Wybierz daty

Lotnisko Heathrow

Liczba znalezionych atrakcji: 49
Sortuj według:
Strona 1 z 4

Lotnisko Heathrow: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Lotnisko Heathrow? Kliknij tutaj.

Lotnisko Heathrow: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.1 / 5

na podstawie 2176 opinii

Wszystko poszło dobrze

Zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami, kierowca odebrał nas na czas z hotelu. Ruch uliczny w Londynie był ekstremalny, więc bardzo pomocne było to, że kierowca najwyraźniej znał swoją drogę i dobrze prowadził nas bocznymi uliczkami. Sam pojazd był bardzo zgrabnym sedanem Mercedesa. Brakowało trochę więcej usług, biorąc pod uwagę cenę, a przede wszystkim wymagania prywatnego transferu. Napój na pokładzie i niemiecka gazeta byłyby idealne. Mały wysiłek, duży efekt. Szkoda!

Zarezerwowalibyśmy raz za razem?

Nasz samolot odleciał za piętnaście siódma rano. Tzn. musieliśmy dojechać z centrum miasta do Stansted stosunkowo wcześnie w niedzielę (około godziny samochodem). Transfer działał świetnie. Byliśmy sześcioma dorosłymi osobami i punktualnie, zgodnie z ustaleniami, odebrała nas furgonetka. Kierowca jechał bezpiecznie pomimo deszczowej pogody i był bardzo przyjazny. Możemy tylko polecić transfer i rezerwować go wielokrotnie!

Świetna jakość, bardzo wygodna?

Udało się świetnie, jedynym problemem było to, że kierowca nie znał naszego imienia i mówił trochę po angielsku, więc nie wiedzieliśmy, że jest naszym człowiekiem. Po tym, jak zadzwonił do firmy i wrócił z naszymi nazwiskami, wszystko poszło dobrze. Świetna obsługa i bardzo dobry stosunek jakości do ceny.

Powołany o 13:20 o 13:12 był tam bardzo przyjazny kierowca i bezpiecznie przeprowadził nas przez Londyn, z trzydziestoletnim doświadczeniem znał wiele ukrytych tras i zrobiliśmy duży postęp. Bardzo miły, uprzejmy i uprzejmy i niezawodny, tylko do polecenia, za cenę i obsługę zawsze dałbym ocenę +++

Projekt był bardzo dobry, a cena rozsądna.

Hotel z centrum Londynu wysłał mnie na lotnisko, projekt był bardzo dobry, a cena rozsądna. Kierowca czekał na mnie (pół godziny wcześniej) w hotelu , to osoba bardzo ciepła i przyjazna, godna zaufania. Pojazd jest również bardzo dobry i satysfakcjonujący.