Lotnisko Kraków-Balice

Lotnisko Kraków-Balice
Liczba znalezionych atrakcji: 61
Sortuj wg::

Lotnisko Kraków-Balice: najlepsze atrakcje w pobliżu

Lotnisko Kraków-Balice – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Kraków: Prywatny transfer z/na lotnisko Kraków (KRK)

Kraków: Prywatny transfer z/na lotnisko Kraków (KRK)

Witaj w Krakowie! Rozpocznij swój pobyt komfortowo i wygodnie, wybierając nasz prywatny transfer lotniskowy. Nasza flota nowoczesnych i wygodnych pojazdów wraz z doświadczonymi kierowcami zapewnia bezpieczną i szybką podróż z lotniska Balice do dowolnej lokalizacji w Krakowie. Spotkaj się z kierowcą na lotnisku w Krakowie (KRK), aby skorzystać z transferu do Krakowa. Znajdź swojego kierowcę, który będzie trzymał tabliczkę powitalną z Twoim imieniem i nazwiskiem. Twój kierowca będzie czekał na lotnisku przez 45 minut po wylądowaniu Twojego samolotu. Gwarantujemy klimatyzowany, wygodny pojazd i anglojęzycznego kierowcę.

Z lotniska w Krakowie: Prywatny transfer premium

Z lotniska w Krakowie: Prywatny transfer premium

Rozpocznij podróż bez wysiłku dzięki prywatnemu transferowi z lotniska w Krakowie. Ciesz się bezstresowym przylotem, ponieważ anglojęzyczny szofer czeka w hali przylotów, trzymając białą tablicę z Twoim imieniem i nazwiskiem. Zrelaksuj się w luksusowym Mercedesie Benz Klasy E lub jego odpowiedniku, jadąc płynnie do miejsca docelowego - hotelu, apartamentu lub dowolnego innego preferowanego miejsca. Spersonalizowana usługa wykracza poza sam przejazd. Niezależnie od tego, czy zostaniesz wysadzony w hotelu, czy w centralnej lokalizacji, jesteś doskonale przygotowany do zwiedzania miasta.

Kraków: Prywatny transport z lotniska luksusowym samochodem

Kraków: Prywatny transport z lotniska luksusowym samochodem

Z wyprzedzeniem zarezerwuj usługę transferu po przylocie na lotnisko Kraków-Balice lub przed wylotem. Skorzystaj z wysokiej jakości transferu 30-minutowego z lub do portu lotniczego. Rozpocznij swoją przygodę w Krakowie bez stresu. Anglojęzyczny, profesjonalny kierowca powita Cię w hali przylotów i pomoże Ci przenieść bagaż do samochodu. Zrelaksuj się podczas komfortowej jazdy i posłuchaj wskazówek na temat Krakowa od kierowcy, który dowiezie Cię do Twojego hotelu. Transfer powrotny na lotnisko rozpocznie się o wybranej przez Ciebie godzinie.

Kraków: Prywatny transfer z lub na lotnisko w Krakowie

Kraków: Prywatny transfer z lub na lotnisko w Krakowie

Doświadcz południowej Polski w najlepszym wydaniu dzięki temu wygodnemu i wygodnemu transferowi na i z międzynarodowego lotniska w Krakowie. Oszczędź sobie kłopotów z poruszaniem się po systemie transportu publicznego po długiej podróży. Spotkaj się ze swoim anglojęzycznym kierowcą w hali przylotów lotniska lub w hotelu. Uzyskaj pomoc z torbami, a następnie usiądź i zrelaksuj się w wygodnym, klimatyzowanym samochodzie. Kierowca dowiezie Cię do celu najlepszą możliwą trasą. Ciesz się komfortem prywatnego transferu, aby maksymalnie wykorzystać swój czas w Krakowie.

Kraków: Prywatny transfer luksusowym pojazdem z lotniska Balice

Kraków: Prywatny transfer luksusowym pojazdem z lotniska Balice

Jest to transfer lotniskowy prywatnym, nowoczesnym i wygodnym samochodem lub vanem Mercedes Benz. Po przylocie będzie czekał na Ciebie przyjazny, mówiący po angielsku kierowca, który pomoże Ci przenieść bagaż i zaprowadzi do samochodu. Na lotnisku w Krakowie z łatwością dostrzeżesz elegancko ubranego kierowcę z tabliczką z Twoim nazwiskiem. W drodze do centrum Krakowa kierowca chętnie odpowie na wszelkie pytania dotyczące zwiedzania miasta, dobrych restauracji, lokalnych zwyczajów itp. Przejazd z lotniska do centrum miasta trwa ok. 25–30 minut. W przypadku przejazdu z centrum Krakowa na lotnisko zarezerwuj odbiór na co najmniej 2 godziny przed lotem. Jeżeli podróżujesz z małymi dziećmi, możesz dodatkowo zamówić niezbędne udogodnienia, takie jak foteliki dziecięce lub foteliki podwyższające. Standardowy pojazd pomieści od 6 do 8 pasażerów, ale możliwe jest również zamówienie transportu dla większej liczby osób. Usługa obejmuje odbiór z lotniska Kraków-Balice i szybki transfer do hotelu lub miejsca zakwaterowania albo transfer bezpośrednio z hotelu lub miejsca zakwaterowania na lotnisko Kraków-Balice. Na trasie nie ma żadnych przystanków, więc z pewnością będzie to transfer bezproblemowy. Zagwarantowane miejsca parkingowe w strefie VIP na lotnisku zapewniają punktualny odbiór i transfer powrotny. Aby być zawsze do Twojej dyspozycji, kierowca śledzi rozkład lotu. Dlatego nie musisz się martwić koniecznością powiadomienia nas w razie odwołania lub opóźnienia lotu. Skontaktuje się z Tobą biuro pomocy lokalnego partnera. W przypadku tej usługi nie ma żadnych ukrytych opłat i gwarantowane są stałe stawki, nawet jeśli Twój transfer ma odbyć się w nocy.

Z Krakowa: Strzelnica z odbiorem i transportem powrotnym do hotelu

Z Krakowa: Strzelnica z odbiorem i transportem powrotnym do hotelu

Ćwicz swoje umiejętności strzeleckie podczas sesji na strzelnicy w pobliżu Krakowa. Uzyskaj porady od doświadczonych instruktorów i spróbuj swoich sił z różnymi rodzajami broni w bezpiecznym i profesjonalnym środowisku. Zacznij od odbioru z hotelu w Krakowie. Po przybyciu na strzelnicę naucz się korzystać z różnych rodzajów broni zgodnie ze wszystkimi zasadami bezpieczeństwa, z zapewnionymi goglami i nausznikami. Sprawdź swój cel strzelając z różnych rodzajów broni, w tym rewolweru, AK 47, Uzis, pistoletów Glock i innych, w zależności od wybranej opcji. Profesjonalni instruktorzy będą pod ręką, aby udzielić Ci wskazówek, jak poprawić celność i technikę. Niezależnie od tego, czy jesteś początkującym, czy doświadczonym strzelcem, ciesz się strzelaniem z prawdziwej broni w bezpiecznym i profesjonalnym środowisku. Po doświadczeniu kierowca zabierze Cię z powrotem do miejsca zakwaterowania w mieście.

Kraków: transfer samochodem elektrycznym z/na lotnisko

Kraków: transfer samochodem elektrycznym z/na lotnisko

Zarezerwuj przyjazny dla środowiska transfer po swoim przylocie do Krakowa lub na wylot z miasta. Zrelaksuj się w ekonomicznym samochodzie, korzystając z wysokiej jakości usługi 30-minutowego transferu.  Rozpocznij swoją przygodę w Krakowie bez stresu. Pozwól się powitać na hali przylotów przez anglojęzycznego, profesjonalnego kierowcę. Będzie on czekać na Ciebie, trzymając tabliczkę z Twoim imieniem i nazwiskiem. Po serdecznym powitaniu Twój kierowca pomoże Ci przenieść bagaż i zaprowadzi Cię do samochodu. Uniknij korków za sprawą samochodu ekonomicznego, który może korzystać ze specjalnych pasów szybkiego ruchu. Podczas podróży Twój kierowca udzieli Ci cennych wskazówek dotyczących Krakowa. Dojedź do swojego miejsca zakwaterowania, nawet jeśli znajduje się ono w samym centrum Krakowa. Przy transferze z Krakowa na lotnisko otrzymasz taki sam, wysoki poziom komfortu, oszczędzając sobie stresu związanego z podróżą. 

Kraków: Prywatne transfery z międzynarodowego lotniska im. Jana Pawła II

Kraków: Prywatne transfery z międzynarodowego lotniska im. Jana Pawła II

Wybierz wygodny sposób podróży na lub z lotniska w Krakowie dzięki usłudze prywatnego transferu dostępnej w dzień i w nocy. Wybierz odpowiednią opcję i zostań odebrany lub podwieziony bezpośrednio do miejsca zakwaterowania lub innej dogodnej dla Ciebie lokalizacji w Krakowie. Oszczędzaj czas i unikaj zmartwień związanych z przegapieniem lotu lub znalezieniem drogi do miejsca zakwaterowania. Doświadczeni anglojęzyczni kierowcy nie tylko będą śledzić Twój lot, aby znać dokładny czas przybycia, ale także chętnie pomogą Ci z bagażem. Możesz mieć pewność, że ustalona cena nie wzrośnie z powodu ewentualnych korków lub opóźnień lotów. Transfery są dostępne dla małych i dużych grup. Różne typy pojazdów są dostosowane do potrzeb grupy. Istnieje możliwość zorganizowania dodatkowej przestrzeni bagażowej i fotelików dziecięcych dla młodych podróżników. Skontaktuj się z lokalnym partnerem po dokonaniu rezerwacji, aby przekazać wszelkie dostosowane potrzeby.

Kraków: prywatny przewóz z lotniska

Kraków: prywatny przewóz z lotniska

Pomiń kolejki do taksówek na lotnisku w Krakowie. Skorzystaj z najbezpieczniejszego, najbardziej ekonomicznego i najwygodniejszego sposobu podróżowania do centrum. W tej ofercie, oprócz wysokiej klasy usługi, otrzymujesz stałą cenę za podróż w każde miejsce w granicach miasta. Uniknij wygórowanych opłat i skorzystaj z najlepszej oferty pod względem kwestii obsługi, jakości i ceny. Podczas rezerwacji otrzymasz informację o kosztach usługi, dlatego nie zaskoczą Cię żadne dodatkowe opłaty w późniejszym terminie. Po rezerwacji otrzymasz pełne wsparcie, więc nie musisz się o nic martwić. Twoja podróż rozpocznie się i zakończy tak bezstresowo i wygodnie, jak to możliwe. Dostępne są różne pojazdy w zależności od rozmiaru grupy, począwszy od taksówek i minibusów dla mniejszych grup, skończywszy na 65-osobowych autokarach dla większych. Przejazd jest także możliwy z Twojego hotelu w centrum Krakowa na lotnisko i jest on dostosowany do godziny Twojego odlotu.

Prywatne transfery z lotniska w Krakowie

Prywatne transfery z lotniska w Krakowie

Pozbądź się stresu związanego z przylotem lub wylotem z lotniska w Krakowie (KRK), dzięki zarezerwowanemu z wyprzedzeniem transferowi prywatnemu z lub do centrum miasta. Uniknij przejazdu zawodnymi taksówkami lokalnymi i skorzystaj z usług przyjaznego, anglojęzycznego kierowcy. Zrelaksuj się wiedząc, że lot będzie śledzony, aby uniknąć niepożądanych opłat za czekanie. W cenę wliczone są także opłaty za parking i opłaty drogowe, zaś korki i inne opóźnienia nie będą zwiększały kosztów podróży. Skorzystaj z możliwości zabrania z sobą dużej ilości bagażu, czyli 1 walizki standardowej wielkości oraz 1 małej walizki podręcznej na osobę. Na życzenie dostępne są także przyczepki w przypadku nadbagażu. Skorzystaj z floty przewoźnika w postaci nowoczesnych samochodów osobowych, miniwanów, autobusów i autokarów, które pozwolą Ci podróżować w komfortowych warunkach.

Kraków: Najciekawsze atrakcje

Lotnisko Kraków-Balice: Wycieczki i bilety

Polska: Ciekawe miejsca

Lotnisko Kraków-Balice: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Lotnisko Kraków-Balice? Kliknij tutaj.

Lotnisko Kraków-Balice: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.8
(5104 recenzji)

Naprawdę się cieszę, że to zarezerwowaliśmy, dzięki temu wszystko było naprawdę łatwe. Przewodnik był dokładnie tam, gdzie aplikacja wskazywała, że będzie. Był bardzo przyjazny i szybko zabrał nas do hotelu. W drodze rozmawiał z nami o Krakowie

Podczas mojego pobytu korzystałem z usług tego dostawcy 3 razy. Obsługa była bardzo dobra za każdym razem. 100% rekomendacji.

kierowca udzielił także informacji o Krakowie. Bardzo przyjazny i schludny.

Idealnie, kierowca był już obecny w holu z małym plakatem z moim imieniem.

Kierowca bardzo miły.Wygodny i przestronny pojazd.