Los Angeles
Air & Helicopter Tours

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Często zadawane pytania dot. atrakcji typu lotnicze i helikopterem w: Los Angeles

Oprócz atrakcji typu lotnicze i helikopterem jakie jeszcze atrakcje warto odwiedzić w: Los Angeles?

W: Los Angeles są jeszcze następujące atrakcje warte zobaczenia:

W których atrakcjach typu lotnicze i helikopterem w: Los Angeles obowiązują obostrzenia dot. COVID-19?

Los Angeles: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Los Angeles? Kliknij tutaj.

Los Angeles: Co mówią inni?

To zdecydowanie znajdowało się na mojej liście życzeń .... ✔ Sprawdź wykonane! Miałem takie NIESAMOWITE doświadczenie latając helikopterem po Kalifornii w moje urodziny po raz pierwszy! Cała załoga/personel i mój pilot helikoptera byli dla mnie bardzo gościnni i uprzejmi po moim przybyciu. Otrzymałem nawet kurtuazyjną rozmowę telefoniczną w drodze na wycieczkę helikopterem od Trevora Perrina, dyrektora operacyjnego w „Orbic Air”, tylko po to, aby potwierdzić moją rezerwację na ten dzień, ponieważ z powodu korków w Los Angeles biegałem nieco poza zarezerwowanym harmonogramem. GORĄCO polecam każdemu, kto myśli kiedyś o lataniu helikopterem, aby po prostu to zrobił i zrobił to z TĄ konkretną profesjonalną firmą czarterową. Wierzę, że nie pożałujesz.

Warte swojej ceny! Nasz pilot był taki cudowny! Przeszedłem przez lokalne dzielnice i pokazał nam atrakcje turystyczne z nieba, wskazał domy znanych ludzi, prosto do znaku Hollywood, zrobił kilka świetnych zdjęć z nieba, a pilot zrobił nam kilka zdjęć w helikopterze i poza nim! Dostałem darmowe zdjęcie w tekturowej ramce "Leciałem LA", co było urocze! Zdecydowanie polecam, dotarliśmy tam trochę wcześnie, ale pilot był szczęśliwy, kiedy byliśmy! Darmowe przekąski w bazie i inni pracownicy byli cudowni!

Było cudownie! Oglądanie napisu Hollywood z helikoptera było jak bycie w filmie czy coś takiego. Mój 5-letni syn również był bardzo podekscytowany i chciał więcej latać. A pilot i pozostali pracownicy są mili i pomocni. Jeśli chcesz spróbować, lepiej zarezerwować wcześniej. Ponieważ firma śmigłowcowa musi dostosować czas lotu, a czas może się zmienić w stosunku do tego, co rezerwujesz na stronie rezerwacji online.

To było wspaniałe doświadczenie po raz pierwszy. Jeśli chcesz cieszyć się jazdą z większą imprezą, będziesz musiał zainwestować więcej w wycieczkę z większym helikopterem. To było idealne na naszą imprezę, więc nie ma tam żadnych skarg! Mieliśmy okazję zwiedzić Burbank, minęliśmy słynny znak Hollywood, Universal Studio i studio Warner Bros. To był wspaniały lot, a Anton był świetnym przewodnikiem!

Po nieporozumieniu na temat harmonogramu byli chętni do znalezienia rozwiązania i wciągnięcia nas w powietrze. Cały zespół był niezwykle przyjazny, a nasz pilot był zabawny, kompetentny i wyraźnie pasjonował się tym, co robi. Co za niesamowity widok na Hollywood. Polecam tę aktywność każdemu. 100% warto!