Wybierz daty

Atrakcje i wycieczki Lovina

Lovina: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Lovina? Kliknij tutaj.

Lovina: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.7 / 5

na podstawie 520 opinii

Mimo, że start o 3 nad ranem był wyzwaniem, zdecydowanie było warto. Bycie częścią pościgu na delfiny na łodziach było świetną zabawą. Andi (mój przewodnik) i ja byliśmy jedynymi osobami przy wodospadzie Git Git, który zapewnił bardzo spokojny czas spędzony z naturą. Nasz ostatni przystanek - świątynia była piękna. Andi był wspaniałym przewodnikiem / kierowcą - kompetentnym i bardzo pomocnym.

Wycieczka po wschodzie słońca jest niesamowita. Mieliśmy najbardziej niesamowity wschód słońca i mieliśmy szczęście zobaczyć, jak wiele delfinów bawi się wokół nas przez 2 godziny. Potem nastąpiły wodospady i świątynie. Mój przewodnik Wayan był świetny, a odbiór był bardzo punktualny. Zaproponował też, że zrobi dla mnie wiele zdjęć, gdy podróżuję sam. Bardzo polecam tę wycieczkę.

Miałem fantastyczną podróż z Komang jako moim kierowcą / przewodnikiem. Cała trasa była bardzo dobrze zaplanowana. Naprawdę świetnie się bawiłem. Zobaczyłem delfiny, a także pogoda była super. Komang klikał dla mnie wiele zdjęć, a także udzielił mi informacji o wszystkich interesujących miejscach. On był wspaniały. Dziękuję Ci.

Dziękuję bardzo za to doświadczenie! Giri był niesamowitym przewodnikiem, który powiedział nam wiele o balijskiej kulturze i naturze! Zaproponował nawet oprowadzenie nas po plantacji kawy jako dodatkowe doświadczenie :) Zdecydowanie polecam tę podróż!