Los Cristianos

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Los Cristianos: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Los Cristianos? Kliknij tutaj.

Los Cristianos: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.5 / 5

na podstawie 1077 opinii

Bardzo "pro" obsługa i całkowicie zgodna z tym, co zostało ogłoszone. Kompetentna i dobrze zorganizowana kadra, ze szczególnym wyróżnieniem dla wielojęzycznego moderatora i udzielającego wielu informacji. Bardzo wygodna łódź, z otwartym pokładem i zadaszonym pokładem, co pozwala wybrać ilość słońca i wiatru, jaką chcesz otrzymać. Przeszklenie kadłuba umożliwiające widzenie pod wodą to prawdziwy plus, gdy ryby zbliżają się, co miało miejsce przy kilku okazjach (delfiny, „karłowate” wieloryby). Po minięciu hiper-zurbanizowanego obszaru południowo-zachodniego wybrzeża, od Los Gigantes po wąwozy Masca, krajobraz staje się naprawdę imponujący i wspaniały.

Prawda jest taka, że wyjechaliśmy bardzo szczęśliwi !! Joel (przewodnik) wyjaśnił wszystko bardzo dobrze i polecił rzeczy do zrobienia w ciągu najbliższych kilku dni. Udało nam się zobaczyć delfiny, żółwie i rekina!

Zabawna wycieczka z dedykowanym przewodnikiem ceremonii. Wszystkie oczekiwania są spełnione i widzimy Walenie i Delfiny. Polecam spędzić poranek.

Przecudowne uczucie, widoki zapierające dech w piersiach! Pływanie w zatoce Masca jest wspaniałe

można było zobaczyć kilka grindwali. To było wspaniałe doświadczenie