Wybierz daty
Atrakcje i wycieczki

Los Cristianos

Najciekawsze atrakcje

Często zadawane pytania dotyczące: Los Cristianos

Na jakich wycieczkach w: Los Cristianos obowiązują dodatkowe środki bezpieczeństwa związane z COVID-19?

Los Cristianos: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Los Cristianos? Kliknij tutaj.

Los Cristianos: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.4 / 5

na podstawie 4008 opinii

To była świetna wycieczka dla nas z dwójką małych dzieci. Wybraliśmy miejsca na zamkniętym głównym pokładzie. Ale możesz też usiąść na górnym pokładzie. Było wystarczająco dużo miejsca dla około 200 gości, nie było zbyt ciasno. Na dolnym pokładzie znajdują się podwodne okna, przez które można w każdej chwili wypatrywać wielorybów, nawet podczas żeglugi. W samoobsłudze są napoje i jest wystarczająco dużo toalet. Podczas podróży na zewnątrz niektórzy mieli mdłości, ale załoga dobrze opiekuje się cierpiącymi. Mieliśmy szczęście i mogliśmy zobaczyć delfiny z bliska w drodze do Los Gigantes. Przystanek na kąpiel w zatoce Masca był świetną zabawą. Tam zjedliśmy ciepły lunch (ryż, klopsiki z sosem, sałatka), nam się podobało. Załoga dobrze radziła sobie z serwowaniem. W drodze powrotnej widzieliśmy grindwale. Przez głośniki pojawiały się informacje w kilku językach, niestety nie wszędzie dobrze słyszalne.

Bardzo fajna 2-godzinna wycieczka morska. Możesz zobaczyć rodzinę grindwali, a także delfiny. Ocean Atlantycki bardzo różni się od Morza Śródziemnego, więc jeśli cierpisz na chorobę morską, powstrzymaj się. Załoga na pokładzie mówi kilkoma językami () i udziela wielu wyjaśnień. Zrobić bez wahania!!!!!

Trips with Juan are a real pleasure. A real treasury of knowledge and a great storyteller. Despite the fact that I did not manage to go up Mount Teide by cable car, and I am very happy. I recommend!

Bardzo fajna aktywność, podobała nam się ta wycieczka. Personel jest przyjazny i gościnny. Widzieliśmy delfiny i wieloryby i pływaliśmy w bardzo ładnej małej zatoczce. Polecam ten wypad

Ta wycieczka jest warta odbycia, jest krótka, nie zajmuje dużo czasu i jest super... widzieliśmy delfiny i wieloryby w ich naturalnym środowisku. 100% godne polecenia