Luwr Abu Dhabi

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Luwr Abu Dhabi: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Luwr Abu Dhabi? Kliknij tutaj.

Luwr Abu Dhabi: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.7 / 5

na podstawie 1733 opinii

Pozwólcie, że szczerze wyrażę, jak bardzo podobało mi się moje doświadczenie w Grand Mosque & Louvre Museum Abu Dhabi w sobotę, 7 grudnia. Oto miłe rzeczy, które chciałbym pochwalić: - Pan Haseeb Rehaman, nasz przewodnik, był bardzo miły, kompetentny i bardzo uprzejmy. Furgonetka była nowoczesna i czysta z wygodnymi siedzeniami; cała podróż była cudowna i następnym razem, gdy będziemy na Bliskim Wschodzie, na pewno skorzystamy z ich usług. Mam nadzieję, że to, co udostępniam, jest pomocne dla wszystkich, którzy planują zabawę w Dubaju!

Niesamowita wycieczka ze wspaniałym przewodnikiem: Adnan. On wie tyle i możesz poczuć jego pasję, gdy opowiada historię i historię Dubaju. Meczet jest zdecydowanie jedną z najpiękniejszych rzeczy, jakie kiedykolwiek widzieliśmy, nie możesz tego przegapić! Luwr to także wykwintne miejsce, więc spokojne i relaksujące.

Nasz przewodnik Mohammed Shakil był doskonały! .. bardzo kompetentny i bardzo miły! Mój mąż i ja mieliśmy bardzo dobry przegląd historii ZEA i miasta Dubaj podczas jazdy samochodem do Abu Zabi.

Wycieczka była tego warta i obie były bardzo interesujące. Kobiety otrzymują do meczetu długie czarne kaftany, które w upale mogą być bardzo ciepłe. Saddam był dobrym przewodnikiem.

Bardzo dobrze zorganizowany przewodnik uczy nas wielu rzeczy o kraju i zwyczajach.