Lotnisko Marco Polo

Lotnisko Marco Polo

Lotnisko Marco Polo – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Wenecja: Transfer autobusowy między lotniskiem Marco Polo a miastem

1. Wenecja: Transfer autobusowy między lotniskiem Marco Polo a miastem

Podróżuj bezproblemowo między centrum Wenecji a lotniskiem Marco Polo, korzystając z wygodnego i niezawodnego biletu na transfer w jedną stronę lub bilet powrotny, w zależności od wybranej opcji rezerwacji. Jedź na lotnisko i z lotniska wygodnym, klimatyzowanym autobusem, uniknij kłopotów z negocjowaniem transportu publicznego i ciesz się wydajnym transportem lotniskowym, który odjeżdża często i regularnie. Przechowuj bagaż, wskocz do autobusu, usiądź, zrelaksuj się i podziwiaj widoki na Wenecję. Jedź na lotnisko i z lotniska autobusem ekspresowym, który kursuje non-stop do i z centrum Wenecji; odbiór i dowóz w Wenecji odbywa się z Piazzale Roma. Ciesz się komfortem na pokładzie dzięki wentylacji chłodzącej i szybkiemu Wi-Fi na pokładzie; to najszybszy i najtańszy sposób podróżowania.

Wenecja: Transfer taksówką wodną z lotniska Marco Polo

2. Wenecja: Transfer taksówką wodną z lotniska Marco Polo

Skorzystaj z ogólnodostępnego transportu taksówką wodną pomiędzy lotniskiem Marco Polo w Wenecji a hotelami w centrum miasta. Wybierz podróż w 1 lub obie strony i odpocznij w trakcie malowniczej przejażdżki. Odbierz swój bagaż i wskocz do taksówki wodnej, a błyskawicznie przepłyniesz lagunę i dotrzesz do swojego hotelu lub najbliższego dostępnego punktu. To zarówno najbardziej romantyczny, jak i bezpośredni sposób na podróż do miasta. Wsiądź lub wysiądź bezpośrednio przy niektórych hotelach położonych wzdłuż Canal Grande, Hilton Stucky. Jeżeli nocujesz w bardziej odległym hotelu, miejscem odbioru lub wysiadania będzie wyznaczona lokalizacja, z której resztę trasy z/do hotelu można pokonać pieszo.  Jeśli Twoim miejscem zakwaterowania jest hotel JW Marriott (Isola delle Rose) lub wyspa San Clemente, taksówka zawiezie Cię do San Marco w pobliże łodzi wahadłowej kursującej do hotelu.

Wenecja: Transfer łodzią na/z lotniska Marco Polo w 3 trasach

3. Wenecja: Transfer łodzią na/z lotniska Marco Polo w 3 trasach

Przyjmij ponadczasową tradycję podróżowania drogą wodną, tak jak robili to Wenecjanie od wieków. Pożegnaj się z korkami i podziwiaj hipnotyzujące widoki na Lagunę Wenecką, udając się z lotniska Marco Polo do tętniącego życiem centrum Wenecji. Aby rozpocząć podróż, wymień swój kupon w biurze podróży organizatora zajęć i otrzymaj bilet. Wskazanym miejscem spotkania jest biuro znajdujące się najbliżej molo. Przed wejściem na pokład sprawdź ważność biletu za pomocą maszyn do stemplowania lub poproś o pomoc członka załogi. Zwiedzaj miasto we własnym tempie. Po odkryciu uroku zabytków Wenecji zrelaksuj się, wiedząc, że masz aż 30 dni na aktywację biletu powrotnego. Rozkoszuj się urokiem Murano i Lido, poznaj piękne centrum Wenecji i z łatwością odwiedź tętniący życiem terminal statków wycieczkowych. W zależności od wybranej opcji Twój bilet jest ważny na poniższe linie. Wszyscy kierują się w stronę lotniska Marco Polo lub odlatują z niego i zatrzymują się przy niektórych głównych atrakcjach Wenecji: Niebieska Linia: Lotnisko Marco Polo – Muzeum Murano – Murano Colonna – Fondamente Nove – Szpital – Baseny – Lido Santa Maria Elisabetta – Arsenale – San Zaccaria Jolanda – Piazza San Marco Giardinetti – Zattere – Giudecca Hotel Hilton Molino Stucky Linia pomarańczowa: Lotnisko Marco Polo – Murano Colonna – Madonna dell’Orto – Guglie (kolej) – San Stae – Rialto – Sant’Angelo – Ca’ Rezzonico – Santa Maria del Giglio – Piazza San Marco Giardinetti Czerwona linia: Lotnisko Marco Polo – Muzeum Murano – Certosa – Lido Santa Maria Elisabetta – Arsenale – San Zaccaria Jolanda – Piazza San Marco

Lotnisko Marco Polo do/z dworca kolejowego Mestre: Autobus ekspresowy

4. Lotnisko Marco Polo do/z dworca kolejowego Mestre: Autobus ekspresowy

Skorzystaj z transportu z lotniska Marco Polo do stacji kolejowej Mestre i dotrzyj do celu z łatwością w ciągu około 20 minut. Wysiądź na głównej stacji kolejowej w okolicy, skąd bez problemu dojedziesz do Wenecji i innych pobliskich miejsc. Ekspresowy autobus to najszybszy i najtańszy sposób, aby dostać się do Mestre z lotniska bez tracenia komfortu podróży. Na życzenie autobus zatrzymuje się na przystankach przy Via Forte Marghera i Corso del Popolo, skąd można z łatwością dotrzeć do kilku hoteli.  Kup bilet powrotny na lotnisko Marco Polo ze stacji Mestre lub bilet w obie strony, co pozwoli Ci zaoszczędzić czas i pieniądze. Autobusy z Mestre odjeżdżają z tego samego miejsca, do którego przyjeżdżają, lub z peronów autobusowych ATVO na zewnątrz stacji kolejowej Mestre. Pracownicy obsługi są do Twojej dyspozycji,  aby zapewnić Ci pomoc i udzielić informacji. 

Lotnisko w Wenecji: prywatny transfer taksówką wodną do / z Wenecji?

5. Lotnisko w Wenecji: prywatny transfer taksówką wodną do / z Wenecji?

Po prostu usiądź w wygodnej motorówce i podziwiaj widoki w drodze do hotelu lub na lotnisko. Dzięki temu bezpiecznemu i niezawodnemu transferowi zaoszczędzisz dużo czasu. Możesz zamówić transfer w jedną stronę dla 1-6 osób, w tym 8 sztuk bagażu.  Taksówka zabierze Cię bezpośrednio do Twojego hotelu, jeśli posiada dostęp do wody; jeśli nie – wysiądziesz w najbliższej przystani.  Jeśli wybierzesz usługę standardową, przedstawiciel organizatora osobiście odbierze Cię z hali przylotów lotniska i zaprowadzi do taksówki wodnej. W cenę wliczone jest przeniesienie bagażu. A jeśli wybierzesz usługę premium, przedstawiciel odbierze Cię z hali przylotów i uda się z Tobą do Twojego hotelu, aby pomóc Ci w dopełnieniu formalności. Obie usługi są dostępne zarówno w przypadku transportu do hotelu, jak i na lotnisko.

Wenecja: Wspólny transfer taksówką wodną na lotnisko Marco Polo

6. Wenecja: Wspólny transfer taksówką wodną na lotnisko Marco Polo

Dojedź na lotnisko w Wenecji szybciej, taniej i bezproblemowo dzięki wspólnemu transportowi taksówek wodnych z centrum Wenecji. Jest szybszy niż usługa łodzi na lotnisku publicznym i tańszy niż prywatna taksówka wodna. Odejdź od wybranego przez siebie centralnych miejsc spotkań w wyznaczonych godzinach, z dodatkowymi przystankami po drodze, aby odebrać innych pasażerów. Znajdź molo najbliżej Twojego hotelu dla Twojej wygody. Główne przystanki i punkty odjazdów to: • Piazzale Roma • Carlton • Sabbioni • SS Apostoli • Rialto • Akademia • Trinità • S.Marco • S. Zaccaria • S. Maria Elisabetta

Ekspresowe połączenie autobusowe: Wenecja do Cortina

7. Ekspresowe połączenie autobusowe: Wenecja do Cortina

Udaj się do Perły Dolomitów bezpośrednio z Wenecji dzięki wygodnemu transferowi autokarowemu. Wyjedź bezpośrednio z Piazzale Roma i dotrzyj do Cortiny d'Ampezzo w 2 godziny i 45 minut. Transfer jest szybki, wygodny i ekonomiczny. Dostępny jest również transfer powrotny z Cortiny d'Ampezzo do Piazzale Roma w Wenecji. Po załadowaniu bagażu do przedziału pod spodem wsiądź do autobusu i ciesz się wygodną, klimatyzowaną przejażdżką do Cortiny D'Ampezzo z kilkoma przystankami po drodze.

Włochy: Europejski plan mobilnej transmisji danych eSim w roamingu

8. Włochy: Europejski plan mobilnej transmisji danych eSim w roamingu

Spraw, aby Twoja podróż po Europie była bezproblemowa dzięki wygodnej karcie eSIM. Pozostań w kontakcie podczas podróży dzięki szybkiemu zasięgowi we Włoszech (w tym w San Marino i Watykanie) oraz w pozostałych 41 najczęściej odwiedzanych regionach Europy. Kup i zainstaluj kartę eSIM w dowolnym miejscu i czasie oraz wybierz spośród wielu pakietów danych, opcji ważności i zasięgu w dodatkowych krajach. Wystarczy zeskanować kod QR eSIM, aby uzyskać dostęp do wszystkich niezbędnych aplikacji podczas podróży. Uniknij kłopotów z zarządzaniem wieloma kartami SIM dzięki temu rozwiązaniu zero waste. Uzyskaj jedną kartę eSIM na urządzenie i doładuj, kupując i aktywując dodatkowe plany eSIM w dowolnym momencie. Po aktywacji Twoja ochrona rozpocznie się zgodnie z wybranym przez Ciebie czasem trwania. Skorzystaj z ubezpieczenia w Austrii, Albanii, Belgii, Bułgarii, Chorwacji, Cyprze, Czechach, Danii, Estonii, Finlandii, Francji, Niemczech, Grecji, Gibraltarze, Węgrzech, Wyspie Man, Islandii, Irlandii, Włoszech, Jersey Island, Kazachstanie, Łotwie , Litwę, Liechtenstein, Luksemburg, San Marino i Watykan. Dotyczy to również Malty, Holandii, Macedonii Północnej, Norwegii, Portugalii, Polski, Rumunii, Serbii, Słowacji, Słowenii, Hiszpanii, Szwecji, Szwajcarii, Turcji, Ukrainy, Uzbekistanu, Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej. Wszystkie modele iPhone'a wprowadzone na rynek poza iPhonem XS mogą obsługiwać eSIM. W przypadku Androida, jeśli nie masz pewności, zapoznaj się ze zdjęciem z wytycznymi, aby sprawdzić, czy się kwalifikujesz. Jeśli nie możesz połączyć się z Internetem po zainstalowaniu tej karty eSIM, postępuj zgodnie z Przewodnikiem samopomocy rozwiązywania problemów na kuponie GYG. APN (nazwa punktu dostępu): internet Informacje o lokalnym operatorze: Telecom Italia (TIM) / Vodafone / Wind

Bezpośredni autokar z lotniska w Wenecji do Cortiny

9. Bezpośredni autokar z lotniska w Wenecji do Cortiny

Lądujesz na lotnisku Marco Polo i szukasz bezpośredniego połączenia z Cortiną d'Ampezzo? W takim razie jest to odpowiednia usługa dla Ciebie: szybka, wygodna i dostępna od ręki na lotnisku. Jeśli lądujesz na lotnisku Marco Polo, wyjdź z głównej hali przylotów i skręć w prawo, kierując się na Tour Bus Park. Tam znajdziesz autobus ATVO Express do Cortiny. Po załadowaniu bagażu pod spód można wsiąść i cieszyć się komfortową podróżą klimatyzowanym autokarem.

Włochy eSIM Nielimitowane dane

10. Włochy eSIM Nielimitowane dane

Karta eSIM ConnectPhone zapewnia nielimitowany transfer szybkich danych, zapewniając niezawodny i szybki dostęp do Internetu, niezależnie od tego, czy podziwiasz architektoniczne arcydzieło Koloseum, odkrywasz winnice Toskanii, czy żeglujesz po drogach wodnych Wenecji. Dzięki okresowi ważności wynoszącemu 7, 15 lub 30 dni, nasz pakiet eSIM oferuje elastyczność dopasowaną do Twoich planów podróży. Ciesz się swobodą pozostawania w kontakcie z rodziną, przyjaciółmi lub pracą, dziel się swoją podróżą w mediach społecznościowych, a nawet przesyłaj strumieniowo ulubione treści, wylegując się na pięknym włoskim placu. Jedną z największych zalet naszej karty eSIM jest jej ogólnokrajowy zasięg. Niezależnie od tego, gdzie jesteś we Włoszech, czy są to metropolie, spokojne tereny wiejskie, czy surowe obszary przybrzeżne, możesz liczyć na stały i niezawodny zasięg Internetu. Nasza karta eSIM zapewnia natychmiastową aktywację po Twoim przyjeździe do Włoch. Nie musisz już martwić się o szukanie lokalnych kart SIM lub radzenie sobie z niestabilnymi połączeniami po wylądowaniu. Zanurz się prosto w swoją włoską przygodę, wiedząc, że jesteś połączony od momentu opuszczenia samolotu. Co więcej, konfiguracja naszej karty eSIM to pestka. Nie musisz fizycznie zmieniać karty SIM, co często jest kłopotliwe i niewygodne. Nasza eSIM to cyfrowa karta SIM, która jest już w Twoim telefonie. Wszystko, co musisz zrobić, to ją aktywować, co jest procesem szybkim, łatwym i oszczędzającym Ci stresu związanego z utratą lub uszkodzeniem fizycznych kart SIM. Kładziemy duży nacisk na Twoją prywatność i bezpieczeństwo online. Dlatego nasza karta eSIM gwarantuje bezpieczne połączenie, chroniąc Twoje dane osobowe i aktywność online.

Liczba znalezionych atrakcji: 74
Sortuj wg::

Lotnisko Marco Polo: najlepsze atrakcje w pobliżu

Lotnisko Marco Polo – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Wenecja: Transfer autobusowy między lotniskiem Marco Polo a miastem

Wenecja: Transfer autobusowy między lotniskiem Marco Polo a miastem

Podróżuj bezproblemowo między centrum Wenecji a lotniskiem Marco Polo, korzystając z wygodnego i niezawodnego biletu na transfer w jedną stronę lub bilet powrotny, w zależności od wybranej opcji rezerwacji. Jedź na lotnisko i z lotniska wygodnym, klimatyzowanym autobusem, uniknij kłopotów z negocjowaniem transportu publicznego i ciesz się wydajnym transportem lotniskowym, który odjeżdża często i regularnie. Przechowuj bagaż, wskocz do autobusu, usiądź, zrelaksuj się i podziwiaj widoki na Wenecję. Jedź na lotnisko i z lotniska autobusem ekspresowym, który kursuje non-stop do i z centrum Wenecji; odbiór i dowóz w Wenecji odbywa się z Piazzale Roma. Ciesz się komfortem na pokładzie dzięki wentylacji chłodzącej i szybkiemu Wi-Fi na pokładzie; to najszybszy i najtańszy sposób podróżowania.

Wenecja: Transfer taksówką wodną z lotniska Marco Polo

Wenecja: Transfer taksówką wodną z lotniska Marco Polo

Skorzystaj z ogólnodostępnego transportu taksówką wodną pomiędzy lotniskiem Marco Polo w Wenecji a hotelami w centrum miasta. Wybierz podróż w 1 lub obie strony i odpocznij w trakcie malowniczej przejażdżki. Odbierz swój bagaż i wskocz do taksówki wodnej, a błyskawicznie przepłyniesz lagunę i dotrzesz do swojego hotelu lub najbliższego dostępnego punktu. To zarówno najbardziej romantyczny, jak i bezpośredni sposób na podróż do miasta. Wsiądź lub wysiądź bezpośrednio przy niektórych hotelach położonych wzdłuż Canal Grande, Hilton Stucky. Jeżeli nocujesz w bardziej odległym hotelu, miejscem odbioru lub wysiadania będzie wyznaczona lokalizacja, z której resztę trasy z/do hotelu można pokonać pieszo.  Jeśli Twoim miejscem zakwaterowania jest hotel JW Marriott (Isola delle Rose) lub wyspa San Clemente, taksówka zawiezie Cię do San Marco w pobliże łodzi wahadłowej kursującej do hotelu.

Wenecja: Transfer łodzią na/z lotniska Marco Polo w 3 trasach

Wenecja: Transfer łodzią na/z lotniska Marco Polo w 3 trasach

Przyjmij ponadczasową tradycję podróżowania drogą wodną, tak jak robili to Wenecjanie od wieków. Pożegnaj się z korkami i podziwiaj hipnotyzujące widoki na Lagunę Wenecką, udając się z lotniska Marco Polo do tętniącego życiem centrum Wenecji. Aby rozpocząć podróż, wymień swój kupon w biurze podróży organizatora zajęć i otrzymaj bilet. Wskazanym miejscem spotkania jest biuro znajdujące się najbliżej molo. Przed wejściem na pokład sprawdź ważność biletu za pomocą maszyn do stemplowania lub poproś o pomoc członka załogi. Zwiedzaj miasto we własnym tempie. Po odkryciu uroku zabytków Wenecji zrelaksuj się, wiedząc, że masz aż 30 dni na aktywację biletu powrotnego. Rozkoszuj się urokiem Murano i Lido, poznaj piękne centrum Wenecji i z łatwością odwiedź tętniący życiem terminal statków wycieczkowych. W zależności od wybranej opcji Twój bilet jest ważny na poniższe linie. Wszyscy kierują się w stronę lotniska Marco Polo lub odlatują z niego i zatrzymują się przy niektórych głównych atrakcjach Wenecji: Niebieska Linia: Lotnisko Marco Polo – Muzeum Murano – Murano Colonna – Fondamente Nove – Szpital – Baseny – Lido Santa Maria Elisabetta – Arsenale – San Zaccaria Jolanda – Piazza San Marco Giardinetti – Zattere – Giudecca Hotel Hilton Molino Stucky Linia pomarańczowa: Lotnisko Marco Polo – Murano Colonna – Madonna dell’Orto – Guglie (kolej) – San Stae – Rialto – Sant’Angelo – Ca’ Rezzonico – Santa Maria del Giglio – Piazza San Marco Giardinetti Czerwona linia: Lotnisko Marco Polo – Muzeum Murano – Certosa – Lido Santa Maria Elisabetta – Arsenale – San Zaccaria Jolanda – Piazza San Marco

Lotnisko Marco Polo do/z dworca kolejowego Mestre: Autobus ekspresowy

Lotnisko Marco Polo do/z dworca kolejowego Mestre: Autobus ekspresowy

Skorzystaj z transportu z lotniska Marco Polo do stacji kolejowej Mestre i dotrzyj do celu z łatwością w ciągu około 20 minut. Wysiądź na głównej stacji kolejowej w okolicy, skąd bez problemu dojedziesz do Wenecji i innych pobliskich miejsc. Ekspresowy autobus to najszybszy i najtańszy sposób, aby dostać się do Mestre z lotniska bez tracenia komfortu podróży. Na życzenie autobus zatrzymuje się na przystankach przy Via Forte Marghera i Corso del Popolo, skąd można z łatwością dotrzeć do kilku hoteli.  Kup bilet powrotny na lotnisko Marco Polo ze stacji Mestre lub bilet w obie strony, co pozwoli Ci zaoszczędzić czas i pieniądze. Autobusy z Mestre odjeżdżają z tego samego miejsca, do którego przyjeżdżają, lub z peronów autobusowych ATVO na zewnątrz stacji kolejowej Mestre. Pracownicy obsługi są do Twojej dyspozycji,  aby zapewnić Ci pomoc i udzielić informacji. 

Lotnisko w Wenecji: prywatny transfer taksówką wodną do / z Wenecji?

Lotnisko w Wenecji: prywatny transfer taksówką wodną do / z Wenecji?

Po prostu usiądź w wygodnej motorówce i podziwiaj widoki w drodze do hotelu lub na lotnisko. Dzięki temu bezpiecznemu i niezawodnemu transferowi zaoszczędzisz dużo czasu. Możesz zamówić transfer w jedną stronę dla 1-6 osób, w tym 8 sztuk bagażu.  Taksówka zabierze Cię bezpośrednio do Twojego hotelu, jeśli posiada dostęp do wody; jeśli nie – wysiądziesz w najbliższej przystani.  Jeśli wybierzesz usługę standardową, przedstawiciel organizatora osobiście odbierze Cię z hali przylotów lotniska i zaprowadzi do taksówki wodnej. W cenę wliczone jest przeniesienie bagażu. A jeśli wybierzesz usługę premium, przedstawiciel odbierze Cię z hali przylotów i uda się z Tobą do Twojego hotelu, aby pomóc Ci w dopełnieniu formalności. Obie usługi są dostępne zarówno w przypadku transportu do hotelu, jak i na lotnisko.

Wenecja: Wspólny transfer taksówką wodną na lotnisko Marco Polo

Wenecja: Wspólny transfer taksówką wodną na lotnisko Marco Polo

Dojedź na lotnisko w Wenecji szybciej, taniej i bezproblemowo dzięki wspólnemu transportowi taksówek wodnych z centrum Wenecji. Jest szybszy niż usługa łodzi na lotnisku publicznym i tańszy niż prywatna taksówka wodna. Odejdź od wybranego przez siebie centralnych miejsc spotkań w wyznaczonych godzinach, z dodatkowymi przystankami po drodze, aby odebrać innych pasażerów. Znajdź molo najbliżej Twojego hotelu dla Twojej wygody. Główne przystanki i punkty odjazdów to: • Piazzale Roma • Carlton • Sabbioni • SS Apostoli • Rialto • Akademia • Trinità • S.Marco • S. Zaccaria • S. Maria Elisabetta

Ekspresowe połączenie autobusowe: Wenecja do Cortina

Ekspresowe połączenie autobusowe: Wenecja do Cortina

Udaj się do Perły Dolomitów bezpośrednio z Wenecji dzięki wygodnemu transferowi autokarowemu. Wyjedź bezpośrednio z Piazzale Roma i dotrzyj do Cortiny d'Ampezzo w 2 godziny i 45 minut. Transfer jest szybki, wygodny i ekonomiczny. Dostępny jest również transfer powrotny z Cortiny d'Ampezzo do Piazzale Roma w Wenecji. Po załadowaniu bagażu do przedziału pod spodem wsiądź do autobusu i ciesz się wygodną, klimatyzowaną przejażdżką do Cortiny D'Ampezzo z kilkoma przystankami po drodze.

Włochy: Europejski plan mobilnej transmisji danych eSim w roamingu

Włochy: Europejski plan mobilnej transmisji danych eSim w roamingu

Spraw, aby Twoja podróż po Europie była bezproblemowa dzięki wygodnej karcie eSIM. Pozostań w kontakcie podczas podróży dzięki szybkiemu zasięgowi we Włoszech (w tym w San Marino i Watykanie) oraz w pozostałych 41 najczęściej odwiedzanych regionach Europy. Kup i zainstaluj kartę eSIM w dowolnym miejscu i czasie oraz wybierz spośród wielu pakietów danych, opcji ważności i zasięgu w dodatkowych krajach. Wystarczy zeskanować kod QR eSIM, aby uzyskać dostęp do wszystkich niezbędnych aplikacji podczas podróży. Uniknij kłopotów z zarządzaniem wieloma kartami SIM dzięki temu rozwiązaniu zero waste. Uzyskaj jedną kartę eSIM na urządzenie i doładuj, kupując i aktywując dodatkowe plany eSIM w dowolnym momencie. Po aktywacji Twoja ochrona rozpocznie się zgodnie z wybranym przez Ciebie czasem trwania. Skorzystaj z ubezpieczenia w Austrii, Albanii, Belgii, Bułgarii, Chorwacji, Cyprze, Czechach, Danii, Estonii, Finlandii, Francji, Niemczech, Grecji, Gibraltarze, Węgrzech, Wyspie Man, Islandii, Irlandii, Włoszech, Jersey Island, Kazachstanie, Łotwie , Litwę, Liechtenstein, Luksemburg, San Marino i Watykan. Dotyczy to również Malty, Holandii, Macedonii Północnej, Norwegii, Portugalii, Polski, Rumunii, Serbii, Słowacji, Słowenii, Hiszpanii, Szwecji, Szwajcarii, Turcji, Ukrainy, Uzbekistanu, Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej. Wszystkie modele iPhone'a wprowadzone na rynek poza iPhonem XS mogą obsługiwać eSIM. W przypadku Androida, jeśli nie masz pewności, zapoznaj się ze zdjęciem z wytycznymi, aby sprawdzić, czy się kwalifikujesz. Jeśli nie możesz połączyć się z Internetem po zainstalowaniu tej karty eSIM, postępuj zgodnie z Przewodnikiem samopomocy rozwiązywania problemów na kuponie GYG. APN (nazwa punktu dostępu): internet Informacje o lokalnym operatorze: Telecom Italia (TIM) / Vodafone / Wind

Bezpośredni autokar z lotniska w Wenecji do Cortiny

Bezpośredni autokar z lotniska w Wenecji do Cortiny

Lądujesz na lotnisku Marco Polo i szukasz bezpośredniego połączenia z Cortiną d'Ampezzo? W takim razie jest to odpowiednia usługa dla Ciebie: szybka, wygodna i dostępna od ręki na lotnisku. Jeśli lądujesz na lotnisku Marco Polo, wyjdź z głównej hali przylotów i skręć w prawo, kierując się na Tour Bus Park. Tam znajdziesz autobus ATVO Express do Cortiny. Po załadowaniu bagażu pod spód można wsiąść i cieszyć się komfortową podróżą klimatyzowanym autokarem.

Włochy eSIM Nielimitowane dane

Włochy eSIM Nielimitowane dane

Karta eSIM ConnectPhone zapewnia nielimitowany transfer szybkich danych, zapewniając niezawodny i szybki dostęp do Internetu, niezależnie od tego, czy podziwiasz architektoniczne arcydzieło Koloseum, odkrywasz winnice Toskanii, czy żeglujesz po drogach wodnych Wenecji. Dzięki okresowi ważności wynoszącemu 7, 15 lub 30 dni, nasz pakiet eSIM oferuje elastyczność dopasowaną do Twoich planów podróży. Ciesz się swobodą pozostawania w kontakcie z rodziną, przyjaciółmi lub pracą, dziel się swoją podróżą w mediach społecznościowych, a nawet przesyłaj strumieniowo ulubione treści, wylegując się na pięknym włoskim placu. Jedną z największych zalet naszej karty eSIM jest jej ogólnokrajowy zasięg. Niezależnie od tego, gdzie jesteś we Włoszech, czy są to metropolie, spokojne tereny wiejskie, czy surowe obszary przybrzeżne, możesz liczyć na stały i niezawodny zasięg Internetu. Nasza karta eSIM zapewnia natychmiastową aktywację po Twoim przyjeździe do Włoch. Nie musisz już martwić się o szukanie lokalnych kart SIM lub radzenie sobie z niestabilnymi połączeniami po wylądowaniu. Zanurz się prosto w swoją włoską przygodę, wiedząc, że jesteś połączony od momentu opuszczenia samolotu. Co więcej, konfiguracja naszej karty eSIM to pestka. Nie musisz fizycznie zmieniać karty SIM, co często jest kłopotliwe i niewygodne. Nasza eSIM to cyfrowa karta SIM, która jest już w Twoim telefonie. Wszystko, co musisz zrobić, to ją aktywować, co jest procesem szybkim, łatwym i oszczędzającym Ci stresu związanego z utratą lub uszkodzeniem fizycznych kart SIM. Kładziemy duży nacisk na Twoją prywatność i bezpieczeństwo online. Dlatego nasza karta eSIM gwarantuje bezpieczne połączenie, chroniąc Twoje dane osobowe i aktywność online.

Wenecja: Najciekawsze atrakcje

Lotnisko Marco Polo: Wycieczki i bilety

Włochy: Ciekawe miejsca

Lotnisko Marco Polo: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Lotnisko Marco Polo? Kliknij tutaj.

Lotnisko Marco Polo: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.6
(23 885 recenzji)

Nie ma problemów. Ktoś był na przystanku autobusowym, aby pomóc, podróż trwała około 20-25 minut. Jednakże odkryłem, że istnieje możliwość bezpośredniej podróży łodzią wodną z lotniska do Wenecji.

Praktyczne, gdy tylko dotrzemy na lotnisko, autobus czeka przed nami i za około 15 minut wysadza nas bezpośrednio na plac, to samo dotyczy autobusu powrotnego, który można łatwo znaleźć na placu

Nienaganna obsługa. Idealny, szybki środek transportu z lotniska. W ciągu 20-25 minut można dotrzeć do P. Roma. Stamtąd można następnie dojechać autobusem wodnym w dowolnym kierunku.

Bardzo dobry transport. Wysadzono nas w Wenecji w zaledwie 20 minut (znacznie szybciej niż tramwajem wodnym). polecam

Niesamowity! Doświadczenie zmieniające zasady gry w Wenecji