Lotnisko Madryt-Barajas

Lotnisko Madryt-Barajas – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Madryt: Prywatny transfer z lotniska Barajas

1. Madryt: Prywatny transfer z lotniska Barajas

1. Wybierz usługę transportową, której potrzebujesz (wybierz pojazd, który lepiej odpowiada Twoim potrzebom, ilość pasażerów i bagaż). Podaj następujące informacje: imię i nazwisko, numer lotu, datę i godzinę odbioru oraz numer telefonu. 2. Zapisz swój kupon. Wydrukuj go lub zapisz w telefonie. 3. 48 godzin przed jazdą otrzymasz dane kontaktowe kierowcy. 4. 24 godziny wcześniej podamy informacje o miejscu spotkania, aby spotkać się z kierowcą. 5. Spotkaj się ze swoim kierowcą w miejscu odbioru. 6. Okaż swój voucher i wylegitymuj się u kierowcy. 7. Każdy podróżny może mieć maksymalnie 1 walizkę i 1 MAŁY bagaż podręczny. Nadwymiarowy lub nadmierny bagaż (deski surfingowe, kije golfowe lub rowery) mogą podlegać pewnym ograniczeniom; przed podróżą należy skontaktować się z operatorem, aby potwierdzić, czy nadbagaż jest dopuszczalny. 8. Proszę wziąć pod uwagę pojemność bagażu w oparciu o liczbę pasażerów. W przypadku większych grup z większymi przedmiotami bardziej odpowiednie może być wiele pojazdów.

Madryt: Hiszpania/Europa eSIM Roamingowy pakiet danych mobilnych

2. Madryt: Hiszpania/Europa eSIM Roamingowy pakiet danych mobilnych

Pożegnaj się z kłopotami związanymi z fizycznymi kartami SIM i szukaniem sklepów operatorów sieci komórkowych dzięki naszej usłudze e-SIM. Po zakupie otrzymasz kod QR, który możesz zeskanować na kompatybilnym urządzeniu, aby zainstalować kartę e-SIM w dowolnym miejscu i czasie. Wybieraj spośród różnych ilości danych, okresów ważności i opcji zasięgu w różnych krajach, aby z łatwością pozostać w kontakcie. Większość modeli iPhone'a poza XS obsługuje e-SIM i postępuj zgodnie z instrukcjami w sesji zdjęciowej, aby sprawdzić kompatybilność z innymi urządzeniami. Udostępnij kod QR przez AirDrop lub zeskanuj go na inne urządzenie. Zainstaluj kartę e-SIM, łącząc się z Wi-Fi lub siecią i pamiętaj o włączeniu roamingu dla karty e-SIM. Jeśli masz problemy z połączeniem się z siecią, zapoznaj się z dołączonym przewodnikiem samodzielnego rozwiązywania problemów. Jeśli masz połączoną podróż w Europie, po prostu wybierz opcję 42 krajów europejskich, która obejmuje: Austrię, Belgię, Bułgarię, Chorwację, Cypr, Czechy, Danię, Estonię, Finlandię, Francję, Niemcy, Grecję, Węgry, Islandię, Irlandię, Włochy, Łotwę, Litwę, Luksemburg, Maltę, Holandię, Polskę, Portugalię, Rumunię, Słowację, Słowenię, Hiszpanię, Szwecję, Szwajcarię, Ukrainę, Wielką Brytanię, Wyspy Aaland, Wyspę Man, Jersey, Federację Rosyjską, Guernsey, Liechtenstein, Macedonię, Norwegię, Serbię, Gibraltar, Turcję. Jeśli Twoje dane zostaną wykorzystane? Po prostu kup kolejną kartę e-SIM, aby ją doładować.

Z lotniska w Madrycie: prywatny transfer do hotelu w jedną stronę

3. Z lotniska w Madrycie: prywatny transfer do hotelu w jedną stronę

Omiń długie kolejki do taksówek podczas lądowania na lotnisku Madryt-Barajas i skorzystaj z prywatnego transferu minivanem dla maksymalnie 7 pasażerów. Spotkaj się i przywitaj w hali przylotów ze swoim anglojęzycznym kierowcą, który będzie trzymał tabliczkę z Twoim imieniem i nazwiskiem, aby ułatwić kontakt. Następnie usiądź wygodnie i zrelaksuj się podczas jazdy do miasta i odśwież się bezpłatną wodą butelkowaną. Wykorzystaj ten czas, aby zadać kierowcy wszelkie pytania dotyczące miasta. Możesz nawet poprosić, aby pojechali inną trasą, abyś mógł rzucić okiem na takie atrakcje, jak park Retiro, Plaza de Cibeles lub Paseo de Castellana. Skorzystaj z niezawodnej usługi najwyższej jakości, która działa 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, zawsze w przystępnej cenie.

Lotnisko Madryt-Barajas: Transfer z/na dworzec autobusowy Atocha

4. Lotnisko Madryt-Barajas: Transfer z/na dworzec autobusowy Atocha

Ciesz się nowoczesnymi autobusami z systemem multimedialnym podczas podróży między lotniskiem Madryt-Barajas a dworcem autobusowym Madryt-Atocha. Unikaj kłopotów związanych z poruszaniem się po systemie transportu publicznego przed lub po długiej podróży, zamiast tego zrelaksuj się i ciesz się widokami Madrytu w zaciszu swojego miejsca. Pozostań w kontakcie ze znajomymi dzięki darmowemu Wi-Fi i zasilaczowi na każdym siedzeniu. Ponadto dla Twojej wygody mamy również toaletę. Wsiądź do nowoczesnego autobusu, aby zapomnieć o troskach i dotrzeć na czas do miejsca docelowego na lotnisku lub w mieście.

Lotnisko w Madrycie: prywatny transfer do centrum Madrytu

5. Lotnisko w Madrycie: prywatny transfer do centrum Madrytu

Po przybyciu na lotnisko w Madrycie spotkaj się ze swoim kierowcą w hali przylotów. Znajdź swojego kierowcę, który będzie trzymał tabliczkę z Twoim imieniem i nazwiskiem. Uzyskaj pomoc z bagażem i zostań odprowadzony do wygodnego prywatnego pojazdu. Podróżuj wygodnie do dowolnego miejsca w Madrycie. Podczas rezerwacji podaj adres zakwaterowania i zostań podrzucony pod drzwi.

Europa eSIM Nielimitowane dane

6. Europa eSIM Nielimitowane dane

Pozostań w kontakcie z rodziną i przyjaciółmi podczas podróży po Europie dzięki nielimitowanej karcie eSIM od ConnectPhone. Surfuj po Internecie za pomocą smartfona, niezależnie od tego, czy jesteś w Paryżu, Amsterdamie, Barcelonie, czy w innym miejscu w Europie. Wybierz różne opcje ważności dostosowane do Twoich potrzeb. Wybierz 7-, 15- lub 30-dniowy plan nieograniczonej transmisji danych, a następnie kup i pobierz kartę eSIM. Aktywuj ją natychmiast po przybyciu do Europy. Uzyskaj dostęp do pomocy technicznej klienta, jeśli masz jakiekolwiek trudności. Korzystaj z szybkiej transmisji danych, aby aktualizować media społecznościowe, wykonywać połączenia wideo i nie tylko.

Madryt i Hiszpania: Nielimitowany Internet w UE i mobilna transmisja danych eSIM

7. Madryt i Hiszpania: Nielimitowany Internet w UE i mobilna transmisja danych eSIM

Ciesz się nieograniczonym pakietem danych z dostępem eSIM do sieci w Madrycie, Hiszpanii i Europie. Unikaj kosztownych opłat za roaming danych lub łączenie się z niezabezpieczonymi publicznymi punktami internetowymi. Oszczędź sobie czasu i kłopotów z szukaniem bezpłatnego Wi-Fi za każdym razem, gdy potrzebujesz połączenia z Internetem. Skorzystaj z usługi, dzięki której nie będziesz musiał wymieniać karty SIM ani kupować nowej podczas wakacji. Ciesz się spokojem ducha nieograniczonego pakietu z naprawdę bezpieczną prędkością 4G/LTE, która jest bezpieczna i działa w całej Europie. Utrzymuj kontakt z rodziną i przyjaciółmi w domu bez ograniczeń prędkości na każdym poziomie wykorzystania danych. Oglądaj filmy, graj w gry, prowadź rozmowy online, przesyłaj strumieniowo listy odtwarzania, dziel się wspomnieniami, korzystaj z nawigacji na żywo i nie tylko. Następujące urządzenia obsługują produkt eSIM: Jabłko iPhone'a 11 iPhone'a 11 Pro iPhone'a 11 Pro Max iPhone'a 12 mini iPhone'a 12 iPhone'a 12 maks iPhone'a 12 Max Pro iPhone'a 13 mini iPhone'a 13 iPhone'a 13 Pro iPhone'a 13 Pro Max iPhone'a 14 iPhone'a 14 Plus iPhone'a 14 Pro iPhone'a 14 Pro Max iPhone’a XS iPhone’a XS Max iPhone XR iPhone SE (2020) iPad Air (3. generacji) iPad Pro (3. generacji) iPad Mini (5. generacji) Samsunga Samsung Galaxy Fold Samsunga Galaxy S20 Samsunga Galaxy S20+ Samsunga Galaxy S20 ultra Samsunga Galaxy Z Flip Samsung Note 20+ Samsunga Galaxy S21 Samsunga Galaxy S21+ 5G Samsunga Galaxy S21+ Ultra 5G Samsung Galaxy Fold Samsunga Galaxy Z Fold2 5G Samsunga Galaxy Z Fold3 5G Urządzenia Google obsługujące eSIM Google Pixel 3 i 3 XL Google Pixel 3a i 3a XL Google Pixel 4 i 4 XL Google Pixel 4A 5G Google Pixel 2 i 2 XL Google Pixel 5 Google Pixel 5a Google Pixel 6 Google Pixel 6 Pro Motoroli Motorola Razr 2019 Huawei Huawei P40 Huawei P40 Pro Huawei P50 Pro Huawei Mate 40 Pro

Centrum Madrytu: prywatny transfer na lotnisko w Madrycie

8. Centrum Madrytu: prywatny transfer na lotnisko w Madrycie

Kierowca przyjedzie do miejsca zakwaterowania na około 5 minut przed ustaloną godziną odjazdu i będzie czekał w recepcji lub na portalu. Uzyskaj pomoc z bagażem i zostań odprowadzony do wygodnego prywatnego pojazdu. W przypadku, gdy parkowanie przed budynkiem jest zabronione, kierowca skontaktuje się z Tobą przez WhatsApp lub telefonicznie. Każdy pasażer może mieć maksymalnie jeden bagaż rejestrowany lub 2 sztuki bagażu podręcznego. Prosimy o wcześniejsze poinformowanie, ile bagażu będą Państwo przewozić lub czy będą Państwo podróżować bez bagażu rejestrowanego. Aby uniknąć opóźnień, zaplanuj spotkanie z kierowcą co najmniej 2 godziny przed lotami krajowymi lub do strefy Schengen i 3 godziny przed innymi lotami międzynarodowymi.

Hiszpania: Plan danych mobilnych eSim w Europie

9. Hiszpania: Plan danych mobilnych eSim w Europie

Spraw, aby Twoja podróż była bezproblemowa dzięki wygodnej karcie eSIM. Pozostań w kontakcie podczas podróży dzięki szybkiemu zasięgowi w Hiszpanii i pozostałych 41 najczęściej odwiedzanych regionach Europy. Kup i zainstaluj kartę eSIM w dowolnym miejscu i czasie oraz wybierz spośród wielu pakietów danych, opcji ważności i zasięgu w dodatkowych krajach. Wystarczy zeskanować kod QR eSIM, aby uzyskać dostęp do wszystkich niezbędnych aplikacji podczas podróży. Uniknij kłopotów z zarządzaniem wieloma kartami SIM dzięki temu rozwiązaniu zero waste. Uzyskaj jedną kartę eSIM na urządzenie i doładuj, kupując i aktywując dodatkowe plany eSIM w dowolnym momencie. Po aktywacji Twoja ochrona rozpocznie się zgodnie z wybranym przez Ciebie czasem trwania. Skorzystaj z ubezpieczenia w Austrii, Albanii, Belgii, Bułgarii, Chorwacji, Cyprze, Czechach, Danii, Estonii, Finlandii, Francji, Niemczech, Grecji, Gibraltarze, Węgrzech, Wyspie Man, Islandii, Irlandii, Włoszech (w tym San Marino i Watykan) , Jersey Island, Kazachstan, Łotwa, Litwa, Liechtenstein, Luksemburg, Dotyczy to również Malty, Holandii, Macedonii Północnej, Norwegii, Portugalii, Polski, Rumunii, Serbii, Słowacji, Słowenii, Hiszpanii, Szwecji, Szwajcarii, Turcji, Ukrainy, Uzbekistanu, Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej. Wszystkie modele iPhone'a wprowadzone na rynek poza iPhonem XS mogą obsługiwać eSIM. W przypadku Androida, jeśli nie masz pewności, zapoznaj się ze zdjęciem z wytycznymi, aby sprawdzić, czy się kwalifikujesz. Jeśli nie możesz połączyć się z Internetem po zainstalowaniu tej karty eSIM, postępuj zgodnie z Przewodnikiem samopomocy rozwiązywania problemów na kuponie GYG. APN (nazwa punktu dostępu): internet Informacje o operatorze lokalnym: Hiszpania: Vodafone/Francja Telecom Espana-Orange/Telefonica Pozostałe kraje są dostępne w informacjach o kuponach w aplikacji GYG po zakupie

Madryt: luksusowy transfer w jedną stronę między lotniskiem a hotelami

10. Madryt: luksusowy transfer w jedną stronę między lotniskiem a hotelami

Usiądź wygodnie i zrelaksuj się w sedanie Mercedesa klasy E podczas tego 20-minutowego transferu między lotniskiem w Madrycie a centrum miasta. Twój doświadczony, anglojęzyczny kierowca będzie czekał na Ciebie w hali wyjściowej, trzymając tabliczkę z Twoim imieniem i nazwiskiem. Wjeżdżając do miasta, kierowca z przyjemnością odpowie na wszelkie pytania. Przekonasz się, że ten transfer, wyceniony dla grupy do 3 pasażerów, jest zarówno niezawodny, jak i wygodny. Usługi działają 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz transferu z lotniska, na specjalną okazję, czy w interesach, doświadczysz najwyższej jakości usług w przystępnej cenie. Podczas jazdy będziesz mieć wodę butelkowaną i anglojęzyczną gazetę, a jeśli chcesz, kierowca może wybrać trasę, która pozwoli Ci zobaczyć takie miejsca, jak El Retiro, Puerta de Alcala, Plaza de Cibeles lub Paseo de Castellana.

Liczba znalezionych atrakcji: 29
Sortuj wg::

Lotnisko Madryt-Barajas: najlepsze atrakcje w pobliżu

Lotnisko Madryt-Barajas – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Madryt: Prywatny transfer z lotniska Barajas

Madryt: Prywatny transfer z lotniska Barajas

1. Wybierz usługę transportową, której potrzebujesz (wybierz pojazd, który lepiej odpowiada Twoim potrzebom, ilość pasażerów i bagaż). Podaj następujące informacje: imię i nazwisko, numer lotu, datę i godzinę odbioru oraz numer telefonu. 2. Zapisz swój kupon. Wydrukuj go lub zapisz w telefonie. 3. 48 godzin przed jazdą otrzymasz dane kontaktowe kierowcy. 4. 24 godziny wcześniej podamy informacje o miejscu spotkania, aby spotkać się z kierowcą. 5. Spotkaj się ze swoim kierowcą w miejscu odbioru. 6. Okaż swój voucher i wylegitymuj się u kierowcy. 7. Każdy podróżny może mieć maksymalnie 1 walizkę i 1 MAŁY bagaż podręczny. Nadwymiarowy lub nadmierny bagaż (deski surfingowe, kije golfowe lub rowery) mogą podlegać pewnym ograniczeniom; przed podróżą należy skontaktować się z operatorem, aby potwierdzić, czy nadbagaż jest dopuszczalny. 8. Proszę wziąć pod uwagę pojemność bagażu w oparciu o liczbę pasażerów. W przypadku większych grup z większymi przedmiotami bardziej odpowiednie może być wiele pojazdów.

Madryt: Hiszpania/Europa eSIM Roamingowy pakiet danych mobilnych

Madryt: Hiszpania/Europa eSIM Roamingowy pakiet danych mobilnych

Pożegnaj się z kłopotami związanymi z fizycznymi kartami SIM i szukaniem sklepów operatorów sieci komórkowych dzięki naszej usłudze e-SIM. Po zakupie otrzymasz kod QR, który możesz zeskanować na kompatybilnym urządzeniu, aby zainstalować kartę e-SIM w dowolnym miejscu i czasie. Wybieraj spośród różnych ilości danych, okresów ważności i opcji zasięgu w różnych krajach, aby z łatwością pozostać w kontakcie. Większość modeli iPhone'a poza XS obsługuje e-SIM i postępuj zgodnie z instrukcjami w sesji zdjęciowej, aby sprawdzić kompatybilność z innymi urządzeniami. Udostępnij kod QR przez AirDrop lub zeskanuj go na inne urządzenie. Zainstaluj kartę e-SIM, łącząc się z Wi-Fi lub siecią i pamiętaj o włączeniu roamingu dla karty e-SIM. Jeśli masz problemy z połączeniem się z siecią, zapoznaj się z dołączonym przewodnikiem samodzielnego rozwiązywania problemów. Jeśli masz połączoną podróż w Europie, po prostu wybierz opcję 42 krajów europejskich, która obejmuje: Austrię, Belgię, Bułgarię, Chorwację, Cypr, Czechy, Danię, Estonię, Finlandię, Francję, Niemcy, Grecję, Węgry, Islandię, Irlandię, Włochy, Łotwę, Litwę, Luksemburg, Maltę, Holandię, Polskę, Portugalię, Rumunię, Słowację, Słowenię, Hiszpanię, Szwecję, Szwajcarię, Ukrainę, Wielką Brytanię, Wyspy Aaland, Wyspę Man, Jersey, Federację Rosyjską, Guernsey, Liechtenstein, Macedonię, Norwegię, Serbię, Gibraltar, Turcję. Jeśli Twoje dane zostaną wykorzystane? Po prostu kup kolejną kartę e-SIM, aby ją doładować.

Z lotniska w Madrycie: prywatny transfer do hotelu w jedną stronę

Z lotniska w Madrycie: prywatny transfer do hotelu w jedną stronę

Omiń długie kolejki do taksówek podczas lądowania na lotnisku Madryt-Barajas i skorzystaj z prywatnego transferu minivanem dla maksymalnie 7 pasażerów. Spotkaj się i przywitaj w hali przylotów ze swoim anglojęzycznym kierowcą, który będzie trzymał tabliczkę z Twoim imieniem i nazwiskiem, aby ułatwić kontakt. Następnie usiądź wygodnie i zrelaksuj się podczas jazdy do miasta i odśwież się bezpłatną wodą butelkowaną. Wykorzystaj ten czas, aby zadać kierowcy wszelkie pytania dotyczące miasta. Możesz nawet poprosić, aby pojechali inną trasą, abyś mógł rzucić okiem na takie atrakcje, jak park Retiro, Plaza de Cibeles lub Paseo de Castellana. Skorzystaj z niezawodnej usługi najwyższej jakości, która działa 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, zawsze w przystępnej cenie.

Lotnisko Madryt-Barajas: Transfer z/na dworzec autobusowy Atocha

Lotnisko Madryt-Barajas: Transfer z/na dworzec autobusowy Atocha

Ciesz się nowoczesnymi autobusami z systemem multimedialnym podczas podróży między lotniskiem Madryt-Barajas a dworcem autobusowym Madryt-Atocha. Unikaj kłopotów związanych z poruszaniem się po systemie transportu publicznego przed lub po długiej podróży, zamiast tego zrelaksuj się i ciesz się widokami Madrytu w zaciszu swojego miejsca. Pozostań w kontakcie ze znajomymi dzięki darmowemu Wi-Fi i zasilaczowi na każdym siedzeniu. Ponadto dla Twojej wygody mamy również toaletę. Wsiądź do nowoczesnego autobusu, aby zapomnieć o troskach i dotrzeć na czas do miejsca docelowego na lotnisku lub w mieście.

Lotnisko w Madrycie: prywatny transfer do centrum Madrytu

Lotnisko w Madrycie: prywatny transfer do centrum Madrytu

Po przybyciu na lotnisko w Madrycie spotkaj się ze swoim kierowcą w hali przylotów. Znajdź swojego kierowcę, który będzie trzymał tabliczkę z Twoim imieniem i nazwiskiem. Uzyskaj pomoc z bagażem i zostań odprowadzony do wygodnego prywatnego pojazdu. Podróżuj wygodnie do dowolnego miejsca w Madrycie. Podczas rezerwacji podaj adres zakwaterowania i zostań podrzucony pod drzwi.

Europa eSIM Nielimitowane dane

Europa eSIM Nielimitowane dane

Pozostań w kontakcie z rodziną i przyjaciółmi podczas podróży po Europie dzięki nielimitowanej karcie eSIM od ConnectPhone. Surfuj po Internecie za pomocą smartfona, niezależnie od tego, czy jesteś w Paryżu, Amsterdamie, Barcelonie, czy w innym miejscu w Europie. Wybierz różne opcje ważności dostosowane do Twoich potrzeb. Wybierz 7-, 15- lub 30-dniowy plan nieograniczonej transmisji danych, a następnie kup i pobierz kartę eSIM. Aktywuj ją natychmiast po przybyciu do Europy. Uzyskaj dostęp do pomocy technicznej klienta, jeśli masz jakiekolwiek trudności. Korzystaj z szybkiej transmisji danych, aby aktualizować media społecznościowe, wykonywać połączenia wideo i nie tylko.

Madryt i Hiszpania: Nielimitowany Internet w UE i mobilna transmisja danych eSIM

Madryt i Hiszpania: Nielimitowany Internet w UE i mobilna transmisja danych eSIM

Ciesz się nieograniczonym pakietem danych z dostępem eSIM do sieci w Madrycie, Hiszpanii i Europie. Unikaj kosztownych opłat za roaming danych lub łączenie się z niezabezpieczonymi publicznymi punktami internetowymi. Oszczędź sobie czasu i kłopotów z szukaniem bezpłatnego Wi-Fi za każdym razem, gdy potrzebujesz połączenia z Internetem. Skorzystaj z usługi, dzięki której nie będziesz musiał wymieniać karty SIM ani kupować nowej podczas wakacji. Ciesz się spokojem ducha nieograniczonego pakietu z naprawdę bezpieczną prędkością 4G/LTE, która jest bezpieczna i działa w całej Europie. Utrzymuj kontakt z rodziną i przyjaciółmi w domu bez ograniczeń prędkości na każdym poziomie wykorzystania danych. Oglądaj filmy, graj w gry, prowadź rozmowy online, przesyłaj strumieniowo listy odtwarzania, dziel się wspomnieniami, korzystaj z nawigacji na żywo i nie tylko. Następujące urządzenia obsługują produkt eSIM: Jabłko iPhone'a 11 iPhone'a 11 Pro iPhone'a 11 Pro Max iPhone'a 12 mini iPhone'a 12 iPhone'a 12 maks iPhone'a 12 Max Pro iPhone'a 13 mini iPhone'a 13 iPhone'a 13 Pro iPhone'a 13 Pro Max iPhone'a 14 iPhone'a 14 Plus iPhone'a 14 Pro iPhone'a 14 Pro Max iPhone’a XS iPhone’a XS Max iPhone XR iPhone SE (2020) iPad Air (3. generacji) iPad Pro (3. generacji) iPad Mini (5. generacji) Samsunga Samsung Galaxy Fold Samsunga Galaxy S20 Samsunga Galaxy S20+ Samsunga Galaxy S20 ultra Samsunga Galaxy Z Flip Samsung Note 20+ Samsunga Galaxy S21 Samsunga Galaxy S21+ 5G Samsunga Galaxy S21+ Ultra 5G Samsung Galaxy Fold Samsunga Galaxy Z Fold2 5G Samsunga Galaxy Z Fold3 5G Urządzenia Google obsługujące eSIM Google Pixel 3 i 3 XL Google Pixel 3a i 3a XL Google Pixel 4 i 4 XL Google Pixel 4A 5G Google Pixel 2 i 2 XL Google Pixel 5 Google Pixel 5a Google Pixel 6 Google Pixel 6 Pro Motoroli Motorola Razr 2019 Huawei Huawei P40 Huawei P40 Pro Huawei P50 Pro Huawei Mate 40 Pro

Centrum Madrytu: prywatny transfer na lotnisko w Madrycie

Centrum Madrytu: prywatny transfer na lotnisko w Madrycie

Kierowca przyjedzie do miejsca zakwaterowania na około 5 minut przed ustaloną godziną odjazdu i będzie czekał w recepcji lub na portalu. Uzyskaj pomoc z bagażem i zostań odprowadzony do wygodnego prywatnego pojazdu. W przypadku, gdy parkowanie przed budynkiem jest zabronione, kierowca skontaktuje się z Tobą przez WhatsApp lub telefonicznie. Każdy pasażer może mieć maksymalnie jeden bagaż rejestrowany lub 2 sztuki bagażu podręcznego. Prosimy o wcześniejsze poinformowanie, ile bagażu będą Państwo przewozić lub czy będą Państwo podróżować bez bagażu rejestrowanego. Aby uniknąć opóźnień, zaplanuj spotkanie z kierowcą co najmniej 2 godziny przed lotami krajowymi lub do strefy Schengen i 3 godziny przed innymi lotami międzynarodowymi.

Hiszpania: Plan danych mobilnych eSim w Europie

Hiszpania: Plan danych mobilnych eSim w Europie

Spraw, aby Twoja podróż była bezproblemowa dzięki wygodnej karcie eSIM. Pozostań w kontakcie podczas podróży dzięki szybkiemu zasięgowi w Hiszpanii i pozostałych 41 najczęściej odwiedzanych regionach Europy. Kup i zainstaluj kartę eSIM w dowolnym miejscu i czasie oraz wybierz spośród wielu pakietów danych, opcji ważności i zasięgu w dodatkowych krajach. Wystarczy zeskanować kod QR eSIM, aby uzyskać dostęp do wszystkich niezbędnych aplikacji podczas podróży. Uniknij kłopotów z zarządzaniem wieloma kartami SIM dzięki temu rozwiązaniu zero waste. Uzyskaj jedną kartę eSIM na urządzenie i doładuj, kupując i aktywując dodatkowe plany eSIM w dowolnym momencie. Po aktywacji Twoja ochrona rozpocznie się zgodnie z wybranym przez Ciebie czasem trwania. Skorzystaj z ubezpieczenia w Austrii, Albanii, Belgii, Bułgarii, Chorwacji, Cyprze, Czechach, Danii, Estonii, Finlandii, Francji, Niemczech, Grecji, Gibraltarze, Węgrzech, Wyspie Man, Islandii, Irlandii, Włoszech (w tym San Marino i Watykan) , Jersey Island, Kazachstan, Łotwa, Litwa, Liechtenstein, Luksemburg, Dotyczy to również Malty, Holandii, Macedonii Północnej, Norwegii, Portugalii, Polski, Rumunii, Serbii, Słowacji, Słowenii, Hiszpanii, Szwecji, Szwajcarii, Turcji, Ukrainy, Uzbekistanu, Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej. Wszystkie modele iPhone'a wprowadzone na rynek poza iPhonem XS mogą obsługiwać eSIM. W przypadku Androida, jeśli nie masz pewności, zapoznaj się ze zdjęciem z wytycznymi, aby sprawdzić, czy się kwalifikujesz. Jeśli nie możesz połączyć się z Internetem po zainstalowaniu tej karty eSIM, postępuj zgodnie z Przewodnikiem samopomocy rozwiązywania problemów na kuponie GYG. APN (nazwa punktu dostępu): internet Informacje o operatorze lokalnym: Hiszpania: Vodafone/Francja Telecom Espana-Orange/Telefonica Pozostałe kraje są dostępne w informacjach o kuponach w aplikacji GYG po zakupie

Madryt: luksusowy transfer w jedną stronę między lotniskiem a hotelami

Madryt: luksusowy transfer w jedną stronę między lotniskiem a hotelami

Usiądź wygodnie i zrelaksuj się w sedanie Mercedesa klasy E podczas tego 20-minutowego transferu między lotniskiem w Madrycie a centrum miasta. Twój doświadczony, anglojęzyczny kierowca będzie czekał na Ciebie w hali wyjściowej, trzymając tabliczkę z Twoim imieniem i nazwiskiem. Wjeżdżając do miasta, kierowca z przyjemnością odpowie na wszelkie pytania. Przekonasz się, że ten transfer, wyceniony dla grupy do 3 pasażerów, jest zarówno niezawodny, jak i wygodny. Usługi działają 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz transferu z lotniska, na specjalną okazję, czy w interesach, doświadczysz najwyższej jakości usług w przystępnej cenie. Podczas jazdy będziesz mieć wodę butelkowaną i anglojęzyczną gazetę, a jeśli chcesz, kierowca może wybrać trasę, która pozwoli Ci zobaczyć takie miejsca, jak El Retiro, Puerta de Alcala, Plaza de Cibeles lub Paseo de Castellana.

Madryt: Najciekawsze atrakcje

Lotnisko Madryt-Barajas: Wycieczki i bilety

Hiszpania: Ciekawe miejsca

Lotnisko Madryt-Barajas: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Lotnisko Madryt-Barajas? Kliknij tutaj.

Lotnisko Madryt-Barajas: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.7
(463 recenzji)