Lotnisko Keflavík

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Lotnisko Keflavík: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Lotnisko Keflavík? Kliknij tutaj.

Lotnisko Keflavík: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.6 / 5

na podstawie 3346 opinii

Opóźniliśmy się o 5 godzin na lotnisku i martwiliśmy się o transfer, ale kiedy dotarliśmy na lotnisko, dama już czekająca Nowa była bardzo pomocna .. wsiedliśmy do dużego autokaru, a następnie zabrano nas do depo, gdzie wsiedliśmy do minibusów, aby jechać w różne miejsca zatrzymywaliśmy się w kamienicy 13, ale ostatnia miała właśnie kamienicę ... więc poszliśmy w złe miejsce, nie było problemu, że zabrała nas do naszego hotelu. Tak przyjazny i pomocny zdecydowanie polecam

Bardzo sprawna obsługa. Na lotnisku powitał nas pracownik, który wskazał nam, gdzie znaleźć autobus. Autobus zabrał nas w centralne miejsce, a następnie przesiedliśmy się do minibusa, który zawiózł nas bezpośrednio do naszego hotelu. Byłoby miło mieć kierowcę, który opisywał lub opowiadał nam o Reykjaviku, gdy jechaliśmy, ale było wcześnie rano i większość ludzi była dość zmęczona, ponieważ przyjechała z czerwonymi oczami.

Autobus wystartował punktualnie z lotniska, ale chciałem w ciągu godziny dostać się autobusem do mojego hotelu tylko po to, aby wysadzić mnie pół kilometra od mojego hotelu. Musiałem nosić dwie moje torby w deszczu do mojego hotelu, więc nie było to od drzwi do drzwi. Kierowca pierwszego autobusu był bardzo pogodny i przyjazny.

Super - Perfeckt - Great - Doskonale :) Cały transfer przeszedł bezproblemowo. Bardzo miła obsługa.

Przejazd Keflavik lotnisko Reykjavik

Punktualnie, bezproblemowo. Bardzo uprzejmy Pan kierowca, wskazal nam jak dostac sie do hotelu.