: Zarezerwuj grę miejską, sprawdź e-mail, który Ci wyślemy z instrukcjami, pobierz aplikację Loquiz i rozpocznij swoją przygodę z grą! Eksploruj miasto we własnym tempie, grając w grę miejską Sherlock Holmes – wycieczkę z przewodnikiem, która oferuje dużą swobodę i elastyczność. Możesz grać kiedy, gdzie i z kim chcesz. Niezależnie od tego, czy chcesz grać sam dla przyjemności, czy z grupą ludzi, jest to gra dla Ciebie! Gra w większej liczbie grup zamieni się w rywalizację, idealną jako ćwiczenie budowania zespołu. Ta gra to fajna zabawa, którą możesz wykonywać podczas wizyty w mieście z rodziną i przyjaciółmi lub jako para. Nasza gra miejska oferuje maksymalną niezależność, możesz grać w pauzę i kontynuować, kiedy tylko chcesz!

Lubeka: Klasyczna wycieczka po hanzeatyckim mieście

Lubeka: Klasyczna wycieczka po hanzeatyckim mieście

Odkryj hanzeatyckie miasto Lubeka z jego niezrównaną architekturą, szczególnie ważną dla wpisania go jako pierwszego niemieckiego obiektu światowego dziedzictwa UNESCO w 1987 roku. Zobacz wyjątkową panoramę Lubeki, ozdobioną 5 głównymi kościołami, światowej sławy „Holstentor” (Holsten Brama) i ceglany „Kaufmannshäuser” (domy kupieckie), które świadczą o stuletniej historii tego nadbałtyckiego miasta. Posłuchaj ciekawych opowieści o historii miasta. Rozpocznij od słynnej Bramy Holsztyńskiej i kontynuuj do „Salzspeicherhäusern”, obok dawnego przemysłowego serca miasta, portu w Lubece. Kontynuuj do słynnego ratusza z jego tradycyjną hanzeatycką architekturą i historią, a następnie do słodkiego „Teufelchen” i kościoła Mariackiego. Zakończ wycieczkę spacerem po słynnych ulicach i udekorowanych domach w Buddenbrook-Haus.

Często zadawane pytania dotyczące: Lubeka

Lubeka: Najciekawsze atrakcje

Lubeka: Wycieczki i bilety

Niemcy: Ciekawe miejsca

Lubeka: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Lubeka? Kliknij tutaj.

Lubeka: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.4
(697 recenzji)

Wszystko było świetne. Przewodnik jest bardzo młody, ale wszystko bardzo dobrze wyjaśnił i rozjaśnił sytuację dużą ilością humoru. Każdy był bardzo przyjazny. Znowu chętnie!

Było absolutnie wspaniale, Paul, 18-letni przewodnik, był po prostu świetny, bardzo kompetentny, z mnóstwem anegdot i zabawnych komentarzy, nie mogło być lepiej!

Chociaż był to komentarz w języku niemieckim, co było dla mnie nowością, ale wycieczka mi się podobała.

Świetna wycieczka, jedna godzina była całkowicie wystarczająca i super dobry przewodnik!

Świetny kapitan? było naprawdę fajnie. Dziękuję za wspaniałą wycieczkę po porcie.