Dodaj daty

Lotnisko Katowice-Pyrzowice

Lotnisko Katowice-Pyrzowice – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Lotnisko Katowice: Transfer autobusem do/z Krakowa

1. Lotnisko Katowice: Transfer autobusem do/z Krakowa

Matuszek zapewnia doskonałe połączenia komunikacyjne do iz lotniska w Katowicach oraz Krakowa. Unikaj kłopotów związanych z poruszaniem się po środkach transportu publicznego przed lub po długiej podróży, zamiast tego zrelaksuj się i podziwiaj widoki Katowic z wygodnego fotela z klimatyzacją na pokładzie. We wszystkich naszych autobusach jest miejsce na bagaż wielkogabarytowy. Wsiądź do nowoczesnego autobusu, aby zapomnieć o troskach i dotrzeć na czas na lotnisko lub do miasta w zaledwie 2 godziny bezpośrednie połączenia bez przerw i bezstresowych połączeń

Katowice: Transfer autobusowy między lotniskiem KTW a Katowicami Sądowymi

2. Katowice: Transfer autobusowy między lotniskiem KTW a Katowicami Sądowymi

Wsiądź do nowoczesnego autobusu w Międzynarodowym Porcie Lotniczym Katowice lub centrum przesiadkowym Katowice Sądowa. Skorzystaj z pomocy przy przewożeniu bagażu, przywitaj się z personelem pokładowym i zostaw za sobą zmartwienia podczas bezpiecznej podróży do miejsca docelowego. Uniknij kłopotów z poruszaniem się po systemie transportu publicznego przed lub po długiej podróży. Ciesz się widokami Katowic po drodze i zrelaksuj się w klimatyzowanym otoczeniu. Dotrzyj na czas do miejsca docelowego w około 35 minut. Odbierz się z lotniska, aby przyjemnie zakończyć wakacje, lub z Katowic Sądowych, aby rozpocząć podróż lub wsiąść do autobusu przesiadkowego.

Prywatny transfer z Katowice-Pyrzowice do centrum Krakowa

3. Prywatny transfer z Katowice-Pyrzowice do centrum Krakowa

Pomiń kolejki do taksówek na lotnisku Katowice-Pyrzowice. Skorzystaj z najbezpieczniejszego, najbardziej ekonomicznego i najwygodniejszego sposobu podróżowania do centrum Krakowa. W tej ofercie, oprócz wysokiej klasy usługi, otrzymujesz stałą cenę za podróż w każde miejsce w granicach Krakowa. Uniknij wygórowanych opłat i skorzystaj z najlepszej oferty pod względem kwestii obsługi, jakości oraz ceny. Podczas rezerwacji otrzymasz informację o kosztach usługi, dlatego nie zaskoczą Cię żadne dodatkowe opłaty w późniejszym terminie. Po rezerwacji otrzymasz pełne wsparcie, więc nie musisz się o nic martwić. Twoja podróż rozpocznie się i zakończy tak bezstresowo i wygodnie, jak to możliwe. Dostępne są różne pojazdy w zależności od rozmiaru grupy, począwszy od taksówek i minibusów dla mniejszych grup, skończywszy na 65-osobowych autokarach dla większych. Możliwy jest także transfer z Twojego hotelu w centrum Krakowa na lotnisko Katowice-Pyrzowice (KTW) i jest on dostosowany do godziny Twojego odlotu. Uwaga: lotnisko Katowice-Pyrzowice znajduje się 90 km od Krakowa. Podróż zajmuje około 1,5 godziny w normalnych warunkach drogowych.

Polska: Europa Plan eSim Mobile Data

4. Polska: Europa Plan eSim Mobile Data

Ułatw sobie podróż po Europie dzięki wygodnej karcie eSIM. Pozostań w kontakcie podczas podróży dzięki szybkiemu zasięgowi w Polsce i innych 41 najczęściej odwiedzanych regionach w Europie. Kup i zainstaluj kartę eSIM w dowolnym miejscu i czasie oraz wybieraj spośród różnych pakietów danych, opcji ważności i zasięgu w dodatkowych krajach. Wystarczy zeskanować kod QR eSIM, aby uzyskać dostęp do wszystkich niezbędnych aplikacji podczas podróży. Uniknij kłopotów związanych z zarządzaniem wieloma kartami SIM dzięki temu rozwiązaniu bez odpadów. Zdobądź jedną kartę eSIM na urządzenie i doładuj, po prostu kupując i aktywując dodatkowe plany eSIM na bieżąco. Po aktywacji Twoja ochrona rozpocznie się zgodnie z wybranym okresem. Korzystaj z zasięgu w Austrii, Albanii, Belgii, Bułgarii, Chorwacji, Cyprze, Czechach, Danii, Estonii, Finlandii, Francji, Niemczech, Grecji, Gibraltarze, Węgrzech, Wyspie Man, Islandii, Irlandii, Włoszech (w tym San Marino i Watykan), Wyspa Jersey, Kazachstan, Łotwa, Litwa, Liechtenstein, Luksemburg, Obsługa obejmuje również Maltę, Holandię, Macedonię Północną, Norwegię, Portugalię, Polskę, Rumunię, Serbię, Słowację, Słowenię, Hiszpanię, Szwecję, Szwajcarię, Turcję, Ukrainę, Uzbekistan, Wielką Brytanię i północną Irlandia. Wszystkie modele iPhone'a wprowadzone na rynek poza iPhone XS mogą obsługiwać eSIM. W przypadku Androida, jeśli nie masz pewności, sprawdź, czy kwalifikujesz się do korzystania ze zdjęcia z wytycznymi. Jeśli po zainstalowaniu tej karty eSIM nie możesz połączyć się z Internetem, postępuj zgodnie z Przewodnikiem samopomocy w rozwiązywaniu problemów w kuponie GYG. Informacje o lokalnym operatorze: Polska: T-Mobile / Orange Polska S.A. Pozostałe kraje są dostępne w informacji o kuponie w Twojej aplikacji GYG po zakupie

Polska/Europa: Pakiet danych mobilnych eSim

5. Polska/Europa: Pakiet danych mobilnych eSim

Ułatw sobie podróż do Polski dzięki wygodnej karcie eSIM. Pozostań w kontakcie podczas podróży dzięki szybkiemu zasięgowi w Polsce i innych 43 europejskich regionach (pełna lista poniżej). Kup i zainstaluj kartę eSIM w dowolnym miejscu i czasie oraz wybieraj spośród różnych pakietów danych, opcji ważności i zasięgu w dodatkowych krajach. Wystarczy zeskanować kod QR eSIM, aby uzyskać dostęp do wszystkich niezbędnych aplikacji podczas podróży. Uniknij kłopotów związanych z zarządzaniem wieloma kartami SIM dzięki temu rozwiązaniu bez odpadów. Zdobądź jedną kartę eSIM na urządzenie i doładuj, po prostu kupując i aktywując dodatkowe plany eSIM na bieżąco. Po aktywacji Twoja ochrona rozpocznie się zgodnie z wybranym okresem. Większość urządzeń wprowadzonych na rynek po 2019 roku jest kompatybilna z eSIM (np. iPhone XR, XS nowszych modeli, Google Pixel 4 i nowsze). Jeśli nie masz pewności, sprawdź zdjęcie z wytycznymi dotyczącymi zgodności, aby potwierdzić uprawnienia. Jeśli po zainstalowaniu tej karty eSIM nie możesz połączyć się z Internetem, postępuj zgodnie z Przewodnikiem samodzielnego rozwiązywania problemów w kuponie GYG. Zasięg sieci: Albania, Austria, Belgia, Bułgaria, Chorwacja, Cypr, Czechy, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Niemcy, Gibraltar, Grecja, Węgry, Islandia, Irlandia, Wyspa Man, Włochy, Jersey, Kazachstan, Łotwa, Liechtenstein, Litwa, Luksemburg, Malta, Holandia, Macedonia Północna, Norwegia, Polska, Portugalia, Rumunia, San Marino, Serbia, Słowacja, Słowenia, Hiszpania, Szwecja, Szwajcaria, Turcja, Ukraina, Wielka Brytania, Uzbekistan i Watykan. Operatorzy do wykorzystania w Polsce: T-Mobile i Orange Polska

KTW-Katowice Pyrzowice Air.: Prywatny transfer do/z Krakowa

6. KTW-Katowice Pyrzowice Air.: Prywatny transfer do/z Krakowa

Spotkaj się ze swoim kierowcą przy przylotach na lotnisku Katowice\Pyrzowice (kod lotniska KTW), aby przewieźć Cię do wybranego miejsca docelowego. Znajdź swojego kierowcę łatwo, ponieważ będzie on trzymał tabliczkę z pozdrowieniami z Twoim imieniem i nazwiskiem. Twój kierowca będzie czekał na przyloty 45 minut po wylądowaniu samolotu. Jeśli będziesz potrzebować więcej czasu na spotkanie z kierowcą, poinformuj o tym lokalnego partnera tak szybko, jak to możliwe. Spotkaj się ze swoim kierowcą w holu swojego miejsca zakwaterowania w Krakowie, aby przenieść się na lotnisko. Twój kierowca będzie musiał czekać w miejscu zakwaterowania 15 minut po ustalonym czasie. Jeśli będziesz potrzebować więcej czasu na spotkanie z kierowcą, poinformuj o tym lokalnego partnera tak szybko, jak to możliwe. W ramach tej usługi zapewniany jest pojazd marki Mercedes-Benz oraz kierowca mówiący po angielsku.

esim Polska nielimitowane dane

7. esim Polska nielimitowane dane

Odkryj magię Polski, pozostając w stałym kontakcie dzięki nielimitowanej karcie eSIM ConnectPhone. Nasza karta eSIM gwarantuje, że pozostaniesz w kontakcie ze światem podczas odkrywania piękna i tętniącej życiem Polski. Nasza karta eSIM zapewnia duży limit szybkich danych, dzięki czemu jest idealna dla podróżnych, którzy potrzebują niezawodnego połączenia internetowego do nawigacji, przesyłania strumieniowego, dzielenia się swoimi doświadczeniami w mediach społecznościowych lub pozostawania w kontakcie z rodziną i pracą. Nasz pakiet eSIM, dostępny na 7, 15 i 30 dni, oferuje elastyczność wyboru planu, który najlepiej pasuje do Twojego harmonogramu podróży. Bez względu na to, jak długo zdecydujesz się podróżować, mamy plan, który zapewni Ci łączność online.

Katowice Airport do Miasta Prywatny Transport

8. Katowice Airport do Miasta Prywatny Transport

Twój w pełni licencjonowany kierowca zawodowy sprawi, że Twoja podróż będzie przyjemna i wygodna. Twój pojazd zostanie wybrany do Twoich konkretnych potrzeb. Każda prośba może zostać spełniona! Możesz miło porozmawiać z kierowcą lub jeśli wolisz spokojną podróż, to nie jest problem. Korzystaj z bezpłatnego Wi-Fi, portu do ładowania telefonu oraz map przewodników turystycznych z informacjami o atrakcjach turystycznych. Możesz poprosić o butelkę wody, gumę do żucia i ulubioną muzykę ze Spotify.

Lotnisko w Katowicach lub Krakowie: transfery Bielsko-Biała/Szczyrk

9. Lotnisko w Katowicach lub Krakowie: transfery Bielsko-Biała/Szczyrk

Przeżyj wygodną i komfortową podróż, nie martwiąc się o wcześniejszą rezerwację lub wyszukiwanie w ostatniej chwili. Dotrzyj bezpiecznie do celu na czas, jadąc pod opieką doświadczonego, anglojęzycznego kierowcy. Ciesz się i oszczędzaj czas dzięki prywatnemu transportowi pomiędzy Katowickim Portem Lotniczym (KTW) lub Portem Lotniczym Kraków-Balice (KRK) a Bielskiem-Białą. Twój doświadczony anglojęzyczny kierowca nie tylko będzie śledzić Twój lot, aby poznać dokładny czas jego przybycia, ale także chętnie pomoże Ci z bagażem. Twój transfer po ustalonej cenie nie ulegnie zwiększeniu ze względu na możliwe opóźnienia w ruchu lub lotach. Na wcześniejsze życzenie można zarezerwować dodatkowe miejsce na bagaż i foteliki dziecięce dla młodych podróżnych.

Kraków: prywatny transfer z/na lotnisko w Katowicach (KTW)

10. Kraków: prywatny transfer z/na lotnisko w Katowicach (KTW)

Zredukuj stres i ciesz się komfortem prywatnego transferu między lotniskiem Katowice Airport (KTW) a Twoim miejscem zakwaterowania w Krakowie. Wybierz usługę w jedną stronę na lotnisko lub z lotniska. Powitaj kierowcę, który będzie na Ciebie czekał przed hotelem/apartamentem lub na lotnisku w hali przylotów z tabliczką z Twoim imieniem i nazwiskiem (w zależności od wybranej opcji). Ta usługa transferu jest dostępna 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, świadczona przez nowe, luksusowe samochody z dostępem do Wi-Fi i doświadczonymi anglojęzycznymi kierowcami.

Liczba znalezionych atrakcji: 18
Sortuj wg::

Lotnisko Katowice-Pyrzowice: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Lotnisko Katowice-Pyrzowice? Kliknij tutaj.

Lotnisko Katowice-Pyrzowice: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.6 / 5

na podstawie 80 opinii

Przybył samolotem do portu Kierowca już na nas czekał Bardzo miły Doskonały przewodnik Zawiózł nas do hotelu Co mogę powiedzieć nienaganna obsługa Z pewnością skorzystam ponownie i polecę innym

Terminowo, rzetelnie, bardzo miły kierowca. Pojazd był całkowicie dobrze utrzymany i przestronny. Wysoce polecany !!!!!

Wszystko było świetne. Po prostu dotrzyj do celu wygodnie, bez stresu i zmartwień.