Lotnisko Hurghada

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Lotnisko Hurghada: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Lotnisko Hurghada? Kliknij tutaj.

Lotnisko Hurghada: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.4 / 5

na podstawie 1047 opinii

Po dokonaniu rezerwacji natychmiast otrzymaliśmy WhatsApp z osobistym kontaktem. Wszystkie informacje przeszły przez ten kontakt, więc rezerwację lotu itp. mieliśmy drogą elektroniczną. Transfer tam iz powrotem przebiegł sprawnie i na czas. Nasz przewodnik po Ramadanie udzielił nam bardzo dobrych informacji, a także wskazał „pułapki turystyczne”, co było szczególnie pomocne przy piramidach. Byliśmy bardzo małą grupą 9 osób i mogliśmy bardzo szybko odwiedzić różne atrakcje. Zaproponowaliśmy również różne atrakcje fakultatywne. Poranna przejażdżka łodzią jest fajna i znacznie lepsza niż czekanie w autobusie lub przy krawężniku. Następnie rano odwiedziliśmy piramidy i praktycznie nie mieliśmy tam turystów. Mieliśmy wystarczająco dużo czasu i mogliśmy zwiedzić piramidy od środka. Zwiedzanie starego muzeum było świetne. W sumie bardzo wspaniały i intensywny dzień.

Ta podróż była absolutnie niesamowita. Zostaliśmy odebrani na czas o 3.45 z naszego hotelu i zabrani na lotnisko na lot do Kairu. Kiedy przyjechaliśmy, zostaliśmy przywitani przez przewodnika Gabri, który był bardzo przyjazny, był bardzo kompetentny i był po prostu niesamowity. Na piramidy było za wcześnie, więc Gabri zabrał nas na lokalne śniadanie i herbatę. Następnie udaliśmy się do piramid i odbyliśmy przejażdżkę na wielbłądzie. Następnie udaliśmy się do Spinx, a następnie do muzeum papai, a następnie na lunch. Po obiedzie poszliśmy do perfumerii, a potem do muzeum. Zapłaciliśmy dodatkowo za wczesny lot, więc po tym, jak nigdy nie poszliśmy na rynek, ale pojechaliśmy na lotnisko. Co za niesamowity dzień. Dziękuję Gabri, byłaś fantastyczna.

Wszystko poszło gładko, nasz przyjazny i pomocny kierowca dotarł do hotelu na czas i zawiózł nas na lotnisko. Podobnie kierowca nie prosił o napiwek (co często ma miejsce w Hurghadzie). Polecam tę usługę każdemu, kto ma dobre serce.

W obu wypadkach mieliśmy szczęście, najpierw 4 odpadło i mieliśmy bardzo intymną liczbę 4 w naszej grupie. Po drugie wybuchła histeria Corona i dlatego muzeum było puste i nie było kolejek pod piramidami.

Świetna organizacja - punktualnie, w dobrym tempie, dobra opieka. Przewodnik opowiadał ciekawie i dostosowywał się do potrzeb uczestników. Jak dla mnie ok. Polecam