Los Angeles – nasze najbardziej polecane atrakcje

Bilet do Universal Studios Hollywood z łatwym anulowaniem

1. Bilet do Universal Studios Hollywood z łatwym anulowaniem

Spędź dzień wypełniony po brzegi światowej klasy rozrywką w parku Universal Studios Hollywood™. Book a regular general admission ticket that will allow you will receive full access to the park to enjoy a day on all of the rides, shows, and attractions. Jeżeli nie chcesz tracić czasu stojąc w kolejkach, możesz również zarezerwować bilet Universal Express. Uprawnia on do 1-dniowego wstępu i daje jednorazową możliwość pominięcia kolejki do wejścia, jednorazowy ekspresowy dostęp do wszystkich atrakcji oraz priorytetowe miejsca siedzące podczas wybranych pokazów.* Bilet ten cieszy się ogromną popularnością wśród gości, zatem zarezerwuj go wcześniej i ciesz się wszystkimi przywilejami Universal Express™. Oto niektóre z najpopularniejszych atrakcji parku Universal Studios Hollywood: Wycieczka The World Famous Studio Poznaj kulisy tworzenia filmów i odwiedź najsłynniejsze plany zdjęciowe największego działającego studia filmowego na świecie. • Poznaj sekrety kręcenia hollywoodzkich filmów wraz z komikiem i gospodarzem programów telewizyjnych Jimmym Fallonem.  • Zwiedź największy w historii Hollywood uliczny plan zdjęciowy wybudowany po konsultacji z samym Stevenem Spielbergiem.  • Zobacz plany zdjęciowe najpopularniejszych seriali oraz poznaj tajniki efektów specjalnych użytych w hitach kinowych takich jak „Wojna światów”. • Przejedź także przez największą na świecie atrakcję 3D, czyli King Kong 360 3-D autorstwa Petera Jacksona. The Wizarding World of Harry Potter™ Poznaj zaklęcia i magiczne stwory oraz czarne charaktery i odważnych bohaterów w części The Wizarding World of Harry Potter™. Odkryj tajemnice Hogwartu, wstąp do sklepów w Hogsmeade i skosztuj najlepszych potraw ze świata magii. Despicable Me Minion Mayhem  Dołącz do Gru, jego córek oraz do buntowniczych Minionków podczas miłej i porywającej przejażdżki 3D. Podróż rozpoczyna się w domu Gru, gdzie goście biorą udział w jego najnowszym planie, w ramach którego sami stają się Minionkami. *Nie dotyczy punktów gastronomicznych, sklepów ani pokazów bez miejsc siedzących. Postacie, nazwy oraz inne elementy marki HARRY POTTER z ochronnymi znakami towarowymi © i ™ są własnością Warner Bros. Entertainment Inc. Prawa do publikacji Harry Potter © JKR. (s18). Jurassic Park TM & © 2018 Universal Studios and Amblin Entertainment, Inc. *Park, przejażdżki/pokazy/atrakcje, rozrywka, szczegóły atrakcji i/lub dostęp do nich mogą być ograniczone lub niedostępne ze względu na pojemność, zamknięcia lub inne czynniki, a korzyści/graniczenia mogą ulec zmianie bez powiadomienia. *Bilet nie jest ważny w Universal Orlando Resort. Bilet jest ważny w Universal Studios Hollywood w Los Angeles w Kalifornii.

Los Angeles: Wycieczka studyjna Warner Bros. po Hollywood

2. Los Angeles: Wycieczka studyjna Warner Bros. po Hollywood

Przygotuj się na przygodę ze światem filmu w ramach tej wycieczki z przewodnikiem. Odwiedź zajmujące powierzchnię ponad 44 hektarów miejsce, w którym powstały filmy Batman i Argo– Warner Bros. Studio. Zobacz, gdzie powstawały Twoje ulubione filmy i seriale, od „Grawitacji” do „Przyjaciół”. Odwiedź atrakcję Stage 48: Script to Screen. Jest to interaktywna scena dźwiękowa, gdzie możesz dowiedzieć się więcej o procesie powstawania filmów i seriali. Odegraj scenę z „Przyjaciół” w kultowym Central Perk lub wsiądź na miotłę Harry'ego Pottera, aby zrobić sobie zdjęcie. Odwiedź sklep Studio Store z pamiątkami z Twoich ulubionych filmów i seriali. Zrelaksuj się w Central Perk Cafe i zjedz posiłek wśród odtworzonych scenografii takich miejsc jak mieszkania Moniki lub Joey'a i Chandlera. Odwiedź odtworzone plany z filmów DC Universe i zobacz różnych superbohaterów i złoczyńców. Wejdź do magicznego świata Harry'ego Pottera i fantastycznych zwierząt i dołącz do jednego z domów w Hogwarcie. Od 22 grudnia do 1 stycznia 2023 r. będzie można również odwiedzić specjalny przystanek na obszarze Midwest Street, znany fanom serialu „Kochane kłopoty” jako miasteczko Stars Hollow.

Universal Studios Hollywood: bilet z możliwością łatwego anulowania

3. Universal Studios Hollywood: bilet z możliwością łatwego anulowania

Ciesz się rozrywką światowej klasy dzięki biletowi wstępu do Universal Studios Hollywood™. Uzyskaj pełny dostęp do parku, aby cieszyć się jednym lub dwoma dniami przejażdżek, pokazów i atrakcji, w zależności od preferowanej opcji. Aby spędzać mniej czasu w kolejkach, wybierz opcję Universal Express Ticket i zmaksymalizuj swój czas w parku. Zwiedzaj ten fascynujący park i skorzystaj z biletu Universal Express Ticket, aby skorzystać z jednorazowego wstępu bez kolejki, jednorazowego ekspresowego wstępu na każdą przejażdżkę i każdą atrakcję, a także z priorytetowymi miejscami na wybranych pokazach. Niektóre z popularnych przejażdżek, pokazów i atrakcji, do których będziesz mieć dostęp, to: Światowa trasa studyjna Zajrzyj za kulisy słynnej na całym świecie wycieczki studyjnej, aby odkryć najsłynniejsze zaplecze Hollywood w największym na świecie działającym studiu filmowym. Zwiedzaj witrynę z komikiem i prezenterem wideo Jimmym Fallonem i poznaj sekrety kręcenia filmów w Hollywood. Zobacz największą akcję filmu ulicznego w historii Hollywood, zbudowaną przy kreatywnych konsultacjach ze Stevenem Spielbergiem. Zobacz plany zdjęciowe z przebojowych seriali telewizyjnych i zobacz efekty specjalne wykorzystane w hitach kinowych, takich jak Wojna światów. Przejedź przez największą na świecie przygodę 3D na King Kong 360 3D. Czarodziejski świat Harry'ego Pottera™ Od magicznych zaklęć po magiczne stworzenia, od mrocznych złoczyńców po odważnych bohaterów — wszystko to znajdziesz w Czarodziejskim świecie Harry'ego Pottera. Poznaj tajemnice zamku Hogwart, odwiedź sklepy w Hogsmeade i skosztuj dań z najbardziej znanych lokali czarodziejskiego świata. Despicable Me Minion Mayhem  Dołącz do Gru, jego córek i zbuntowanych Minionków podczas porywającej i ekscytującej przejażdżki 3D. Rozpocznij swoją podróż w domu Gru, gdzie zostaniesz zwerbowany do jego najnowszego planu, w którym staniesz się prawdziwym Minionem.

Los Angeles: Hollywood i domy gwiazd – wycieczka autobusem

4. Los Angeles: Hollywood i domy gwiazd – wycieczka autobusem

Zobacz główne atrakcje Hollywood w trakcie wycieczki z przewodnikiem komfortowym autobusem z odkrytym dachem. Podziwiaj słynne miejsca, w tym punkt Hollywood Sign, gdzie możesz się zatrzymać, aby zrobić zdjęcia i podziwiać widoki na centrum Los Angeles. Aby rozpocząć przygodę, udaj się do biura organizatora atrakcji. Wsiądź do autobusu wycieczkowego i wyrusz w podróż po Hollywood. W trakcie wycieczki miniesz Hollywoodzką Aleję Sławy, Teatr Chiński, kompleks rozrywkowy Dolby Theatre w stylu art deco, okrągły budynek Capitol Records oraz inne zabytki znane Ci z telewizji. Następnie udaj się do dzielnicy Hollywood and Vine położonej przy skrzyżowaniu Hollywood Boulevard oraz Vine Street. Podróżuj wzdłuż Bulwaru Zachodzącego Słońca (Sunset Boulevard), mijając słynne bary i kluby nocne, takie jak Whiskey A-Go-Go i Viper Room. Podziwiaj hotel Chateau Marmont, gdzie zatrzymali się Tim Burton, F. Scott Fitzgerald oraz wiele innych legendarnych osób. Później przejedź wzdłuż ekskluzywnych sklepów na Rodeo Drive, kierując się w stronę Beverly Hills. Sfotografuj napis „Beverly Hills” oraz Beverly Hills Hotel, a następnie zobacz domy Toma Cruise'a, Leonardo DiCaprio, Elvisa Presleya i wielu innych gwiazd. Po zakończeniu zwiedzania skorzystaj z transportu powrotnego do swojego hotelu w Hollywood, West Hollywood lub Beverly Hills. Jeśli zatrzymujesz się poza tymi obszarami, transport powrotny odbędzie się do biura organizatora atrakcji.

Los Angeles: wycieczka krajoznawcza z możliwością wsiadania i wysiadania dużym autobusem

5. Los Angeles: wycieczka krajoznawcza z możliwością wsiadania i wysiadania dużym autobusem

Czy jesteś gotowy, aby w wielkim stylu odkrywać blichtr i przepych Los Angeles? Ta wycieczka jest idealna dla tych, którzy chcą zobaczyć to, co najlepsze w Los Angeles, bez konieczności prowadzenia pojazdu lub poruszania się środkami transportu publicznego. Dzięki piętrowemu autobusowi z otwartym dachem będziesz mieć idealny punkt widokowy, aby podziwiać wszystkie widoki i dźwięki tego kultowego miasta. Przejedź ulicami Los Angeles i podziwiaj wspaniałe widoki na najsłynniejsze zabytki miasta, w tym znak Hollywood, Aleję Gwiazd, Beverly Hills i Sunset Strip. Usiądź wygodnie, zrelaksuj się i pozwól, aby Big Bus zabrał Cię w podróż przez serce Los Angeles. Dzięki biletowi uzyskasz dostęp do dwóch odrębnych pętli zwiedzania oraz zabawnego i profesjonalnego komentarza cyfrowego zawierającego spostrzeżenia na temat kultury i ukrytych historii Los Angeles. Poznaj historię Hollywood na trasie czerwonej lub odkryj słynne na całym świecie plaże Santa Monica na trasie niebieskiej. Każda pętla oferuje wyjątkowe wrażenia, dzięki czemu możesz dostosować wycieczkę do swoich zainteresowań. Możesz wysiąść z autobusu na dowolnym przystanku na trasie, dzięki czemu możesz zwiedzać miasto we własnym tempie. Chcesz coś przekąsić w Beverly Hills, wybrać się na wycieczkę po Universal Studios, zobaczyć magię filmu w Warner Bros. lub zrobić zakupy na Rodeo Drive? Wysiądź z autobusu i nie spiesz się – Big Bus przyjedzie po Ciebie, gdy będziesz gotowy na kontynuację wycieczki. Dodaj do swojego biletu 2-godzinną wycieczkę po domach i stylu życia gwiazd, aby odbyć spersonalizowaną podróż do ekskluzywnego świata królewskiej rodziny Hollywood. Podczas tej wciągającej wycieczki ocierasz się o sławę, mijając luksusowe domy gwiazd filmu, telewizji i muzyki, w tym kultowych nazwisk, takich jak Michael Jackson, Madonna, Marilyn Monroe, Frank Sinatra, Elvis Presley, Kylie Jenner i wielu innych. Przeglądaj eleganckie dzielnice, takie jak Hollywood Hills, Mulholland Drive, Beverly Hills i Rodeo Drive, aby odkryć dziesiątki rozpoznawalnych miejsc, w których kręcono filmy oraz punkty orientacyjne z Twoich ulubionych filmów i programów telewizyjnych. Wygodne siedzenia, pouczający komentarz i niezrównane widoki sprawiają, że wycieczka Big Bus Hop-On Hop-Off to najlepszy sposób na poznanie wszystkiego, co Los Angeles ma do zaoferowania. Zarezerwuj bilet już dziś i przygotuj się na niezapomnianą przygodę przez Miasto Aniołów!

Los Angeles: Zwiedzanie autobusem Hop-On Hop-Off i audioprzewodnikiem

6. Los Angeles: Zwiedzanie autobusem Hop-On Hop-Off i audioprzewodnikiem

Witamy w niesamowitej przygodzie w Mieście Aniołów, gdzie czeka na Ciebie magia Los Angeles. Czy jesteś miłośnikiem kina, miłośnikiem plaży lub miłośnikiem historii? Jesteśmy z Tobą! Odkryj magię Los Angeles bezproblemowo dzięki wycieczce CitySightseeing Hop-on Hop-off. Trzy różnorodne trasy, jedna bezkonkurencyjna cena: Trzy trasy w jednej cenie: - Trasa czerwona: zanurz się w uroku Hollywood i Beverly Hills. - Purple Route: Zanurz się w kulturze śródmieścia Los Angeles. - Trasa żółta: ciesz się nadmorską rozkoszą w Santa Monica i Venice Beach. Swoboda eksploracji: Wsiadaj i wysiadaj na ponad 40 przystankach z autobusami co 45 minut do 1 godziny. Każda trasa trwa około 2 godzin, co zapewnia wystarczająco dużo czasu na zwiedzanie. Opcje przepustki: - 1-dniowy klasyk: szybkie i wciągające doświadczenie w Los Angeles. - 2-dniowa przygoda: swobodna eksploracja w swoim tempie. - 3-dniowa premia: najlepsza wartość za rozbudowaną przygodę. Dwie trasy dziennie: Uwaga: w ciągu jednego dnia możesz zwiedzić maksymalnie dwie trasy, zapewniając odpowiedni czas na każdym przystanku. Komentarz dźwiękowy: Ciesz się nagranymi wcześniej komentarzami audio w dziewięciu językach, które dodadzą głębi Twojej podróży. Zarezerwuj teraz i poznaj Los Angeles jak gwiazda, tworząc niezapomniane chwile. Dołącz do nas, aby poznać hollywoodzką historię, ponadczasowe wspomnienia i magię Los Angeles!

Los Angeles: spacer po znakach Hollywood i wycieczka po zdjęciach

7. Los Angeles: spacer po znakach Hollywood i wycieczka po zdjęciach

Dołącz do lokalnego przewodnika na spacer na sam szczyt znaku Hollywood. Wybierz najlepszą ścieżkę, aby dostać się do znaku, podczas gdy gospodarz zabawia Cię zabawnymi faktami historycznymi i historiami związanymi z jednym z najbardziej rozpoznawalnych znaków na świecie. Oprócz opowiadania historii, Twój przewodnik przygotował tę wycieczkę, aby zapewnić Ci najlepsze zdjęcia na Twój Instagram, tworząc wspomnienia na całe życie. Twój przewodnik jest pod ręką, aby pomóc Ci zrobić najlepsze zdjęcia znaku, panoramy miasta i innych malowniczych panoram, które z pewnością rozświetlą Twoje media społecznościowe. Rób jedyne w swoim rodzaju zdjęcia w najlepszych lokalizacjach w Griffith Park, w tym oszałamiającą panoramę z góry, której towarzyszy znak w tle i Los Angeles poniżej.

Jezioro Echo Park: wypożyczalnia łodzi z pedałami łabędzimi

8. Jezioro Echo Park: wypożyczalnia łodzi z pedałami łabędzimi

Nie przegap wyjątkowego sposobu na odkrywanie jeziora Echo Park, rezerwując ten rower do wypożyczenia łabędzia z dodatkowymi korzyściami. Ocenione jako jedno z najlepszych zajęć w Los Angeles, rowery wodne to świetny sposób na spędzenie czasu na świeżym powietrzu i zostały uznane za jedną z 10 najlepszych rzeczy do zrobienia w LA. Idealne na romantyczne randki lub rodzinną wycieczkę, odkryjesz słynne jezioro Echo Park w Los Angeles na kultowym łabędzim rowerze wodnym. Łabędzie są łatwe w manewrowaniu i są świetną zabawą dla rodzin i przyjaciół. Zobacz słynną fontannę Echo Park, poznaj bogatą historię jeziora Echo Park, grając w dołączoną do zestawu grę „znajdź i szukaj ciekawostek” na swoim telefonie lub po prostu usiądź i zrelaksuj się z widokiem na piękną panoramę LA.

Los Angeles: Bilet wstępu do Muzeum Motoryzacji Petersena

9. Los Angeles: Bilet wstępu do Muzeum Motoryzacji Petersena

Odkryj jedną z największych kolekcji pojazdów retro na świecie. Zobacz ponad 100 klasycznych samochodów, ciężarówek i motocykli rozmieszczonych na trzech piętrach w 25 galeriach. Podziwiaj kunszt i ekstrawagancję kultowych pojazdów, poznając fakty dotyczące inżynierii, która za nimi stoi. Zachwyć się włoskimi Maserati i japońskimi "super autami". Odkryj interaktywne wystawy, które gwarantują zabawę dla całej rodziny. Odwiedź Instytut Mechaniki Samochodowej zainspirowany filmami animowanymi. Zobacz, jak twoje ulubione postacie wyjaśniają, jak działa mechanika poszczególnych samochodów. Maluj i personalizuj wirtualne samochody. Ścigaj się i koloruj ulubione samochody z filmu "Auta", które zabierzesz do domu. Dzieci mogą ścigać się zabawkowymi samochodzikami po torze. Zasiądź za kierownicą wirtualnego auta wyścigowego w Forza Motorsports Experience. Wybierz jedno z 8 starannie dobranych doświadczeń i poczuj, jak to jest palić opony na torze wyścigowym.

LA: oceanarium Aquarium of the Pacific- wstęp bez kolejki

10. LA: oceanarium Aquarium of the Pacific- wstęp bez kolejki

Wyrusz w odkrywczą podróż do Aquarium of the Pacific w Long Beach w Los Angeles. Skorzystaj z możliwości ominięcia kolejki po bilety, aby nie marnować dnia na czekanie w długiej kolejce do kasy biletowej. Odkryj słoneczną południową Kalifornię i region Baja, lodowate wody północnego Pacyfiku i kolorowe rafy tropikalnego Pacyfiku. Stań twarzą w twarz z największymi drapieżnikami oceanu w Shark Lagoon, ręcznie karm kolorowe lorysy i obserwuj pingwiny magellańskie. Odkryj Pacific Visions, w którym odkrywasz podwodne królestwa i przyszłe możliwości. Centralny element, Honda Pacific Visions Theatre, zawiera 8-minutowy film z efektami multisensorycznymi. Ogromny zakrzywiony o 180 stopni ekran i dysk projekcyjny na podłodze obejmują pełny zakres widzenia widzów, tworząc wyjątkowo wciągające wrażenia. Wstęp do teatru jest wliczony w cenę. Odwiedź naszą najnowszą wystawę: Dzieci! Poznaj najnowszych członków rodziny Aquarium i odkryj, w jaki sposób trzymają klucz do naszej przyszłości. Od uratowanych wydr morskich, hipnotyzujących małych mątw i miniaturowych meduz morskich po maleńkie przezroczyste rybki i młodego żółwia pustynnego — doświadcz rozgrzewającej serca radości młodych zwierząt, jednocześnie poznając ich fascynujące zachowanie i biologię, sposób, w jaki się nimi opiekujemy, oraz zagrożenia dla ich przetrwania , i co oznacza ich przyszłość dla ich gatunków i naszej oceanicznej planety. Dowiedz się także o wielu zagrożonych lokalnych zwierzętach, które Akwarium pomaga ratować, w tym o żabach, uchowcach, gigantycznym labraksie, zielonych żółwiach morskich i nie tylko. Otwórz teraz! Dołącz do nas, gdy przedstawiamy nowości i najnowsze narodziny. Niemowlęta są przyszłością wszystkich gatunków.

Dodaj daty

Atrakcje i wycieczki
Los Angeles
Zajrzyj za kulisy swoich ulubionych filmów, a potem wyrusz na pieszą wędrówkę przez wzgórza lub odwiedź złociste plaże.

Najciekawsze atrakcje

Los Angeles: najciekawsze atrakcje

Wszystkie atrakcje

Liczba znalezionych atrakcji: 315
Sortuj wg::

Niezwykłe doznania

Los Angeles: poznaj okolicę

Pokaż wszystkie

Często zadawane pytania dotyczące: Los Angeles

Los Angeles: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Los Angeles? Kliknij tutaj.

Los Angeles: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.5 / 5

na podstawie 10 945 opinii

Muszę przyznać, że mieliśmy szczęście: wybraliśmy się w środku tygodnia w połowie września, więc na pewno nie w pełnym sezonie. Chociaż mieliśmy tylko bilet „standardowy” (nie wstęp bez kolejki), nie znaleźliśmy kolejki do atrakcji, wszędzie maksymalnie 10 minut. Atmosfera jest naprawdę magiczna: zanurzasz się w filmach, jakby wszystko było prawdziwe. Atrakcje są wtedy prawdziwie magiczne, zwłaszcza Harry Potter, w którym już kolejka wewnątrz rekonstrukcji Hogwartu sprawia, że każde czekanie staje się przeżyciem, a karuzela z ekranami, które pozwalają podróżować do zamku i okolic, pozostawia cię w ustach. , tak samo w przypadku innych instalacji (w szczególności Simpson i Jurassic Park). 10 i chwała!

Wyjątkowe doświadczenie. Byliśmy tam w poniedziałek we wrześniu. Park otwiera się o 10 rano, ale powinieneś być tam wcześniej, ponieważ park jest naprawdę bardzo zajęty. W związku z tym istnieją również czasy oczekiwania na przejażdżki i w restauracjach. Jednak park jest świetny, bardzo ciekawy, czysty i zaprojektowany z wielką dbałością o szczegóły. Wycieczka po studiu jest niesamowita. Miłośnicy adrenaliny nie będą wart swojej ceny, ponieważ przejażdżki to nie są prawdziwe tory. Jednak każdy fan Universalu znajdzie coś dla siebie. Trudno zobaczyć wszystko w jeden dzień. Świetne doświadczenie, zarezerwowalibyśmy ponownie.

Super park, naprawdę świetne wciągające wszechświaty, bardzo fajne lub niesamowite atrakcje. Naprawdę świetna wycieczka studyjna do zrobienia! Brakuje po prostu bardziej oszałamiających atrakcji, a główna część oparta jest na 3D/4D i naprawdę oszałamiających grach iluzji. Świetne doświadczenie, ale jeśli szukamy wielkich ósemek, idziemy do 6 flag lub innego parku w regionie, a nie do studia Universal...

Awesome experience, so worth to do it! The crew is really friendly, we arrived sooner and they proposed that we start earlier so we could save some time. The views were amazing and the pilot was talking throughout the whole flight. It was a highlight of our trip!

100% worth the price. AMAZING expirience. Express pass is mandatory, in other way You will not be able to see all.