Dodaj daty

Lotnisko Sztokholm-Arlanda
Łodzie i jachty

Łodzie i jachty

Brak wyników dla „Lotnisko Sztokholm-Arlanda Łodzie i jachty”

Sztokholm: najpopularniejsze atrakcje

Liczba znalezionych atrakcji: 251
Sortuj wg::

Nasze najbardziej polecane Lotnisko Sztokholm-Arlanda Łodzie i jachty

Sztokholm: Transfer pociągiem między miastem a lotniskiem Arlanda

1. Sztokholm: Transfer pociągiem między miastem a lotniskiem Arlanda

Zrelaksuj się w przestronnym pociągu z nowoczesnymi udogodnieniami podczas płynnej przesiadki między stacją Norra Airport Arlanda w Sztokholmie a głównym dworcem kolejowym w Sztokholmie. Kup bilet w jedną stronę lub w obie strony do Arlanda Express i zaoszczędź czas i pieniądze na transferach lotniskowych. Unikaj kłopotów związanych z poruszaniem się po systemie transportu publicznego przed lub po długiej podróży. Zamiast tego zrelaksuj się i ciesz się widokami Sztokholmu z wygodnego siedzenia. Podróżuj pociągami przystosowanymi dla wózków inwalidzkich i rowerów, z miejscem na nieporęczny bagaż i pokładową toaletą. Zostaw swoje zmartwienia za sobą i szybko dotrzyj do celu na czas. Pozostań w kontakcie ze znajomymi, korzystając z pokładowego Wi-Fi i zasilaczy umieszczonych w każdym fotelu.

Wielka Brytania/Europa: Plan danych mobilnych eSim

2. Wielka Brytania/Europa: Plan danych mobilnych eSim

Ułatw sobie podróż dzięki wygodnej karcie eSIM. Pozostań w kontakcie podczas podróży dzięki szybkiemu zasięgowi w 42 najczęściej odwiedzanych regionach w Europie i Wielkiej Brytanii. Kup i zainstaluj kartę eSIM w dowolnym miejscu i czasie oraz wybieraj spośród różnych pakietów danych, opcji ważności i zasięgu w dodatkowych krajach. Wystarczy zeskanować kod QR eSIM, aby uzyskać dostęp do wszystkich niezbędnych aplikacji podczas podróży. Uniknij kłopotów związanych z zarządzaniem wieloma kartami SIM dzięki temu rozwiązaniu bez odpadów. Zdobądź jedną kartę eSIM na urządzenie i doładuj, po prostu kupując i aktywując dodatkowe plany eSIM na bieżąco. Po aktywacji Twoja ochrona rozpocznie się zgodnie z wybranym okresem. Korzystaj z zasięgu w Austrii, Albanii, Belgii, Bułgarii, Chorwacji, Cyprze, Czechach, Danii, Estonii, Finlandii, Francji, Niemczech, Grecji, Gibraltarze, Węgrzech, Wyspie Man, Islandii, Irlandii, Włoszech (w tym San Marino i Watykan), Wyspa Jersey, Kazachstan, Łotwa, Litwa, Liechtenstein, Luksemburg, Objęte są również Malta, Holandia, Macedonia Północna, Norwegia, Portugalia, Polska, Rumunia, Serbia, Słowacja, Słowenia, Hiszpania, Szwecja, Szwajcaria, Turcja, Ukraina, Uzbekistan, Wielka Brytania i północna Irlandia. Wszystkie modele iPhone'a wprowadzone na rynek poza iPhone'em XS mogą obsługiwać eSIM. W przypadku Androida, jeśli nie masz pewności, sprawdź, czy kwalifikujesz się do korzystania ze zdjęcia z wytycznymi. APN (nazwa punktu dostępu): internet Informacje o lokalnym operatorze: Wielka Brytania: Telefonica / Vodafone /Hutchison 3G /Wszędzie wszędzie

Port lotniczy Sztokholm-Arlanda (ARN): wstęp do poczekalni Premium

3. Port lotniczy Sztokholm-Arlanda (ARN): wstęp do poczekalni Premium

Uniknij tłumów i chaosu w publicznym poczekalni odlotów i zrelaksuj się w dobrym stylu przed lotem z lotniska Arlanda w Sztokholmie. Skorzystaj z oferty rezerwacji online dostępnej wyłącznie w GetYourGuide i rozgość się w Norrsken Lounge w Terminalu 5 lub Aurora Lounge w Terminalu 2. Niezależnie od tego, który salon wybierzesz, ciesz się oazą spokoju i komfortu dzięki nowoczesnym skandynawskim meblom zaprojektowanym wokół wielu stref. Wykonaj trochę pracy lub pozostań w kontakcie ze znajomymi i rodziną, korzystając z bezpłatnego Wi-Fi i stacji ładowania. Wybieraj z bufetów w salonie, które oferują różnorodne potrawy i przekąski, w tym opcje wegetariańskie, i delektuj się bezpłatnymi napojami, piwem, winem domowym i nie tylko. Ciesz się widokami pasów startowych i miej oko na informacje o locie bez wychodzenia z poczekalni.

Sztokholm: Szwecja/Europa eSIM w roamingu Mobilny plan transmisji danych

4. Sztokholm: Szwecja/Europa eSIM w roamingu Mobilny plan transmisji danych

Pożegnaj się z problemami związanymi z fizycznymi kartami SIM i szukaniem sklepów operatorów sieci komórkowych dzięki naszej usłudze e-SIM. Po zakupie otrzymasz kod QR, który możesz zeskanować na kompatybilnym urządzeniu, aby zainstalować e-SIM w dowolnym miejscu i czasie. Wybierz spośród różnych ilości danych, okresów ważności i opcji zasięgu w różnych krajach, aby łatwo pozostawać w kontakcie. Większość modeli iPhone'a poza XS obsługuje e-SIM i postępuj zgodnie z naszymi instrukcjami w sesji zdjęciowej, aby sprawdzić kompatybilność z innymi urządzeniami. Udostępnij kod QR przez AirDrop lub zeskanuj go do innego urządzenia. Zainstaluj e-SIM, łącząc się z Wi-Fi lub siecią i pamiętaj o włączeniu roamingu dla e-SIM. Jeśli masz problemy z połączeniem z siecią, zapoznaj się z naszym przewodnikiem samodzielnego rozwiązywania problemów. Jeśli masz łączoną podróż po Europie, po prostu wybierz opcję 42 krajów europejskich, która obejmuje:Austria, Belgia, Bułgaria, Chorwacja, Cypr, Czechy, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Niemcy, Grecja, Węgry, Islandia, Irlandia, Włochy, Łotwa, Litwa, Luksemburg, Malta , Holandia, Polska, Portugalia, Rumunia, Słowacja, Słowenia, Hiszpania, Szwecja, Szwajcaria, Ukraina, Wielka Brytania, Wyspy Alandzkie, Wyspa Man, Jersey, Federacja Rosyjska, Guernsey, Liechtenstein, Macedonia, Norwegia, Serbia, Gibraltar, Turcja. Jeśli Twoje dane są wyczerpane? Proste, po prostu kup kolejną e-SIM, aby doładować. APN (nazwa punktu dostępu): iboots Sieć lokalna:Three/Telia

Lotnisko w Sztokholmie (ARN): Przejazd do miasta/portu w Sztokholmie

5. Lotnisko w Sztokholmie (ARN): Przejazd do miasta/portu w Sztokholmie

Komfortowy prywatny transfer z lotniska Arlanda w Sztokholmie do / ze Sztokholmu. Wszystkie pojazdy w pełni licencjonowane i ubezpieczone. Nasze samochody wyposażone są we wszystkie niezbędne udogodnienia do wyjazdu w każdy zakątek świata w każdych warunkach pogodowych, w tym dodatkowe mocowania sprzętu sportowego i innego. Na życzenie Państwa turystów posiadamy foteliki dla dzieci w każdym wieku. Pojazdy są czyste wewnątrz i na zewnątrz; nasi kierowcy zawsze są dobrze ubrani i zawsze zwracają uwagę na naszych gości. Mówią w języku angielskim. Spotkają cię z tabliczką z imieniem; pomoc z bagażem i po przyjeździe do hotelu.

eSIM Szwecja Nielimitowane dane

6. eSIM Szwecja Nielimitowane dane

Karta eSIM ConnectPhone zapewnia nieograniczony dostęp do szybkich danych, zapewniając niezawodny i szybki dostęp do Internetu, niezależnie od tego, czy podziwiasz Pałac Królewski, czy muzea historyczne. Dzięki okresowi ważności wynoszącemu 7, 15 lub 30 dni, nasz pakiet eSIM oferuje elastyczność dostosowaną do Twoich planów podróży. Ciesz się swobodą pozostawania w kontakcie z rodziną, przyjaciółmi lub pracą, dzielenia się swoją podróżą w mediach społecznościowych, a nawet przesyłania strumieniowego ulubionych treści w pobliżu pięknego jeziora. Jedną z największych zalet naszej karty eSIM jest jej ogólnokrajowy zasięg. Niezależnie od tego, gdzie się znajdujesz w Szwecji, czy są to metropolie, spokojne tereny wiejskie czy surowe obszary przybrzeżne, możesz liczyć na stały i niezawodny zasięg Internetu. Nasza karta eSIM zapewnia natychmiastową aktywację po Twoim przybyciu do Szwecji. Nie musisz już martwić się o szukanie lokalnych kart SIM lub radzenie sobie z niestabilnymi połączeniami po wylądowaniu. Zanurz się prosto w swoją szwedzką przygodę, wiedząc, że jesteś połączony od momentu opuszczenia samolotu. Co więcej, konfiguracja naszej karty eSIM to pestka. Nie musisz fizycznie zmieniać karty SIM, co często jest kłopotliwe i niewygodne. Nasza eSIM to cyfrowa karta SIM, która jest już w Twoim telefonie. Wszystko, co musisz zrobić, to ją aktywować, co jest procesem szybkim, łatwym i oszczędzającym Ci stresu związanego z utratą lub uszkodzeniem fizycznych kart SIM. Kładziemy duży nacisk na Twoją prywatność i bezpieczeństwo online. Dlatego nasza karta eSIM gwarantuje bezpieczne połączenie, chroniąc Twoje dane osobowe i aktywność online.

Sztokholm: internetowy plan taryfowy eSIM dla Szwecji 4G/5G

7. Sztokholm: internetowy plan taryfowy eSIM dla Szwecji 4G/5G

Zanurz się w oszałamiającym naturalnym pięknie i innowacyjnym duchu Szwecji, nie tracąc ani chwili! Nasza karta eSIM zapewnia łączność z szybkimi transmisjami danych, niezależnie od tego, czy podziwiasz architektoniczne cuda Sztokholmu, doświadczasz tętniącej życiem kultury Göteborga, czy też odkrywasz zapierające dech w piersiach krajobrazy szwedzkiej Laponii. Jak to działa? 1. Dokonaj zakupu: Wybierz pakiet danych, który pasuje do Twoich planów podróży. 2. Zeskanuj i aktywuj: Po zakupie otrzymasz kod QR. Zeskanuj go za pomocą urządzenia kompatybilnego z eSIM i gotowe! 3. Pozostań w kontakcie: Ciesz się nieprzerwaną łącznością podczas całej podróży po Szwecji. Kompatybilność: Upewnij się, że Twoje urządzenie obsługuje eSIM. Sprawdź naszą listę kompatybilności na https://esimfox.com/pages/compatible-devices, aby uzyskać więcej informacji.

Szwecja/Europa: Pakiet danych mobilnych eSim

8. Szwecja/Europa: Pakiet danych mobilnych eSim

Ułatw sobie podróż do Szwecji dzięki wygodnej karcie eSIM. Pozostań w kontakcie podczas podróży dzięki szybkiemu zasięgowi w Szwecji i innych 35 regionach Europy (pełna lista poniżej). Kup i zainstaluj kartę eSIM w dowolnym miejscu i czasie, wybierając spośród różnych pakietów danych, opcji ważności i zasięgu w dodatkowych krajach. Po prostu zeskanuj kod QR eSIM, aby uzyskać dostęp do wszystkich niezbędnych aplikacji podczas podróży. Uniknij kłopotów z zarządzaniem wieloma kartami SIM dzięki temu rozwiązaniu. Uzyskaj jedną kartę eSIM na urządzenie i doładuj ją, po prostu kupując i aktywując dodatkowe plany eSIM podczas podróży. Po aktywacji Twój zasięg rozpocznie się zgodnie z wybranym czasem trwania. Większość urządzeń wydanych po 2019 roku jest kompatybilna z eSIM (np. iPhone XR, XS i nowsze modele, Google Pixel 4 i nowsze). Jeśli nie masz pewności, sprawdź zdjęcia z wytycznymi dotyczącymi kompatybilności, aby potwierdzić kwalifikowalność. Zasięg sieci: Albania, Austria, Belgia, Bułgaria, Chorwacja, Cypr, Czechy, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Niemcy, Grecja (w tym Cyklady), Węgry, Islandia, Irlandia, Izrael, Włochy (w tym Watykan, San Marino, Sardynia), Łotwa, Litwa, Luksemburg, Malta, Holandia, Norwegia, Polska, Portugalia (w tym Azory i Madera), Rumunia, Słowacja, Słowenia, Hiszpania (w tym Wyspy Kanaryjskie i Baleary), Szwecja, Szwajcaria, Turcja, Ukraina, Wielka Brytania i Uzbekistan.

Sztokholm

Sztokholm

Często zadawane pytania dot. atrakcji typu Łodzie i jachty w: Lotnisko Sztokholm-Arlanda

Oprócz atrakcji typu Łodzie i jachty w: Lotnisko Sztokholm-Arlanda jakie jeszcze atrakcje warto odwiedzić w: Sztokholm?

W: Sztokholm są jeszcze następujące atrakcje warte zobaczenia:

Lotnisko Sztokholm-Arlanda: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Lotnisko Sztokholm-Arlanda? Kliknij tutaj.