Dodaj daty

Lotnisko Praga

Lotnisko Praga – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Lotnisko w Pradze: Wspólny transfer z/na lotnisko Václava Havla

1. Lotnisko w Pradze: Wspólny transfer z/na lotnisko Václava Havla

Uniknij kłopotów związanych z nawigacją środkami transportu publicznego lub czekaniem w kolejce na kosztowną taksówkę dzięki temu ekonomicznemu wspólnemu transferowi z lotniska im. Václava Havla do centrum miasta i podróżuj wygodnie nowym, klimatyzowanym pojazdem. Twój kierowca spotka się z Tobą w hali przylotów, trzymając pomarańczową tabliczkę z Twoim imieniem i nazwiskiem. Nie martw się o opóźnienia, ponieważ kierowca będzie na Ciebie czekał, pomoże z bagażem i zaprowadzi Cię do pojazdu. Następnie możesz po prostu usiąść, zrelaksować się, a będziesz w swoim hotelu w mgnieniu oka! Minibus wahadłowy odjeżdża po zebraniu wszystkich pasażerów z niektórych lotów, ale z maksymalnym czasem oczekiwania wynoszącym 30 minut. Pojazdy wykorzystywane do realizacji usługi to głównie minibusy marki Mercedes Benz i VW Transporter o pojemności do 8 pasażerów. Są wygodne, klimatyzowane, wolne od dymu tytoniowego i zawsze utrzymane w doskonałym stanie technicznym. Możesz wybrać transfer w jedną stronę lub w obie strony.

Praga: Prywatny transfer z lotniska Václava Havla

2. Praga: Prywatny transfer z lotniska Václava Havla

Uwolnij się od kłopotów z transportem publicznym lub postojami taksówek dzięki prywatnemu transferowi z szoferem z lotniska im. Václava Havla w Pradze do centrum miasta, a wszystko to w komforcie nowego, klimatyzowanego pojazdu. Spotkaj się ze swoim kierowcą w hali przylotów. Nie martw się o opóźnienia, Twój kierowca będzie na Ciebie czekał po wylądowaniu. Zostaniesz powitany pomarańczową tabliczką z Twoim imieniem i nazwiskiem, a bagaż zostanie zaniesiony do samochodu. Potem po prostu usiądź wygodnie, zrelaksuj się, a w mgnieniu oka będziesz w hotelu. Otrzymaj bezpłatną mapę turystyczną i przewodnik jako dodatkowy bonus. W ten sposób możesz zacząć poznawać miasto zaraz po przyjeździe.

Praga: Transfer autobusowy pomiędzy lotniskiem w Pradze a miastem

3. Praga: Transfer autobusowy pomiędzy lotniskiem w Pradze a miastem

Do centrum Pragi z głównego dworca autobusowego Praga Florenc można dojechać z lotniska w Pradze lub odwrotnie w zaledwie 30–45 minut nowoczesnym autobusem. Spraw, aby podróż przed i po locie była jak najwygodniejsza, rezerwując bilet z wyprzedzeniem. Po prostu zrelaksuj się w klimatyzowanych autobusach, wygodnie na swoim miejscu i dotrzyj do celu na czas, na lotnisku lub w mieście. Powitaj i wspieraj personel, który pomoże Ci na pokładzie i będzie cieszyć się widokiem na Pragę podczas transferu. Na pokładzie luksusowych żółtych autokarów otrzymasz bezpłatne gorące napoje oraz możliwość zakupu innych przekąsek. Codzienne gazety i czasopisma uprzyjemniają Ci podróż, podobnie jak Wi-Fi na wszystkich liniach, skórzane rozkładane siedzenia z pasami bezpieczeństwa i oczywiście toaleta na pokładzie. W trakcie podróży możesz obejrzeć film, posłuchać muzyki czy zagrać w gry elektroniczne, a wszystko to dzięki interaktywnym ekranom dotykowym z portalem rozrywkowym wbudowanym w każde siedzenie.

Wielka Brytania/Europa: Plan danych mobilnych eSim

4. Wielka Brytania/Europa: Plan danych mobilnych eSim

Ułatw sobie podróż dzięki wygodnej karcie eSIM. Pozostań w kontakcie podczas podróży dzięki szybkiemu zasięgowi w 42 najczęściej odwiedzanych regionach w Europie i Wielkiej Brytanii. Kup i zainstaluj kartę eSIM w dowolnym miejscu i czasie oraz wybieraj spośród różnych pakietów danych, opcji ważności i zasięgu w dodatkowych krajach. Wystarczy zeskanować kod QR eSIM, aby uzyskać dostęp do wszystkich niezbędnych aplikacji podczas podróży. Uniknij kłopotów związanych z zarządzaniem wieloma kartami SIM dzięki temu rozwiązaniu bez odpadów. Zdobądź jedną kartę eSIM na urządzenie i doładuj, po prostu kupując i aktywując dodatkowe plany eSIM na bieżąco. Po aktywacji Twoja ochrona rozpocznie się zgodnie z wybranym okresem. Korzystaj z zasięgu w Austrii, Albanii, Belgii, Bułgarii, Chorwacji, Cyprze, Czechach, Danii, Estonii, Finlandii, Francji, Niemczech, Grecji, Gibraltarze, Węgrzech, Wyspie Man, Islandii, Irlandii, Włoszech (w tym San Marino i Watykan), Wyspa Jersey, Kazachstan, Łotwa, Litwa, Liechtenstein, Luksemburg, Objęte są również Malta, Holandia, Macedonia Północna, Norwegia, Portugalia, Polska, Rumunia, Serbia, Słowacja, Słowenia, Hiszpania, Szwecja, Szwajcaria, Turcja, Ukraina, Uzbekistan, Wielka Brytania i północna Irlandia. Wszystkie modele iPhone'a wprowadzone na rynek poza iPhone'em XS mogą obsługiwać eSIM. W przypadku Androida, jeśli nie masz pewności, sprawdź, czy kwalifikujesz się do korzystania ze zdjęcia z wytycznymi. APN (nazwa punktu dostępu): internet Informacje o lokalnym operatorze: Wielka Brytania: Telefonica / Vodafone /Hutchison 3G /Wszędzie wszędzie

eSIM Europa i Wielka Brytania dla podróżnych

5. eSIM Europa i Wielka Brytania dla podróżnych

Niezależnie od tego, czy jesteś podróżnikiem zwiedzającym Wielką Brytanię, czy wyruszasz na europejską przygodę z wieloma krajami, karta eSIM zapewnia stałą łączność. Ciesz się natychmiastową dostawą mobilną i opcjami zasięgu od 1 do 30 dni z 500 MB do 10 GB. Ta karta eSIM jest idealna dla nowoczesnych podróżników korzystających z urządzeń takich jak iPhone lub inne smartfony obsługujące funkcję eSIM. Ciesz się wygodą przedpłaconego zasięgu we wszystkich głównych europejskich miejscach docelowych z nieprzerwaną łącznością i bez niespodzianek. Ta karta eSIM obejmuje następujące lokalizacje: Austria (Österreich) Belgia (Belgien) Bułgaria (Bulgarien) Cypr (Zypern) Chorwacja (Kroatien) Dania (Dänemark) Estonia (Estland) Finlandia (Finnland) Francja (Frankreich) Niemcy (Deutschland) Grecja (Griechenland) Węgry (Ungarn) Irlandia (Irland) Islandia (Island) Włochy (Italien) Łotwa (Lettland) Litwa (Litauen) Luksemburg (Luxemburg) Malta Norwegia (Norwegen) Holandia (Niederlande) Polska (Polen) Portugalia Słowacja (Slowakei) Słowenia (Slowenien) Hiszpania (Spanien) Zjednoczone Królestwo (Vereinigtes Königreich) Republika Czeska (Tschechische Republik) Rumunia (Rumänien) Szwecja (Schweden) Szwajcaria (Schweiz) Ukraina

Praga: Prywatny transfer z/na lotnisko Václava Havla

6. Praga: Prywatny transfer z/na lotnisko Václava Havla

Pozbądź się stresu związanego z dojazdami na lotnisko, rezerwując z wyprzedzeniem własny prywatny transfer z lub na lotnisko im. Václava Havla. Niezależnie od tego, czy podróżujesz w większej grupie, czy z dodatkowym bagażem, dostosuj swój prywatny transfer do indywidualnych potrzeb dzięki tej rezerwacji. Aby zapewnić bezstresową podróż, na krótko przed planowanym odbiorem otrzymasz wiadomość tekstową zawierającą numer rezerwacji, numer obsługi klienta oraz imię i nazwisko kierowcy oraz dane kontaktowe. Zostań odebrany z hali przylotów w swoim terminalu przez kierowcę, który pomoże Ci z bagażem. Twój kierowca będzie śledził Twój lot, więc bez względu na to, czy przylecisz wcześniej, później czy punktualnie, będzie na miejscu, aby powitać Cię po przylocie. Linia obsługi klienta jest dostępna 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, aby wesprzeć Cię we wszystkim, czego potrzebujesz. Usiądź wygodnie, zrelaksuj się i rozpocznij wakacje w dobrym stylu.

Europa eSIM Nielimitowane dane

7. Europa eSIM Nielimitowane dane

Pozostań w kontakcie z rodziną i przyjaciółmi podczas podróży po Europie dzięki nielimitowanej karcie eSIM od ConnectPhone. Surfuj po Internecie za pomocą smartfona, niezależnie od tego, czy jesteś w Paryżu, Amsterdamie, Barcelonie, czy w innym miejscu w Europie. Wybierz różne opcje ważności dostosowane do Twoich potrzeb. Wybierz 7-, 15- lub 30-dniowy plan nieograniczonej transmisji danych, a następnie kup i pobierz kartę eSIM. Aktywuj ją natychmiast po przybyciu do Europy. Uzyskaj dostęp do pomocy technicznej klienta, jeśli masz jakiekolwiek trudności. Korzystaj z szybkiej transmisji danych, aby aktualizować media społecznościowe, wykonywać połączenia wideo i nie tylko.

Transfery lotniskowe Praga Transport taksówką z/na lotnisko

8. Transfery lotniskowe Praga Transport taksówką z/na lotnisko

Zarezerwuj prywatny transfer z lotniska w Pradze i ciesz się 30-minutową podróżą do miasta w komfortowym klimatyzowanym samochodzie. Pozbądź się zmartwień związanych z przylotem na lotnisko Vaclava Havla Zrelaksuj się w klimatyzowanym komforcie w prywatnym pojeździe Pozwól kierowcy martwić się o ruch uliczny i drogi Jeśli chcesz dotrzeć do hotelu bezpiecznie, niezawodnie i wygodnie, jesteśmy tu dla Ciebie! To proste Podajesz godzinę i adres, pod który kierowca ma Cię odebrać. Zapomnij o skomplikowanym transporcie z lotniska i ciesz się widokiem Pragi z wygodnego samochodu.

Transfer w jedną stronę z lotniska i hotelu w Pradze

9. Transfer w jedną stronę z lotniska i hotelu w Pradze

Nie masz transportu do lub z lotniska w Pradze? Nie martw się, ponieważ ten transfer w jedną stronę pokrywa wszystkie Twoje potrzeby. Usiądź wygodnie i zrelaksuj się, a kierowca zajmie się resztą. Usługa ta odjeżdża z lotniska co godzinę, co godzinę i zabierze Cię z hotelu na lotnisko lub z lotniska do hotelu. Zrelaksuj się i podziwiaj krajobrazy zabytkowego miasta, gdy profesjonalny przewodnik poprowadzi Cię po ulicach. Nie martw się o mapy ani nawigację po skomplikowanych, wąskich uliczkach Pragi: zostaw to lokalnemu, anglojęzycznemu kierowcy.

Z lotniska w Pradze: prywatny transfer w jedną stronę do Pragi

10. Z lotniska w Pradze: prywatny transfer w jedną stronę do Pragi

Uniknij niedogodności związanych z transportem publicznym lub kolejkami taksówek, wybierając prywatny transfer z szoferem z praskiego lotniska im. Václava Havla do tętniącego życiem centrum miasta. Po przylocie zostań ciepło przywitany przez oddanego kierowcę w hali przylotów. Pomiń wszelkie obawy związane z opóźnieniami, ponieważ kierowca będzie cierpliwie czekał na Twój przyjazd. Zwróć uwagę na tabliczkę z Twoim imieniem i nazwiskiem i pozwól kierowcy pomóc Ci z bagażem. Teraz po prostu odchyl się, zrelaksuj i ciesz się płynną podróżą do hotelu, która dotrze szybko i bezstresowo. Poczuj najwyższy komfort w zupełnie nowym, klimatyzowanym pojeździe, zarezerwowanym specjalnie dla Twojej wygody.

Liczba znalezionych atrakcji: 32
Sortuj wg::

Lotnisko Praga: najlepsze atrakcje w pobliżu

Lotnisko Praga: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Lotnisko Praga? Kliknij tutaj.

Lotnisko Praga: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.7
(7991 recenzji)

Fantastyczna obsługa, nasz lot był opóźniony o ponad godzinę i martwiłem się, że transfer nie będzie czekał. Świetna komunikacja, gdy tylko wylądowaliśmy, aby powiedzieć, że kierowca na nas czekał. Kierowca był cudowny, zabrał nasze torby, dał nam wodę butelkowaną, mapy i przewodnik. Dostarczył nam wiele rekomendacji podczas jazdy i przywitał nas cudownie. Gorąco polecam.

To był świetny, przyjazny kierowca, dostał kilka wskazówek dotyczących miasta i przewodnika, a ponieważ ulica, na której się znajdowałem, nie pozwalała na wjazd samochodem, wywiózł wszystkie moje rzeczy przecznicę dalej. Dziękuję, polecam!

Doskonały. Kierowca bardzo przyjazny i uważny podczas podróży. Dał nam bardzo dobre rady na temat miejsc do odwiedzenia i innych interesujących faktów. Całkowicie polecam tę usługę, jest najwyższej jakości.

fantastyczny transfer na lotnisko, punktualnie, a kierowca był bardzo miły i dał nam butelkę wody i mapę, a nawet zaznaczył na mapie ciekawe miejsca, które powinniśmy odwiedzić

Pavlo już na nas czekał i byliśmy sami w autobusie. Rozmawialiśmy razem, a Pavlo przekazał nam również świetne informacje o Pradze. Po prostu super wszystko. Polecam wszystkim.