Dodaj daty

Los Angeles Autobusem/minivanem

Dostępne atrakcje

Liczba znalezionych atrakcji: 13
Sortuj wg:

Często zadawane pytania dot. atrakcji typu Autobusem/minivanem w: Los Angeles

Oprócz atrakcji typu Autobusem/minivanem jakie jeszcze atrakcje warto odwiedzić w: Los Angeles?

W: Los Angeles są jeszcze następujące atrakcje warte zobaczenia:

W których atrakcjach typu Autobusem/minivanem w: Los Angeles obowiązują obostrzenia dot. COVID-19?

Los Angeles: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Los Angeles? Kliknij tutaj.

Los Angeles: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.2 / 5

na podstawie 1547 opinii

To była naprawdę przyjemna kompleksowa pętla większości głównych punktów widokowych w okolicy Hollwood. Ciekawe fakty wskazywano w wielu punktach na bezpłatnej wycieczce słuchawek audio. Przyjazny, przystojny i świetny stosunek jakości do ceny. Tak nam się to podobało, że wykupiliśmy od nich kolejną wycieczkę po domach bogatych i sławnych, która była równie dobra, jeśli nie lepsza.

W LA mieliśmy tylko kilka dni i to był nasz pierwszy raz. Był to więc świetny sposób na szybkie omówienie atrakcji turystycznych w mieście i uzyskanie ciekawych, zabawnych faktów na temat lokalizacji podczas przemierzania miasta. Nie musieliśmy korzystać z komunikacji miejskiej, ponieważ miejsce, w którym się zatrzymaliśmy, znajdowało się blisko jednego z przystanków.

Miło było zobaczyć więcej, nie będąc cały czas na nogach. Zatrzymują się, a ty możesz wysiąść i wrócić, gdy nadjedzie następny autobus. Bardzo fajna wycieczka i autobus i personel. Wszyscy pracownicy byli przyjaźni i profesjonalni. Nie dopadli nas i nie próbowali zmusić nas do zakupu, jak inne podobne firmy.

Ta wycieczka pozwoliła nam zobaczyć i przeżyć znacznie więcej w ciągu 10 godzin, niż byłoby to możliwe w innym przypadku. Linia czerwona i żółta, 2 godziny pływania na plaży Venice Beach, spacer Rodeo Drive itp.

Wycieczka była świetna! Mnóstwo ciekawych informacji!