Dodaj daty

Lotnisko JFK

Lotnisko JFK – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Nowy Jork: karta eSIM z pakietem transferu danych

1. Nowy Jork: karta eSIM z pakietem transferu danych

Spraw, aby Twoja podróż do Nowego Jorku była bezproblemowa dzięki wybranemu dogodnemu planowi transmisji danych z kartą eSIM. Bądź na bieżąco podczas podróży dzięki szybkiemu internetowi umożliwiającemu łatwe przesyłanie zdjęć, korzystanie z nawigacji i komunikację ze znajomymi. Kup i zainstaluj kartę eSIM w dowolnym miejscu i czasie, wybierając spośród różnych pakietów danych i opcji ważności. Po prostu zeskanuj kod QR eSIM, aby uzyskać dostęp do wszystkich niezbędnych aplikacji na wakacjach. Wybierz ekologiczne rozwiązanie i uniknij kłopotów związanych z koniecznością zarządzania wieloma kartami SIM. Po aktywacji karty będziesz mieć dostęp do usługi zgodnie z wybraną przez Ciebie opcją ważności.

NYC: Transfer w jedną stronę z/na lotnisko JFK i Manhattan

2. NYC: Transfer w jedną stronę z/na lotnisko JFK i Manhattan

Ułatw sobie podróż na lub z Manhattanu dzięki wspólnemu transferowi z lotniska JFK w jedną stronę. Podróżuj wygodnym vanem i unikaj kłopotów z korzystaniem z zatłoczonego i wolnego transportu publicznego. Spotkaj się ze swoim kierowcą bezpośrednio na terminalu lotniska lub w hotelu na Manhattanie. Wskocz na pokład klimatyzowanej furgonetki z dużą ilością miejsca na nogi. Poczuj się pewnie w pojeździe, który jest regularnie konserwowany. Usiądź wygodnie i zrelaksuj się, podczas gdy Twój samochód zajmie się za Ciebie ruchem i nawigacją. Podróżuj bez obaw o parkowanie. Zmniejsz swój ślad węglowy, dzieląc swoją jazdę z innymi pasażerami zmierzającymi w tym samym kierunku. Dotrzyj do celu na czas.

NYC: Prywatny transfer lotniskowy JFK z / na Manhattan

3. NYC: Prywatny transfer lotniskowy JFK z / na Manhattan

Pozbądź się zmartwień związanych z początkiem lub końcem podróży do Nowego Jorku dzięki tym prywatnym transferom z lotniska JFK do miejsc na wyspie Manhattan. Bezproblemowe transfery odbywają się eleganckimi sedanami, luksusowymi SUV-ami lub minivanami, w zależności od wielkości grupy. Twój kierowca spotka się z Tobą w strefie odbioru bagażu lub tuż przed halą przylotów na lotnisku JFK lub bezpośrednio w Twoim hotelu lub pod adresem prywatnym w celu podróży na lotnisko. Następnie usiądź wygodnie i zrelaksuj się, gdy zniosą obciążenie ruchliwych i być może nieznanych dróg. Każdy pasażer ma wystarczająco dużo miejsca, aby zabrać ze sobą do 1 standardowej walizki i 1 małą torbę podręczną, z dużą ilością miejsca do wygodnego siedzenia, niezależnie od tego, czy zarezerwowałeś 3-miejscowego sedana, 6-miejscowego SUV-a, czy 10-osobowego siedzenia minivana.

Lotniska w Nowym Jorku Luksusowe transfery przylotów lub odlotów

4. Lotniska w Nowym Jorku Luksusowe transfery przylotów lub odlotów

Pozbądź się stresu związanego z transportem między jednym z 3 głównych lotnisk Nowego Jorku a zakwaterowaniem w mieście. Otrzymasz transport door-to-door, podróżując bezpiecznie i komfortowo. Skorzystaj z prywatnego transferu w jedną stronę luksusowym pojazdem między lotniskiem Newark Liberty (EWR), lotniskiem Johna F. Kennedy'ego (JFK) lub lotniskiem LaGuardia (LGA) a miejscem zakwaterowania na Manhattanie, Brooklynie, Queens, Staten Island lub Bronksie . Odbiór z lotniska jest gwarantowany, nawet w przypadku opóźnień, ponieważ postęp Twojego lotu jest rutynowo monitorowany, a w razie potrzeby zostaną wprowadzone zmiany w czasie odbioru. Po przejściu przez kontrolę imigracyjną, odebraniu bagażu i przygotowaniu się do odbioru, po prostu zadzwonisz do naszego dyspozytora za pośrednictwem bezpłatnego numeru telefonu i zostaniesz skierowany do miejsca, w którym możesz spotkać się z kierowcą. Należy pamiętać, że kierowca dopuszcza czas oczekiwania do jednej godziny; po tym może zostać naliczona opłata za wygodę za każdą dodatkową godzinę czasu oczekiwania po oficjalnym wylądowaniu samolotu. Usługa transferu jest świadczona przez profesjonalnych kierowców wysokiej jakości klimatyzowanymi pojazdami na zasadzie prywatnej, co oznacza, że nie będziesz podróżować z innymi pasażerami.

Nowy Jork: pakiet danych mobilnych eSIM w roamingu w USA/Amerach Północnych

5. Nowy Jork: pakiet danych mobilnych eSIM w roamingu w USA/Amerach Północnych

Pożegnaj się z problemami związanymi z fizycznymi kartami SIM i szukaniem sklepów operatorów sieci komórkowych dzięki naszej usłudze e-SIM. Po zakupie otrzymasz kod QR, który możesz zeskanować na kompatybilnym urządzeniu, aby zainstalować e-SIM w dowolnym miejscu i czasie. Wybierz spośród różnych ilości danych, okresów ważności i opcji zasięgu w różnych krajach, aby łatwo pozostawać w kontakcie. Większość modeli iPhone'a poza XS obsługuje e-SIM i postępuj zgodnie z naszymi instrukcjami w sesji zdjęciowej, aby sprawdzić kompatybilność z innymi urządzeniami. Udostępnij kod QR przez AirDrop lub zeskanuj go do innego urządzenia. Zainstaluj e-SIM, łącząc się z Wi-Fi lub siecią i pamiętaj o włączeniu roamingu dla e-SIM. Jeśli masz problemy z połączeniem z siecią, zapoznaj się z naszym przewodnikiem samodzielnego rozwiązywania problemów. Jeśli masz połączoną podróż w Ameryce Północnej, po prostu wybierz opcję 3 krajów Ameryki Północnej, która obejmuje:Stany Zjednoczone, Kanada, Meksyk. Jeśli Twoje dane są wyczerpane? Proste, po prostu kup kolejną e-SIM, aby doładować. APN (nazwa punktu dostępu): iboots Sieć lokalna:AT&T/T-Mobile

NYC Nowy Jork: USA eSIM w roamingu

6. NYC Nowy Jork: USA eSIM w roamingu

Spraw, aby Twoja podróż do Nowego Jorku była bezproblemowa dzięki wygodnej karcie eSIM. Pozostań w kontakcie podczas podróży dzięki szybkiemu zasięgowi w USA i rozszerzeniu zasięgu w Kanadzie . Kup i zainstaluj kartę eSIM w dowolnym miejscu i czasie oraz wybieraj spośród różnych pakietów danych, opcji ważności i zasięgu w dodatkowych krajach. Wystarczy zeskanować kod QR eSIM, aby uzyskać dostęp do wszystkich niezbędnych aplikacji podczas podróży. Uniknij kłopotów związanych z zarządzaniem wieloma kartami SIM dzięki temu rozwiązaniu bez odpadów. Zdobądź jedną kartę eSIM na urządzenie i doładuj, po prostu kupując i aktywując dodatkowe plany eSIM na bieżąco. Po aktywacji Twoja ochrona rozpocznie się zgodnie z wybranym okresem. Większość urządzeń wprowadzonych na rynek po 2019 roku jest kompatybilna z eSIM (np. iPhone XR, XS nowszych modeli, Google Pixel 4 i nowsze). Jeśli nie masz pewności, sprawdź zdjęcie z wytycznymi dotyczącymi zgodności, aby potwierdzić uprawnienia. Jeśli po zainstalowaniu tej karty eSIM nie możesz połączyć się z Internetem, postępuj zgodnie z Przewodnikiem samodzielnego rozwiązywania problemów w kuponie GYG. Operatorzy do wykorzystania: USA - T-mobile , Kanada -Bell/TELUS

Stany Zjednoczone eSIM: Superszybkie plany transmisji danych umożliwiające połączenie

7. Stany Zjednoczone eSIM: Superszybkie plany transmisji danych umożliwiające połączenie

Z łatwością zwiedzaj USA KORZYSTAJĄC Z NASZEGO ESIM Pozostań w kontakcie podczas podróży po Stanach Zjednoczonych dzięki naszym planom eSIM obsługującym wyłącznie dane. Wybierz tę, która najlepiej odpowiada Twoim potrzebom w zakresie danych i budżetowi. Kluczowe cechy: 📵 Brak numeru telefonu, tylko szybka transmisja danych. 📲 Natychmiastowa aktywacja za pomocą kodu QR, bez dodatkowych kroków. ⏱️ Ważność rozpoczyna się w momencie pobrania karty eSIM i połączenia. 💳 Przedpłata bez umów i automatycznego odnawiania; akumulator. 🚀 Ciesz się pełną szybkością transmisji danych bez dziennych limitów i ograniczania przepustowości. 📡 Obsługuje mobilny punkt dostępu do udostępniania. 🌐 Automatycznie łączy się z siecią T-Mobile z prędkością 5G lub 4G LTE (dostępność 5G jest różna). 📱 Kompatybilny z urządzeniami obsługującymi eSIM i odblokowanymi przez operatora. Odkrywaj Stany Zjednoczone na swoich warunkach dzięki naszym bezproblemowym planom eSIM obsługującym wyłącznie dane. Pozostań w kontakcie, gdziekolwiek się udasz, i ciesz się swobodą kontynuowania przygód lub powrotu do punktu wyjścia.

USA, Kanada i Meksyk: 30-dniowa eSim danych od 0,5 GB do 10 GB dziennie

8. USA, Kanada i Meksyk: 30-dniowa eSim danych od 0,5 GB do 10 GB dziennie

Wyeliminuj potrzebę posiadania fizycznych kart SIM podczas podróży po USA, Kanadzie i Meksyku dzięki karcie eSIM i szybkiej mobilnej transmisji danych. Wybierz żądany plan transmisji danych i korzystaj z nieograniczonej transmisji danych, ze zmniejszoną prędkością po przekroczeniu limitu. Podróżuj i pozostawaj w kontakcie ze wszystkimi w domu. Najpierw sprawdź, czy Twoje urządzenie obsługuje eSIM. Następnie kup produkt, połącz się z Internetem i zeskanuj kod QR, aby go aktywować i rozpocząć ważność planu danych. Po instalacji od razu zacznij korzystać z mobilnej transmisji danych na swoim urządzeniu, aby utrzymywać kontakt z przyjaciółmi i rodziną. Wybierz odpowiedni przedpłacony plan transmisji danych do użytku w USA, Kanadzie i Meksyku. Niektóre plany obejmują nieograniczoną ilość danych (500 MB, 1 GB lub 2 GB) z codziennym resetowaniem co 24 godziny, a prędkość jest zmniejszana do 128 kb/s po przekroczeniu planu danych. Lub wybierz inny plan z większą dostępnością danych. Plany te obejmują nieograniczoną liczbę szybkich danych o pojemności 3 GB, 5 GB, 8 GB lub 10 GB, a następnie nielimitowaną transmisję danych ze zmniejszoną szybkością 128 kb/s w przypadku aplikacji do przesyłania wiadomości. Termin ważności produktu wynosi 45 dni od daty zakupu.

USA e-SIM

9. USA e-SIM

Utrzymuj kontakt z bliskimi i unikaj fizycznych kart SIM z 10 GB lub 20 GB mobilnej transmisji danych 5G, ważnych do użytku wyłącznie w USA. Ciesz się bezpiecznym i niezawodnym dostępem do Internetu podczas podróży. Aktywuj go natychmiast po przybyciu na miejsce, aby od razu zacząć z niego korzystać. Przed zakupem tego produktu upewnij się, że Twój telefon jest odblokowany pod kątem ograniczeń operatora. Następnie kup produkt, aby otrzymać kod QR. Połącz się z Wi-Fi i zeskanuj kod QR lub ręcznie wprowadź szczegóły. Poczekaj, aż eSIM się połączy, a następnie włącz profil eSIM i roaming danych, aby móc korzystać z Internetu.

Nowy Jork: transfer prywatną limuzyną z lotniska JFK

10. Nowy Jork: transfer prywatną limuzyną z lotniska JFK

Przyjedź ze stylem do Nowego Jorku. Spotkaj się ze swoim prywatnym kierowcą na lotnisku po wylądowaniu i wsiądź do prywatnej luksusowej limuzyny, aby dokonać transferu. Ciesz się zimnymi napojami bezalkoholowymi z baru i nowojorskimi piosenkami w zaciszu limuzyny. Nie wahaj się poprosić swojego kierowcę o wskazówki i zalecenia dotyczące pobytu w Nowym Jorku. Pomiń kolejki i środki transportu publicznego i podziwiaj stylowe miasto po przyjeździe.

Liczba znalezionych atrakcji: 26
Sortuj wg::

Lotnisko JFK: najlepsze atrakcje w pobliżu

Lotnisko JFK: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Lotnisko JFK? Kliknij tutaj.

Lotnisko JFK: Co mówią inni?

Ogólna ocena

3.8 / 5

na podstawie 1981 opinii

Łatwa instalacja, działa natychmiast. Sieć jest stabilna i dobrej jakości w większości miejsc turystycznych w Nowym Jorku. Gorąco polecam, aby pozostać w kontakcie z otaczającymi Cię osobami i dzielić się wspomnieniami!

Mam taryfę 7 dni/1 GB. Powiem Ci: na pewno nie potrzeba aż tak dużo, ale chciałam się zabezpieczyć :D. Wszystko poszło bardzo szybko i łatwo, więc od razu mogłem przystąpić do pracy.

e-SIM działał świetnie, a ilość danych była w zupełności wystarczająca na tydzień. Wszędzie jest też WiFi, które całkiem nieźle się uzupełnia.

Super szybki internet, który idealnie sprawdzi się, jeśli dużo czasu spędzasz na piechotę i poruszasz się za pomocą Google Maps.

Bardzo praktyczne, 10 dni w Nowym Jorku i świadomość, że jest dużo Wi-Fi. 5GO są bardzo dobre!