Dodaj daty

Lotnisko Monachium

Lotnisko Monachium – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Monachium: Transfer z lotniska autobusem

1. Monachium: Transfer z lotniska autobusem

Ciesz się wygodą tego szybkiego i wygodnego transferu między Monachium a lotniskiem. Autobus Lufthansa Express kursuje co 20 minut, 7 dni w tygodniu, dwa przystanki w Monachium (główny dworzec kolejowy i Monachium Północ / Schwabing) oraz cztery przystanki na lotnisku w Monachium (terminal 2 lotniska w Monachium, terminal 1A lotniska w Monachium, Monachium Airport Center (MAC) i Terminal 1D lotniska w Monachium). Punkty przylotów i odlotów znajdują się bezpośrednio przed terminalami. Wszystkie autobusy mają klimatyzację, bezpłatne Wi-Fi i bezpłatne gazety i są otwarte dla pasażerów podróżujących dowolną linią lotniczą.

Niemcy: europejski plan taryfowy eSim Mobile Data

2. Niemcy: europejski plan taryfowy eSim Mobile Data

Ułatw sobie podróż dzięki wygodnej karcie eSIM. Pozostań w kontakcie podczas podróży dzięki szybkiemu zasięgowi w Niemczech i innych 41 najczęściej odwiedzanych regionach Europy. Kup i zainstaluj kartę eSIM w dowolnym miejscu i czasie oraz wybieraj spośród różnych pakietów danych, opcji ważności i zasięgu w dodatkowych krajach. Wystarczy zeskanować kod QR eSIM, aby uzyskać dostęp do wszystkich niezbędnych aplikacji podczas podróży. Uniknij kłopotów związanych z zarządzaniem wieloma kartami SIM dzięki temu rozwiązaniu bez odpadów. Zdobądź jedną kartę eSIM na urządzenie i doładuj, po prostu kupując i aktywując dodatkowe plany eSIM na bieżąco. Po aktywacji Twoja ochrona rozpocznie się zgodnie z wybranym okresem. Korzystaj z zasięgu w Austrii, Albanii, Belgii, Bułgarii, Chorwacji, Cyprze, Czechach, Danii, Estonii, Finlandii, Francji, Niemczech, Grecji, Gibraltarze, Węgrzech, Wyspie Man, Islandii, Irlandii, Włoszech (w tym San Marino i Watykan), Wyspa Jersey, Kazachstan, Łotwa, Litwa, Liechtenstein, Luksemburg, Obsługa obejmuje również Maltę, Holandię, Macedonię Północną, Norwegię, Portugalię, Polskę, Rumunię, Serbię, Słowację, Słowenię, Hiszpanię, Szwecję, Szwajcarię, Turcję, Ukrainę, Uzbekistan, Wielką Brytanię i północną Irlandia. Wszystkie modele iPhone'a wprowadzone na rynek poza iPhone XS mogą obsługiwać eSIM. W przypadku Androida, jeśli nie masz pewności, sprawdź, czy kwalifikujesz się do korzystania ze zdjęcia z wytycznymi. Jeśli po zainstalowaniu tej karty eSIM nie możesz połączyć się z Internetem, postępuj zgodnie z Przewodnikiem samopomocy w rozwiązywaniu problemów w kuponie GYG. Informacje o lokalnym operatorze: Niemcy: T-Mobile / Vodafone D2 / Telefonica

Lotnisko w Monachium: Prywatny transfer w jedną stronę do Monachium

3. Lotnisko w Monachium: Prywatny transfer w jedną stronę do Monachium

Ciesz się wygodnym prywatnym transferem w jedną stronę z międzynarodowego lotniska w Monachium do miejsca docelowego w Monachium. Zrelaksuj się, wiedząc, że podróżujesz bezpiecznie licencjonowanym pojazdem. Twój kierowca będzie na Ciebie czekał przed terminalem lotniska. Przeżyj komfortową podróż klimatyzowanym pojazdem bezpośrednio z lotniska.

Europa: eSIM z nieograniczoną ilością danych

4. Europa: eSIM z nieograniczoną ilością danych

Pozostań w kontakcie z rodziną i przyjaciółmi podczas podróży po Europie dzięki nieograniczonej karcie eSIM do transmisji danych w ConnectPhone. Surfuj po Internecie na swoim smartfonie, niezależnie od tego, czy jesteś w Paryżu, Amsterdamie, Barcelonie czy gdziekolwiek indziej w Europie. Wybierz różne opcje ważności dostosowane do Twoich potrzeb. Wybierz 3, 7, 15 lub 30-dniowy plan nieograniczonej transmisji danych, a następnie kup i pobierz kartę eSIM. Aktywuj go natychmiast po przybyciu do Europy. Jeśli masz jakiekolwiek trudności, uzyskaj dostęp do pomocy technicznej klienta. Korzystaj z szybkiej transmisji danych, aby aktualizować media społecznościowe, wykonywać rozmowy wideo i nie tylko.

Prywatny transfer z lotniska w Monachium (MUC)

5. Prywatny transfer z lotniska w Monachium (MUC)

- Elastyczna usługa przejazdu po stałej cenie - Prosta jazda z punktu A do B - 60 min Czas oczekiwania wliczony w cenę na Lotnisku (jeżeli podano ważny Numer Lotu) - 15 min Czas oczekiwania jest wliczony w przypadku wszystkich innych odbiorów Nasza usługa dla każdej kategorii obejmuje: - Tylko licencjonowani kierowcy - Śledzenie na żywo przyjazdu kierowcy - Informacje o kierowcy i pojeździe - Dostarczane przez lokalnego dostawcę usług transportowych SIXT ride zapewnia niezawodną i niedrogą usługę w wielu miastach na całym świecie. Ułatwiamy transport z lotnisk dzięki profesjonalnym kierowcom i wysokiej jakości pojazdom. W ramach transferu z lotniska jeden z naszych profesjonalnie wyszkolonych kierowców przywita Cię tabliczką z nazwiskiem w hali przylotów lotniska, gotowy pomóc Ci z bagażem i poprowadzić Cię do najlepszego pojazdu. Zalecamy podanie numeru lotu, aby kierowca mógł się upewnić, że odbierze Cię we właściwym miejscu i dostosuje się do wszelkich zmian w rozkładzie lotów.

e-sim Niemcy nieograniczone dane

6. e-sim Niemcy nieograniczone dane

Pożegnaj kłopoty z fizycznymi kartami SIM i szukaniem sklepów operatorów sieci komórkowych dzięki naszej usłudze e-SIM. Po zakupie otrzymasz kod QR, który możesz zeskanować na kompatybilnym urządzeniu, aby zainstalować kartę e-SIM w dowolnym miejscu i czasie. Wybieraj spośród różnych ilości danych, okresów ważności i opcji zasięgu w różnych krajach, aby z łatwością pozostawać w kontakcie. Większość modeli iPhone'a poza XS obsługuje e-SIM i postępuj zgodnie z naszymi instrukcjami podczas sesji zdjęciowej, aby sprawdzić kompatybilność z innymi urządzeniami. . Zainstaluj e-SIM, łącząc się z Wi-Fi lub siecią i pamiętaj o włączeniu roamingu dla e-SIM. Jeśli masz problemy z połączeniem się z siecią, zapoznaj się z naszym przewodnikiem samodzielnego rozwiązywania problemów. „Pozostań w kontakcie przez całą podróż we Francji dzięki naszej szybkiej sieci eSIM 5G. Korzystaj z bezproblemowej łączności z Internetem dzięki naszym planom nieograniczonej transmisji danych dostosowanym dla podróżnych. Wybieraj spośród naszych opcji 3, 7, 15 lub 30-dniowych, aby dopasować je do swoich planów podróży, bez martwiąc się o przekroczenie limitów danych lub znalezienie hotspotów Wi-Fi. Nasz eSIM zapewnia bezpieczne i niezawodne połączenie 5G, zapewniając szybkie pobieranie i przesyłanie oraz minimalne opóźnienia. Niezależnie od tego, czy pracujesz zdalnie w słonecznej kawiarni, przesyłasz strumieniowo filmy w swoim hotelu, poruszasz się po urokliwych niemieckich atrakcjach, czy też dzielisz się niezapomnianymi chwilami w mediach społecznościowych, nasz eSIM zapewni Ci łączność. Należy pamiętać, że nasza usługa obejmuje transmisję danych na terenie Niemiec i jest przeznaczona dla urządzeń obsługujących technologię eSIM i 5G. Usługi połączeń głosowych i wiadomości tekstowych nie są uwzględnione, a zasięg może się różnić w obszarach bez usług sieciowych. Zwroty kosztów za niewykorzystane dane lub wcześniejsze zakończenie subskrypcji nie są dostępne.

Monachium: Niemcy/Europa eSIM Roamingowy pakiet danych mobilnych

7. Monachium: Niemcy/Europa eSIM Roamingowy pakiet danych mobilnych

Pożegnaj się z problemami związanymi z fizycznymi kartami SIM i szukaniem sklepów operatorów sieci komórkowych dzięki naszej usłudze e-SIM. Po zakupie otrzymasz kod QR, który możesz zeskanować na kompatybilnym urządzeniu, aby zainstalować e-SIM w dowolnym miejscu i czasie. Wybierz spośród różnych ilości danych, okresów ważności i opcji zasięgu w różnych krajach, aby łatwo pozostawać w kontakcie. Większość modeli iPhone'a poza XS obsługuje e-SIM i postępuj zgodnie z naszymi instrukcjami w sesji zdjęciowej, aby sprawdzić kompatybilność z innymi urządzeniami. Udostępnij kod QR przez AirDrop lub zeskanuj go do innego urządzenia. Zainstaluj e-SIM, łącząc się z Wi-Fi lub siecią i pamiętaj o włączeniu roamingu dla e-SIM. Jeśli masz problemy z połączeniem z siecią, zapoznaj się z naszym przewodnikiem samodzielnego rozwiązywania problemów. Jeśli masz łączoną podróż po Europie, po prostu wybierz opcję 42 krajów europejskich, która obejmuje:Austria, Belgia, Bułgaria, Chorwacja, Cypr, Czechy, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Niemcy, Grecja, Węgry, Islandia, Irlandia, Włochy, Łotwa, Litwa, Luksemburg, Malta , Holandia, Polska, Portugalia, Rumunia, Słowacja, Słowenia, Hiszpania, Szwecja, Szwajcaria, Ukraina, Wielka Brytania, Wyspy Alandzkie, Wyspa Man, Jersey, Federacja Rosyjska, Guernsey, Liechtenstein, Macedonia, Norwegia, Serbia, Gibraltar, Turcja. Jeśli Twoje dane są wyczerpane? Proste, po prostu kup kolejną e-SIM, aby doładować. APN (nazwa punktu dostępu): iboots Sieć lokalna:T-mobile/Telekom

Niemcy/Europa: Pakiet danych mobilnych eSim

8. Niemcy/Europa: Pakiet danych mobilnych eSim

Uczyń swoją podróż do Niemiec bezproblemową dzięki wygodnej karcie eSIM. Pozostań w kontakcie podczas podróży dzięki szybkiemu zasięgowi w Niemczech i innych 43 europejskich regionach (pełna lista poniżej). Kup i zainstaluj kartę eSIM w dowolnym miejscu i czasie oraz wybieraj spośród różnych pakietów danych, opcji ważności i zasięgu w dodatkowych krajach. Wystarczy zeskanować kod QR eSIM, aby uzyskać dostęp do wszystkich niezbędnych aplikacji podczas podróży. Uniknij kłopotów związanych z zarządzaniem wieloma kartami SIM dzięki temu rozwiązaniu bez odpadów. Zdobądź jedną kartę eSIM na urządzenie i doładuj, po prostu kupując i aktywując dodatkowe plany eSIM na bieżąco. Po aktywacji Twoja ochrona rozpocznie się zgodnie z wybranym okresem. Większość urządzeń wprowadzonych na rynek po 2019 roku jest kompatybilna z eSIM (np. iPhone XR, XS nowszych modeli, Google Pixel 4 i nowsze). Jeśli nie masz pewności, sprawdź zdjęcie z wytycznymi dotyczącymi zgodności, aby potwierdzić uprawnienia. Jeśli po zainstalowaniu tej karty eSIM nie możesz połączyć się z Internetem, postępuj zgodnie z Przewodnikiem samodzielnego rozwiązywania problemów w kuponie GYG. Zasięg sieci: Albania, Austria, Belgia, Bułgaria, Chorwacja, Cypr, Czechy, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Niemcy, Gibraltar, Grecja, Węgry, Islandia, Irlandia, Wyspa Man, Włochy, Jersey, Kazachstan, Łotwa, Liechtenstein, Litwa, Luksemburg, Malta, Holandia, Macedonia Północna, Norwegia, Polska, Portugalia, Rumunia, San Marino, Serbia, Słowacja, Słowenia, Hiszpania, Szwecja, Szwajcaria, Turcja, Ukraina, Wielka Brytania, Uzbekistan i Watykan. Operatorzy do wykorzystania w Niemczech: T-Mobile, Vodafone i Telefónica

E-sim Niemcy nieograniczone dane

9. E-sim Niemcy nieograniczone dane

Odkryj magię Niemiec, pozostając w kontakcie dzięki nieograniczonej liczbie danych eSIM w ConnectPhone. nasz eSIM gwarantuje, że pozostaniesz w kontakcie ze światem podczas odkrywania piękna i tętniącego życiem Niemiec. Nasz eSIM zapewnia ogromną, nieograniczoną, szybką transmisję danych, co czyni go idealnym rozwiązaniem dla podróżnych, którzy potrzebują niezawodnego połączenia internetowego do nawigacji, przesyłania strumieniowego, dzielenia się swoimi doświadczeniami w mediach społecznościowych lub utrzymywania kontaktu z rodziną i pracą. Dostępny na 3,7,15,30 dni, nasz pakiet eSIM zapewnia elastyczność wyboru planu, który najlepiej pasuje do Twojego harmonogramu podróży. Bez względu na to, jak długo zdecydujesz się podróżować, mamy plan, który zapewni Ci łączność online.

Monachium: Prywatny transfer na/z lotniska w Monachium (MUC)

10. Monachium: Prywatny transfer na/z lotniska w Monachium (MUC)

Zarezerwuj bezpieczny i niezawodny prywatny transfer lotniskowy pomiędzy lotniskiem w Monachium (MUC) a miejscem zakwaterowania w Monachium. Możesz zrealizować swoje plany podróży, wybierając żądany transfer, w oparciu o typ pojazdu i cenę, i cieszyć się spokojem ducha na pierwszej i ostatniej mili podróży. Zarezerwuj łatwo transfer na lotnisko w kilku krokach: 1. Wybierz liczbę pasażerów i datę odbioru 2. Wybierz opcję, która najbardziej odpowiada Twoim potrzebom i dodaj ją do koszyka 3. Teraz wybierz dowolny dodatek, którego możesz potrzebować Kiedy transfer zawiezie Cię do hotelu, istnieje oczywiście możliwość odwiezienia Cię z powrotem na lotnisko pod koniec pobytu. Dzięki temu w przypadku wszystkich swoich podróży trafisz z nami pod właściwy adres! Usiądź wygodnie i zrelaksuj się podczas komfortowej i wygodnej podróży!

Dostępne atrakcje

Liczba znalezionych atrakcji: 16
Sortuj wg:

Lotnisko Monachium: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Lotnisko Monachium? Kliknij tutaj.