Dodaj daty

Lotnisko Neapol

Lotnisko Neapol

Lotnisko Neapol – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Lotnisko w Neapolu: Transfer autobusem do/z dworca morskiego w Neapolu

1. Lotnisko w Neapolu: Transfer autobusem do/z dworca morskiego w Neapolu

Ciesz się bezpiecznym transferem pomiędzy terminalem lotniska Capodichino w Neapolu a stacją morską w Neapolu. Podróżuj bezpiecznie i wygodnie w klimatyzowanym pojeździe z profesjonalnym kierowcą. Korzystaj z klimatyzowanych pojazdów utrzymywanych zgodnie z wysokimi standardami higienicznymi. Pozwól kierowcy płynnie poruszać się po ruchu ulicznym. Ciesz się bezproblemową jazdą, nie martwiąc się o transport hotelowy czy taksówkę.

Transfer z międzynarodowego lotniska w Neapolu do Amalfi

2. Transfer z międzynarodowego lotniska w Neapolu do Amalfi

Ciesz się komfortowym, wygodnym i niedrogim luksusowym transferem do lub z hotelu w Amalfi, z lub na międzynarodowe lotnisko w Neapolu, stacje kolejowe lub hotele w centrum miasta. Zrelaksuj się dzięki punktualnej i wydajnej usłudze świadczonej przez wysoce profesjonalnych kierowców. Pomogą Ci oni na każdym etapie transferu, od przylotu do odlotu. Wielojęzyczny personel jest do Twojej dyspozycji, oferując maksymalną pomoc i gościnność. Usiądź wygodnie i zrelaksuj się w sedanach Mercedes klasy executive lub wygodnych minivanach, w zależności od wielkości grupy. Nie musisz szukać taksówki, a prywatna usługa jest tylko dla Ciebie. Obejmując wszystkie główne miejsca turystyczne w Neapolu i Kampanii, transfer oferuje bezstresowy początek lub koniec Twojego pobytu we Włoszech.

Lotnisko w Neapolu: Transfer w 1 stronę na wybrzeże Sorrento i do Neapolu

3. Lotnisko w Neapolu: Transfer w 1 stronę na wybrzeże Sorrento i do Neapolu

Ciesz się wygodnym i niedrogim sposobem dotarcia do miejsca docelowego w rejonie Sorrento lub Neapolu dzięki wspólnemu transferowi autobusem wahadłowym w jedną stronę z międzynarodowego lotniska w Neapolu. Miejsca odbioru obejmują Meta di Sorrento, Piano di Sorrento, Pompei, Vico Equense, Sant'Agnello i Castellammare di Stabia. Po przybyciu na międzynarodowe lotnisko w Neapolu asystent będzie czekał na Ciebie przy stanowisku powitalnym w hali przylotów, aby wręczyć Ci bilet autobusowy. Możesz mieć pewność, że jeśli Twój lot jest opóźniony, możesz z łatwością wskoczyć do następnego autobusu wahadłowego. Po otrzymaniu biletu na transfer po prostu wskocz na pokład autobusu, usiądź wygodnie i zrelaksuj się, jadąc bezpośrednio do miejsca wysiadania w każdym mieście.

Włochy: Europejski plan mobilnej transmisji danych eSim w roamingu

4. Włochy: Europejski plan mobilnej transmisji danych eSim w roamingu

Spraw, aby Twoja podróż po Europie była bezproblemowa dzięki wygodnej karcie eSIM. Pozostań w kontakcie podczas podróży dzięki szybkiemu zasięgowi we Włoszech (w tym w San Marino i Watykanie) oraz w pozostałych 41 najczęściej odwiedzanych regionach Europy. Kup i zainstaluj kartę eSIM w dowolnym miejscu i czasie oraz wybierz spośród wielu pakietów danych, opcji ważności i zasięgu w dodatkowych krajach. Wystarczy zeskanować kod QR eSIM, aby uzyskać dostęp do wszystkich niezbędnych aplikacji podczas podróży. Uniknij kłopotów z zarządzaniem wieloma kartami SIM dzięki temu rozwiązaniu zero waste. Uzyskaj jedną kartę eSIM na urządzenie i doładuj, kupując i aktywując dodatkowe plany eSIM w dowolnym momencie. Po aktywacji Twoja ochrona rozpocznie się zgodnie z wybranym przez Ciebie czasem trwania. Skorzystaj z ubezpieczenia w Austrii, Albanii, Belgii, Bułgarii, Chorwacji, Cyprze, Czechach, Danii, Estonii, Finlandii, Francji, Niemczech, Grecji, Gibraltarze, Węgrzech, Wyspie Man, Islandii, Irlandii, Włoszech, Jersey Island, Kazachstanie, Łotwie , Litwę, Liechtenstein, Luksemburg, San Marino i Watykan. Dotyczy to również Malty, Holandii, Macedonii Północnej, Norwegii, Portugalii, Polski, Rumunii, Serbii, Słowacji, Słowenii, Hiszpanii, Szwecji, Szwajcarii, Turcji, Ukrainy, Uzbekistanu, Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej. Wszystkie modele iPhone'a wprowadzone na rynek poza iPhonem XS mogą obsługiwać eSIM. W przypadku Androida, jeśli nie masz pewności, zapoznaj się ze zdjęciem z wytycznymi, aby sprawdzić, czy się kwalifikujesz. Jeśli nie możesz połączyć się z Internetem po zainstalowaniu tej karty eSIM, postępuj zgodnie z Przewodnikiem samopomocy rozwiązywania problemów na kuponie GYG. APN (nazwa punktu dostępu): internet Informacje o lokalnym operatorze: Telecom Italia (TIM) / Vodafone / Wind

Neapol: Prywatny transfer do Sorrento

5. Neapol: Prywatny transfer do Sorrento

Pomiń stres związany z zastanawianiem się, jak dostać się z Neapolu do Sorrento i skorzystaj z usług luksusowego mercedesa z szoferem. Korzystając z tej prywatnej usługi transferu, po prostu wprowadź swoje dane podczas rezerwacji, zapłać z góry, a następnie pokaż voucher kierowcy. Transfer jest organizowany przestronnym Mercedesem dla maksymalnie ośmiu pasażerów z klimatyzacją; znajdziesz profesjonalnego anglojęzycznego kierowcę, kompetentnego i punktualnego, który dostarczy Ci wielu informacji po drodze. Usługa jest dostępna z lotniska Capodichino w Neapolu, dworca kolejowego w Neapolu lub z Twojego hotelu w Neapolu. W przypadku odjazdu z hotelu kierowca spotka się z Tobą w holu hotelu, natomiast w przypadku odjazdu z lotniska lub dworca kolejowego kierowca spotka się z Tobą w hali przylotów znajdującej się poza strefą celną, z tablicą z Twoim imieniem i nazwiskiem. Następnie usiądź wygodnie i zrelaksuj się w drodze do Sorrento.

Prywatny transfer z Neapolu do Positano

6. Prywatny transfer z Neapolu do Positano

Pomiń stres związany z zastanawianiem się, jak dostać się z Neapolu do Positano i skorzystaj z usługi transportu z szoferem. Transfer jest zorganizowany przestronnym, luksusowym mercedesem dla maksymalnie ośmiu pasażerów z pokładowym Wi-Fi i klimatyzacją. Będziesz miał profesjonalnego anglojęzycznego kierowcę, kompetentnego i punktualnego, który udzieli Ci wielu informacji po drodze. Usługa jest dostępna z lotniska Capodichino w Neapolu, dworca kolejowego w Neapolu lub z Twojego hotelu w Neapolu. W przypadku wyjazdu z hotelu kierowca spotka się z Państwem w holu hotelu, natomiast w przypadku odlotów z lotniska lub dworca kolejowego kierowca spotka się z Państwem w hali przylotów znajdującej się poza obszarem celnym, z tabliczką z Państwa nazwiskiem. Następnie usiądź wygodnie i zrelaksuj się w drodze do Positano.

Z lotniska w Neapolu: prywatny transfer w jedną stronę do Neapolu

7. Z lotniska w Neapolu: prywatny transfer w jedną stronę do Neapolu

Usługa zapewnia transfer z lotniska w Neapolu do okolic Neapolu (centrum Neapolu, Pozzuoli, Ercolano, Torre Del Greco itp.). Możemy odebrać Cię bezpośrednio z lotniska i zawieźć do miejsca docelowego (skontaktujemy się z Tobą w ciągu 12 godzin po otrzymaniu Twojej rezerwacji, aby ustalić wszystkie szczegóły Twojej rezerwacji: czas odbioru, adresy odbioru i dowozu, numer lotu itp.). W przypadku całego transferu z lotniska do miejsca docelowego usługa obejmuje prywatny samochód z anglojęzycznym kierowcą. Przykład pojazdu: Mercedes viano, Mercedes vito, fiat ulysse

Lotnisko w Neapolu: prywatne transfery do iz hoteli w Neapolu

8. Lotnisko w Neapolu: prywatne transfery do iz hoteli w Neapolu

Ciesz się wygodnym i niedrogim transferem między lotniskiem w Neapolu a hotelem w Neapolu. Przyjazny szofer spotka się i przywita. Twój szofer przystąpi do eskortowania Ciebie i Twojego bagażu do pojazdu. Usiądź wygodnie i zrelaksuj się na pokładzie czystego i klimatyzowanego minivana lub minibusa, w zależności od wielkości grupy.

Lotnisko Neapol: Wspólny transfer Sorrento

9. Lotnisko Neapol: Wspólny transfer Sorrento

Omiń długie kolejki do taksówek na międzynarodowym lotnisku w Neapolu i uniknij kłopotów związanych z korzystaniem z transportu publicznego z ciężkimi torbami. Skorzystaj z niezawodnej i wygodnej wspólnej usługi transferu do Sorrento. Podróżuj wysokiej jakości minibusem i zostań wysadzony bezpośrednio w hotelu, willi lub pensjonacie w Sorrento na Półwyspie Sorrentyńskim. Skorzystaj z usług anglojęzycznego kierowcy i hojnego limitu bagażu wynoszącego 1 sztukę bagażu rejestrowanego i 1 torbę podręczną na osobę.

Z Neapolu: prywatny transfer na wybrzeże Amalfi

10. Z Neapolu: prywatny transfer na wybrzeże Amalfi

Nasze usługi zapewniają transfer z dworca kolejowego w Neapolu na wybrzeże Amalfi (Positanom Conca Dei Marini, Praiano, Amalfi, Atrani, Minori, Maiori, Ravello itp.). Możemy odebrać Cię bezpośrednio ze stacji kolejowej i zawieźć do miejsca docelowego (skontaktujemy się z Tobą w ciągu 12 godzin od otrzymania Twojej rezerwacji, aby ustalić wszystkie szczegóły Twojej rezerwacji: czas odbioru, adres odbioru i zwrotu off, numer twojego pociągu itp.). W przypadku całego transferu z dworca kolejowego do miejsca docelowego usługa obejmuje prywatny samochód z anglojęzycznym kierowcą. Po otrzymaniu Twojej rezerwacji skontaktujemy się z Tobą i zapytamy o numer pociągu, godzinę przyjazdu, adres miejsca docelowego. Zawsze obejmuje klimatyzację, Wi-Fi, benzynę, kierowcę, opłaty autostradowe, opłaty parkingowe i podatki miejskie. Przykład pojazdu: mercedes vito, mercedes sviano, fiat ulysse.

Liczba znalezionych atrakcji: 98
Sortuj wg::

Lotnisko Neapol: najlepsze atrakcje w pobliżu

Lotnisko Neapol: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Lotnisko Neapol? Kliknij tutaj.