Dodaj daty

Lotnisko Porto

Lotnisko Porto – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Lotnisko Porto: prywatny transfer do Porto

1. Lotnisko Porto: prywatny transfer do Porto

Uniknij nierzetelnych taksówkarzy po wylądowaniu na lotnisku w Porto (OPO) i skorzystaj z odbioru przez Twojego prywatnego kierowcę. Udaj się do hali przylotów, gdzie będzie czekał na Ciebie Twój kierowca, trzymając tabliczkę z Twoim imieniem nazwiskiem. Następnie usiądź i zrelaksuj się w czasie przejazdu do centrum miasta, otrzymując informacje, które pomogą Ci podczas pobytu.  Skorzystaj ze sporego limitu bagażowego i usługi, która jest bezpieczna, punktualna i rzetelna. Pozwól się zawieźć bezpośrednio do Twojego hotelu lub innego miejsca w centrum miasta, zgodnie z życzeniem. 

Porto: Prywatny transfer na lotnisko w Porto (OPO)

2. Porto: Prywatny transfer na lotnisko w Porto (OPO)

Unikaj pośpiechu taksówek w Porto i zarezerwuj spotkanie z osobistym kierowcą, który zabierze Cię bezpośrednio na lotnisko. Ciesz się transportem prywatnym pojazdem, od drzwi do drzwi bezpośrednio z adresu na lotnisko w Porto. Podróżuj wygodnie i bezpiecznie z profesjonalnym kierowcą, który spotka się z Tobą w recepcji hotelu z wizytówką. Skorzystaj z hojnego limitu bagażu i ciesz się bezpieczną, punktualną i niezawodną usługą transferu.

Lotnisko w Porto: Prywatny transfer do lub z Porto

3. Lotnisko w Porto: Prywatny transfer do lub z Porto

Ciesz się prywatnym, bezpiecznym i niezawodnym transferem między lotniskiem w Porto a miejscem zakwaterowania w mieście. Jeśli zostaniesz odebrany z lotniska, powita Cię kierowca, który będzie czekał przy bramce przylotów z tabliczką z Twoim imieniem i nazwiskiem. Kierowca będzie śledził Twój lot, więc nie musisz się martwić o opóźnienia. Jeśli zostaniesz odebrany z miejsca zakwaterowania, spotkasz się w. wejścia i mogą usiąść i zrelaksować się w komfortowym klimatyzowanym pojeździe aż do terminalu odlotów.

Prywatny transfer z lotniska w Porto do miasta Porto

4. Prywatny transfer z lotniska w Porto do miasta Porto

Przeżyj prywatny transfer wygodnym pojazdem z lotniska w Porto (OPO) do hotelu w centrum Porto. Profesjonalny kierowca przywita Cię przy bramce przylotów lotniska w Porto, trzymając tabliczkę z Twoim imieniem i nazwiskiem. Transport odbywa się prywatnym, wygodnym, klimatyzowanym pojazdem bezpośrednio z lotniska Porto (OPO) pod adres podany podczas rezerwacji (tylko hotele centralne w Porto). Dzięki tej usłudze doświadczysz komfortu i bezpiecznie dotrzesz do miejsca docelowego w Porto. Otrzymasz również dużo miejsca na przewóz bagażu.

Lotnisko w Porto: wspólny przylot lub transfer w jedną stronę

5. Lotnisko w Porto: wspólny przylot lub transfer w jedną stronę

Bezstresowo rozpocznij lub zakończ swój pobyt w Porto dzięki niezawodnej usłudze wspólnego transferu między obiektami w centrum miasta a lotniskiem. W przypadku transferu przylotowego odbierz bagaż i udaj się do hali przylotów, gdzie będzie czekał kierowca z tabliczką z nazwiskiem głównego pasażera, aby ułatwić kontakt. Skorzystaj z hojnego limitu bagażu wynoszącego 1 walizkę i 1 torbę podręczną na pasażera, a następnie zrelaksuj się w klimatyzowanym komforcie, gdy kierowca bezpiecznie zawiezie Cię do miejsca zakwaterowania. Posłuchaj muzyki lub zapytaj kierowcę o rzeczy do zrobienia podczas pobytu w mieście. Lokalny przewoźnik naziemny, dostępny również w przypadku transferów odlotowych, z odbiorem bezpośrednio z hotelu, dysponuje szeroką gamą pojazdów, które zaspokoją wszystkie potrzeby. W związku z wirusem COVID-19 podejmowane są dodatkowe środki ostrożności w zakresie higieny. Wszystkie pojazdy są dokładnie dezynfekowane pomiędzy każdą podróżą. Zapewniamy również płyn do dezynfekcji rąk, a stan zdrowia naszych kierowców jest regularnie monitorowany.

Porto: prywatny transfer na lotnisko

6. Porto: prywatny transfer na lotnisko

Przeżyj wysoce profesjonalny transfer z lotniska w Porto do hotelu w mieście. Ta prywatna usługa transportowa będzie w stanie pomieścić od 1 do 3 osób w nowoczesnym pojeździe lub od 4 do 8 osób w nowoczesnym pojeździe 8-osobowym. Usługa dostępna 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, przez cały rok. Po odebraniu bagażu znajdziesz kierowcę w hali przylotów lotniska znajdującej się poza obszarem celnym z kartką z nazwiskiem głównego pasażera. Następnie zrelaksuj się po podróży i ciesz się komfortową jazdą do celu klimatyzowanym pojazdem. Posłuchaj delikatnej muzyki lub zapytaj doświadczonego kierowcę o restauracje, zwiedzanie lub inne zajęcia, które lubisz. Podczas pobytu w Porto będziesz mógł również zaplanować prywatny transfer z szoferem. Nie zabraknie szerokiej gamy pojazdów. W związku z wirusem COVID-19 podejmowane są dodatkowe środki ostrożności w zakresie higieny. Wszystkie pojazdy są dokładnie dezynfekowane pomiędzy każdą podróżą. Zapewniamy również płyn do dezynfekcji rąk, a stan zdrowia naszych kierowców jest regularnie monitorowany.

Portugalia: europejski plan transmisji danych eSim w Europie

7. Portugalia: europejski plan transmisji danych eSim w Europie

Spraw, aby Twoja podróż po Europie była bezproblemowa dzięki wygodnej karcie eSIM. Pozostań w kontakcie podczas podróży dzięki szybkiemu zasięgowi w Portugalii i pozostałych 41 najczęściej odwiedzanych regionach Europy. Kup i zainstaluj kartę eSIM w dowolnym miejscu i czasie oraz wybierz spośród wielu pakietów danych, opcji ważności i zasięgu w dodatkowych krajach. Wystarczy zeskanować kod QR eSIM, aby uzyskać dostęp do wszystkich niezbędnych aplikacji podczas podróży. Uniknij kłopotów z zarządzaniem wieloma kartami SIM dzięki temu rozwiązaniu zero waste. Uzyskaj jedną kartę eSIM na urządzenie i doładuj, kupując i aktywując dodatkowe plany eSIM w dowolnym momencie. Po aktywacji Twoja ochrona rozpocznie się zgodnie z wybranym przez Ciebie czasem trwania. Skorzystaj z ubezpieczenia w Austrii, Albanii, Belgii, Bułgarii, Chorwacji, Cyprze, Czechach, Danii, Estonii, Finlandii, Francji, Niemczech, Grecji, Gibraltarze, Węgrzech, Wyspie Man, Islandii, Irlandii, Włoszech (w tym San Marino i Watykan) , Jersey Island, Kazachstan, Łotwa, Litwa, Liechtenstein, Luksemburg, Dotyczy to również Malty, Holandii, Macedonii Północnej, Norwegii, Portugalii, Polski, Rumunii, Serbii, Słowacji, Słowenii, Hiszpanii, Szwecji, Szwajcarii, Turcji, Ukrainy, Uzbekistanu, Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej. Wszystkie modele iPhone'a wprowadzone na rynek poza iPhonem XS mogą obsługiwać eSIM. W przypadku Androida, jeśli nie masz pewności, zapoznaj się ze zdjęciem z wytycznymi, aby sprawdzić, czy się kwalifikujesz. Jeśli nie możesz połączyć się z Internetem po zainstalowaniu tej karty eSIM, postępuj zgodnie z Przewodnikiem samopomocy rozwiązywania problemów na kuponie GYG. APN (nazwa punktu dostępu): internet Informacje o operatorze lokalnym: Portugalia: Vodafone / NOS Communications SA / MEO Pozostałe kraje są dostępne w informacjach o kuponach w aplikacji GYG po zakupie

Prywatny transfer Gaia: do / z lotniska w Porto

8. Prywatny transfer Gaia: do / z lotniska w Porto

Zarezerwuj prywatny transfer z lotniska w Porto do hotelu Gaia lub transfer wylotowy w innym kierunku. Ta 1-kierunkowa, 45-minutowa usługa jest wyceniona dla maksymalnie 3 pasażerów. Transfery dla 1-3 pasażerów odbywają się samochodem, a dla 4-8 pasażerów nowoczesnym pojazdem 8-osobowym. Serwis dostępny jest 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, przez cały rok. Po przybyciu na lotnisko, po odebraniu bagażu, kierowca czeka w hali przylotów z tabliczką z nazwiskiem głównego podróżującego. Od tego momentu pozostaje już tylko odpocząć i cieszyć się komfortową jazdą do celu klimatyzowanym pojazdem. Możesz posłuchać delikatnej muzyki lub zapytać doświadczonego kierowcę o restauracje, zwiedzanie lub inne interesujące zajęcia. Podczas pobytu w Gaia możesz również zaplanować prywatny transport z szoferem, korzystając z szerokiej gamy dostępnych pojazdów.

Prywatny transfer z lotniska w Porto do hotelu/zakwaterowania

9. Prywatny transfer z lotniska w Porto do hotelu/zakwaterowania

Zarezerwuj tę prywatną usługę transportową, aby jak najlepiej dostać się z lotniska OPO Porto do hotelu lub miejsca zakwaterowania. Czas trwania transferu zależy od lokalizacji Twojego hotelu. Kierowca będzie czekał w hali przylotów i wkrótce będziesz w drodze do miejsca zakwaterowania. Usługi transferowe są dostępne 24 godziny na dobę i 7 dni w tygodniu, więc nie ma znaczenia, kiedy planowany jest przylot. Unikaj stresu związanego z nawigacją środkami transportu publicznego i usiądź wygodnie i zrelaksuj się w klimatyzowanym komforcie, podczas gdy kierowca zabierze Cię bezpiecznie do miejsca docelowego

Lotnisko w Porto: Transfer do/z dworca Valenca Do Minho

10. Lotnisko w Porto: Transfer do/z dworca Valenca Do Minho

Ciesz się nowoczesnymi autobusami z klimatyzacją, systemem multimedialnym i czasopismami podczas całej podróży między lotniskiem w Porto a głównym dworcem autobusowym Valenca Do Minho. Unikaj kłopotów związanych z poruszaniem się po systemie transportu publicznego przed lub po długiej podróży, zamiast tego zrelaksuj się i podziwiaj widoki Porto z wygodnego fotela z dodatkową przestrzenią na nogi. Pozostań w kontakcie ze znajomymi dzięki darmowemu Wi-Fi i zasilaczowi na każdym siedzeniu. Ponadto dla Twojej wygody mamy również toaletę. Wsiądź do nowoczesnego autobusu, aby zapomnieć o troskach i dotrzeć na czas do miejsca docelowego na lotnisku lub w mieście. Ponadto pasy bezpieczeństwa są wyposażone w celu zapewnienia bezpieczeństwa podczas podróży.

Dostępne atrakcje

Liczba znalezionych atrakcji: 32
Sortuj wg:
Strona 1 z 2

Lotnisko Porto: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Lotnisko Porto? Kliknij tutaj.

Lotnisko Porto: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.7 / 5

na podstawie 2007 opinii

Przybyliśmy na lotnisko i kierowca czekał z naszym imieniem wyświetlanym jako reklamowane. Zarezerwowaliśmy dla 5 osób, ale nie spodziewali się nas 5, nadal nie było problemu. Przywieźli kolejny samochód, który przyjechał w ciągu 2-3 minut bez dodatkowych kosztów. Jazda była szybka i łatwa, kierowcy byli mili, ogólnie świetna obsługa! Bez stresu, bezproblemowo, polecam.

Warto było wynająć transfer z lotniska do hotelu w centrum Porto. Gdy wysiedliśmy, kierowca już na nas czekał z moim imieniem. W drodze do hotelu rozmawialiśmy z kierowcą, który udzielił nam informacji o regionie, które były przydatne podczas naszego pobytu. Bezpieczny, praktyczny i dobry stosunek jakości do ceny.

Kierowca doskonale znał język angielski, i bardzo mi pomógł w nawiązaniu kontaktu z hotelem. Polecam wszystkim!