Atrakcje i wycieczki
Los Gigantes

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Często zadawane pytania dotyczące: Los Gigantes

Na jakich wycieczkach w: Los Gigantes obowiązują dodatkowe środki bezpieczeństwa związane z COVID-19?

Los Gigantes: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Los Gigantes? Kliknij tutaj.

Los Gigantes: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.8 / 5

na podstawie 1059 opinii

Jeśli masz ochotę na imprezę na wzburzonym morzu, to jest miejsce dla Ciebie. Jak na nasze standardy, muzyka mogłaby być nieco cichsza. Ale możesz też rozsypać się na tarasie słonecznym... Tam prawdopodobnie jest ciszej. Mogliśmy zobaczyć wieloryby i delfiny. To było najlepsze, wszyscy byli bardzo przyjaźni i mieli też świeżą sangrię. świetne wydarzenie

Mój przyjaciel i ja naprawdę podobała nam się ta wycieczka, ponieważ przewodnicy byli dla nas bardzo przyjaźni i mili! Sprawili, że czuliśmy się jak w domu i starali się, aby doświadczenie było przyjemne. Ta wycieczka pozwoliła nam poznać wiele miejsc na wyspie za dobrą cenę. Zrobienie tego samodzielnie byłoby znacznie droższe! 10/10 poleciłoby.

Odbyłem trasę na Shogun po raz drugi i prawdopodobnie nie będzie to też ostatni raz. To po prostu naprawdę fajna wycieczka jednodniowa, z wielorybami, delfinami, muzyką, dobrym humorem i naprawdę fajną załogą.

Świetna aktywność. W małej grupie iz przesympatyczną załogą, która bardzo się o nas troszczyła. Widzieliśmy grindwale, delfiny i żółwia

Idealna wycieczka, przy wspaniałej pogodzie, szansa zobaczenia wielorybów, delfinów i żółwia. Troskliwy zespół gipi. Gorąco polecam.