Lovina – nasze najbardziej polecane atrakcje

Północne Bali: Wschód słońca, delfiny, wodospady i świątynie

1. Północne Bali: Wschód słońca, delfiny, wodospady i świątynie

Zwiedź północną część Bali, biorąc udział w tej półdniowej wycieczce prywatnej. Wyrusz w podróż wygodnym i wyposażonym w klimatyzację samochodem z miast Denpasar, Ubud albo Kuta. Podczas rejsu łodzią o wschodzie słońca zobaczysz dokazujące delfiny. Spacerując po gęstej dżungli, zwróć uwagę na wodospad Gitgit. Zajrzyj też do świątyni Ulun Danu Bratan.  Wczesnym rankiem zostaniesz odebrany(-a) ze swojego miejsca zakwaterowania, po czym udasz się na plażę Lovina. Wskocz na pokład łodzi, aby zobaczyć delfiny w ich naturalnym środowisku i podziwiać oszałamiający wschód słońca nad Bali.  Wyrusz samochodem nad wodospad Gitgit. Eksploruj bujną dżunglę, która otacza ten cud natury. Odwiedź świątynię Ulun Danu Bratan. Poświęć nieco czasu wolnego, by nacieszyć oczy tą niezwykłą budowlą pośrodku jeziora.  Powróć na brzeg około południa. Po ekscytującym dniu, który wypełnią Ci obcowanie z delfinami i zwiedzanie wodospadów oraz świątyń, powrócisz do swojego miejsca zakwaterowania.

Bali: Obserwacja delfinów i snorkeling przy plaży Lovina Beach o wschodzie słońca

2. Bali: Obserwacja delfinów i snorkeling przy plaży Lovina Beach o wschodzie słońca

Wybierz się na wycieczkę z obserwacją delfinów i snorkelingiem z odbiorem z hotelu z Denpasar, Ubud lub Kuta (jeśli wybrano opcję). Jeśli wybierzesz opcję z transferem, podróżuj komfortowym, klimatyzowanym samochodem z Denpasar, Ubud lub Kuta. Jedź do plaży Lovina, gdzie wejdziesz na pokład łodzi. Wybierz się na wycieczkę łodzią o wschodzie słońca, aby zobaczyć wspaniały wschód słońca na Bali nad morzem. Zobacz delfiny bawiące się wśród fal. Po wycieczce łodzią wróć na plażę. Znajdź trochę czasu na snorkeling lub pływanie i podziwiaj bogate i kolorowe życie morskie (sprzęt do snorkelingu nie jest wliczony w cenę). Na koniec wycieczki zostań odwieziony z powrotem do hotelu w Denpasar, Ubud lub Kuta (jeśli wybrano opcję transferu).

Bali: Prywatna całodniowa wycieczka do delfinów Lovina i na północ Bali

3. Bali: Prywatna całodniowa wycieczka do delfinów Lovina i na północ Bali

Ścigaj wschód słońca wczesnym rankiem ze swoim przewodnikiem, wyruszając na prywatną wycieczkę łodzią w Lovina i zwiedzanie wodospadów i świątyń na północy Bali. Twoja wycieczka rozpocznie się od odebrania Cię przez kierowcę z hotelu, abyś mógł wyruszyć na prywatną wycieczkę łodzią o wschodzie słońca w Lovina. Przejazd do Lovina zajmuje około 2-2,5 godziny w zależności od lokalizacji hotelu (wybierz godziny odbioru 3:00, 3:05, 3:10, 3:15, jeśli chcesz spotkać się ze wschodem słońca w Lovina; wybierz godzinę odbioru 6:00, jeśli nie chcesz spotkać się ze wschodem słońca w Lovina). Podziwiaj lokalne delfiny skaczące w morzu w naturalnym środowisku, a nawet pływaj i nurkuj w pobliżu łodzi (jeśli wybrano opcję), aby obserwować delfiny pod wodą w morzu, zapewniając, że jest to bezpieczne i niezakłócające doświadczenia dla tych pięknych stworzeń. Następnie wejdź na suchy ląd i udaj się na wędrówkę do wodospadów Banyuwana. Tutaj możesz zanurzyć się w naturalnym basenie i zrobić wspaniałe zdjęcia. Następnie zatrzymaj się na Ukrytym Wzgórzu Wanagiri i podziwiaj Bliźniacze Jeziora oraz widoki na góry, aby zrobić zdjęcie. Następnie zatrzymaj się w świątyni Ulun Danu Beratan, obowiązkowym miejscu na Bali, gdzie Twój przewodnik podzieli się wiedzą na temat tradycji i kultury hinduskiej. Na koniec kierowca odwiezie Cię z powrotem do hotelu, gdy wycieczka dobiegnie końca.

Lovina: Obserwacja delfinów i pływanie o wschodzie słońca lub w ciągu dnia

4. Lovina: Obserwacja delfinów i pływanie o wschodzie słońca lub w ciągu dnia

Podczas wizyty na północy Bali skorzystaj z okazji, aby spotkać delfiny z bliska podczas wschodu słońca lub w ciągu dnia. Pływaj i nurkuj z delfinami, a jeśli chcesz, wybierz opcję rafy koralowej i odkryj ten fascynujący ekosystem. Obserwowanie delfinów to jedna z najpopularniejszych atrakcji na plaży Lovina. Wejdź na pokład łodzi i przygotuj się na spotkanie z tymi niesamowitymi stworzeniami w ich naturalnym środowisku o wschodzie słońca lub w ciągu dnia. Podziwiaj figlarne delfiny i popływaj w czystej wodzie. Jeśli wybierzesz tę opcję, udaj się na rafę koralową i odkryj niesamowite naturalne piękno tego podwodnego świata z koralowcami i tropikalnymi rybami.

Prywatna wycieczka piesza po wodospadzie Sekumpul

5. Prywatna wycieczka piesza po wodospadzie Sekumpul

Po odebraniu z hotelu o 07:00 udaj się na plantację kawy pośród bujnych krajobrazów Bali i dowiedz się, jak produkowany jest lokalny kopi luwak. Znany ze swojej wysokiej ceny ze względu na niezwykłą metodę wykorzystania ziaren trawionych przez indonezyjskiego cyweta (ssaka podobnego do kota), wynik jest często określany jako „kawa z kociej kupy”. Skosztuj ciekawego naparu wraz z produktami herbacianymi produkowanymi w regionie. Wszystkie degustacje są bezpłatne, z wyjątkiem kawy luwak, która jest na własny koszt (około 5 USD za filiżankę). Następnie udaj się do punktu początkowego wędrówki około 10:30. Zejdź małą ścieżką z setkami stopni i podziwiaj wspaniałe widoki na bujną zieloną dżunglę. Podziwiaj wodospad w oddali, który spada przez gęsty las w 6 kaskadach. Podejdź do wodospadu, aby zobaczyć świeżą wodę spadającą z wysokości 260 stóp (80 metrów). Następnie naładuj podczas lunchu w lokalnej restauracji pod koniec wędrówki. Kontynuuj do świątyni Ulun Danu (Pura Ulun Danu Beratan), aby zobaczyć odbicia świętego hinduskiego pomnika poświęconego Śiwie, mieniące się w wodach jeziora Beratan. Wróć do hotelu około godziny 16:00 i zostań wysadzony pod koniec usług turystycznych.

Bali: Kanion Aling Ukryty wspaniały

6. Bali: Kanion Aling Ukryty wspaniały

Odkryj canyoning na Bali i odkrywaj matkę naturę w ekscytujący i pełen przygód sposób. Zanurzając się w ukrytych kanionach, podziwiaj naturalne piękno każdego miejsca, czując dreszczyk adrenaliny. Ciesz się odbiorem w hotelu, a po krótkiej przejażdżce delektuj się poranną kawą lub herbatą i lekkim śniadaniem w bazie, zanim złapiesz sprzęt i zrobisz szybkie selfie. Po kilku szkoleniach i wskazówkach dotyczących bezpieczeństwa będziesz gotowy, aby się zanurzyć. Wskocz 5 metrów do pierwszego kanionu i odkryj ukryte skarby przyrody, które to miejsce ma do zaoferowania. Podejmuj nowe wyzwania, wspinając się. Przemierzaj spektakularny ukryty kanion podczas tej wycieczki po kanionie na Bali. Słynna sekcja „Jaskinia nietoperzy”, w której setki tych stworzeń latają wysoko nad twoją głową, z pewnością sprawi, że zaniemówisz. Ten kanion oferuje wiele skoków, wspaniałych zjazdów, a także ogromne naturalne baseny z czystą wodą, z których wszystkie znajdują się w dzikim i wyjątkowym środowisku. Hidden Gorges to zjazd sportowy, połączenie eksploracji, przygody i przyjemnej wycieczki. Kanioniści z całego świata przyjeżdżają na Bali tylko po to, by doświadczyć tego miejsca. Ucieknij przed tłumami i odkryj jedno z najbardziej wyjątkowych miejsc na Bali. Zanurz się w pięknie tego cudu natury podczas dramatycznego 30-metrowego zjazdu przy wodospadzie Aling-aling. Wyjdź z ukrytego wąwozu, powspominaj swoje wrażenia podczas lunchu i wróć do hotelu. Możliwość skoku: 7 X (3-15 m) Możliwość przesuwania : 2 X (6-12 m) Możliwość Zipline: 1 X (20 m) Zjazd: 7 X (5-35 m) Tyrolka : 1 X (15 m) Pływanie : (10-40 m) min. Uczestnicy : 2 osoby Maks. Uczestnicy : 5 osób Instruktor & Asystent ACI Pro: 2 osoby Krótki trening: 30 minut Trekking Początek: 10 minut Zejście do kanionu: 4-5 godzin Trekking Zakończenie: 20 minut

Bali: obserwacja delfinów, wodospad i wycieczka do Ulundanu Bratan

7. Bali: obserwacja delfinów, wodospad i wycieczka do Ulundanu Bratan

Odkryj piękno Bali podczas jednodniowej wycieczki po północnej części wyspy. Odkryj lokalną plantację kawy, rejs obok wesołych delfinów i zrelaksuj się u podnóża wodospadu Git-Git. Rozpocznij dzień o wschodzie słońca wycieczką na plażę Lovina. Ciesz się wschodem słońca, a następnie wskocz na łódź rybacką i popłyń obok bawiących się delfinów. W zależności od opcji popływaj z delfinami. Następnie udaj się do wodospadu Git-Git. Zrelaksuj się na kamieniu u podnóża wodospadu i podziwiaj widoki. Zanurz się w basenie, aby się ochłodzić, lub usiądź wygodnie i ciesz się słońcem. Przejdź do restauracji, aby zjeść pyszny lokalny posiłek (nie wliczony w cenę). Po skończonym jedzeniu udaj się do Świątyni Wody Ulundanu Bratan. Wejdź do świątyni i podziwiaj historyczne piękno wodnej świątyni oraz jeziora, nad którym się znajduje. Zakończ dzień postojem na lokalnej plantacji kawy. Skosztuj herbat i kaw, które tam robią, podziwiając widok na dżunglę. Po degustacji odkryj proces powstawania kawy Luwak, najdroższej kawy na świecie.

Plaża Lovina: Sunrise Dolphin Watching & Snorkling Boat Tour - wycieczka łodzią o wschodzie słońca

8. Plaża Lovina: Sunrise Dolphin Watching & Snorkling Boat Tour - wycieczka łodzią o wschodzie słońca

Poczuj magię oglądania delfinów w ich naturalnym środowisku. Wyrusz z plaży Lovina i podziwiaj widoki wschodu słońca, wypatruj delfinów i zbliż się do tych niesamowitych stworzeń. Plaża Lovina to jedno z najlepszych miejsc do zobaczenia delfinów butlonosych i delfinów plamistych na Bali. Po zameldowaniu się w miejscu spotkania wyrusz przed wschodem słońca i podziwiaj widoki. Uważaj na delfiny i zobacz, czy widzisz je bawiące się i skaczące. Będziesz także mógł pływać i nurkować w wodzie oraz zbliżyć się do delfinów w ich naturalnym środowisku.

Ubud: wodospad, małpi las, taras ryżowy i świątynia

9. Ubud: wodospad, małpi las, taras ryżowy i świątynia

Odkryj urzekające piękno Ubud podczas najlepszej wycieczki na Bali. Zanurz się w bogatej kulturze i cudach natury, odwiedzając najważniejsze atrakcje w okolicy. Wodospad Tegenungan – położony niedaleko centrum Ubud, znany jako najbardziej wyjątkowy wodospad ze słodką wodą. Piękne 15-metrowe wodospady ustawione na pięknych kaskadach i otoczone bujną zielenią. Sacred Monkey Forest Ubud – dom dla ponad 1260 makaków długoogoniastych, które miejscowa ludność Bali uważa za święte. Park jest mocno zalesiony i pagórkowaty. Przez teren parku przebiega głęboki wąwóz, po którego dnie płynie kamienisty potok. Taras ryżowy Tegallalang i huśtawka w dżungli - zielony taras ryżowy położony na pięknym polu ryżowym z roślinami kokosowymi. To sprawia, że jest to najlepszy widok na okolicę Ubud. Tutaj masz także okazję doświadczyć swingu w dżungli. Świątynia Tirta Empul – znana jako świątynia źródlana wody święconej, znajdziesz tu baseny i basen służący do rytuału oczyszczania duszy i uzdrawiania. Kompleks ten jest miejscem kultu boga Indry. Plantacja kawy Satria – Odwiedź plantację kawy, na której zobaczysz między innymi kawę i herbatę z Bali, tutaj dowiesz się, jak lokalni ludzie uprawiają kawę i przetwarzają ją tradycyjnymi metodami.

Lovina Dolphin and Snorkeling at Coral Reefs bilety wstępu

10. Lovina Dolphin and Snorkeling at Coral Reefs bilety wstępu

Bilet Lovina Dolphin Sunrise Tour lub delfin i Snorkeling Tour to coś, co zapada w pamięć w sercach turystów, którzy odwiedzają północną część Bali, zawsze dając pozytywne opinie na temat piękna Loviny i północnej części Bali. I większość turystów wróci do loviny na następne wakacje, można powiedzieć, że plaża lovina i wodospady są magnesem dla turystów, aby odwiedzić północny obszar wyspy Bali, który jest bardzo urokliwy z wieloma miejscami turystycznymi, które są nie mniej piękne niż inne miejsca turystyczne na wyspie Bali. Jeśli jesteś na wakacjach na Bali, byłoby miło odwiedzić plażę Lovina z całym jej pięknem i wyjątkowością. Jest kilka rzeczy, które możesz robić na Lovinie 1. Wycieczka z delfinami: Ta atrakcja jest jedną z najbardziej znanych na plaży Lovina, a rano wielu turystów przyjeżdża, aby zobaczyć te delfiny każdego dnia, aktywność, która jest bardzo zabawna, szczególnie dla dzieci. Z przyjemnością poznasz siedlisko i zachowanie tych delfinów. 2. Pływanie: Możesz cieszyć się pływaniem tutaj z wodą, która jest nadal bardzo czysta, sprawi, że pływanie będzie bardzo przyjemne z siedliskami delfinów, z których możesz korzystać, jeśli chcesz pływać, cieszyć się wrażeniem pływania na bardzo urokliwej plaży w okolicy. 3. Snorkeling: Oprócz delfinów, plaża Lovina słynie również z podwodnego piękna, które jest nadal bardzo naturalne, gdzie wielu turystów, którzy po obejrzeniu delfinów będą nadal cieszyć się snorkelingiem na tej pięknej rafie koralowej, a także zobaczyć piękno kolorowych ryb morskich. Bilety na wspólną łódź z innymi gośćmi Wycieczka o wschodzie słońca: Spotkaj się w bazie 05.00 rano 0900 rano: Przybądź do Loviny, spotkaj się z innymi, aby zobaczyć delfiny i zobaczyć wschód słońca, a także pływać razem z delfinami lub w zależności od zarezerwowanej wycieczki, z lub bez snorkelingu. Wycieczka jednodniowa: Spotkaj się w obozie bazowym 09.00 rano 10.00 Przyjazd do Lovina spotkaj się z innymi na pływanie z delfinami i zobacz delfiny, a także możliwość pływania razem z delfinami lub w zależności od zarezerwowanej wycieczki, z lub bez snorkelingu Wzmianki. Ta wycieczka biletowa odbywa się w obozie bazowym: Następnie, jeśli potrzebujesz transferu hotelowego, jest on dostępny w zależności od miejsca pobytu: (Idr 300k wokół lovina i Idr 500k wokół kintamani, Idr 600k wokół Ubud, Idr 750k wokół kuta, seminyak, Canggu. Podczas tej wycieczki skorzystasz z transferu powrotnego do hotelu.

Dodaj daty

Atrakcje i wycieczki
Lovina

Wszystkie atrakcje

Liczba znalezionych atrakcji: 49
Sortuj wg::

Niezwykłe doznania

Lovina: poznaj okolicę

Pokaż wszystkie

Często zadawane pytania dotyczące: Lovina

Lovina: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Lovina? Kliknij tutaj.

Lovina: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.7 / 5

na podstawie 520 opinii

Mimo, że start o 3 nad ranem był wyzwaniem, zdecydowanie było warto. Bycie częścią pościgu na delfiny na łodziach było świetną zabawą. Andi (mój przewodnik) i ja byliśmy jedynymi osobami przy wodospadzie Git Git, który zapewnił bardzo spokojny czas spędzony z naturą. Nasz ostatni przystanek - świątynia była piękna. Andi był wspaniałym przewodnikiem / kierowcą - kompetentnym i bardzo pomocnym.

Miałem fantastyczną podróż z Komang jako moim kierowcą / przewodnikiem. Cała trasa była bardzo dobrze zaplanowana. Naprawdę świetnie się bawiłem. Zobaczyłem delfiny, a także pogoda była super. Komang klikał dla mnie wiele zdjęć, a także udzielił mi informacji o wszystkich interesujących miejscach. On był wspaniały. Dziękuję Ci.