Atrakcje i wycieczki Los Angeles

Zajrzyj za kulisy swoich ulubionych filmów, a potem wyrusz na pieszą wędrówkę przez wzgórza lub odwiedź złociste plaże.

Często zadawane pytania dotyczące: Los Angeles

Los Angeles: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Los Angeles? Kliknij tutaj.

Los Angeles: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.5 / 5

na podstawie 9875 opinii

Muszę przyznać, że mieliśmy szczęście: wybraliśmy się w środku tygodnia w połowie września, więc na pewno nie w pełnym sezonie. Chociaż mieliśmy tylko bilet „standardowy” (nie wstęp bez kolejki), nie znaleźliśmy kolejki do atrakcji, wszędzie maksymalnie 10 minut. Atmosfera jest naprawdę magiczna: zanurzasz się w filmach, jakby wszystko było prawdziwe. Atrakcje są wtedy prawdziwie magiczne, zwłaszcza Harry Potter, w którym już kolejka wewnątrz rekonstrukcji Hogwartu sprawia, że każde czekanie staje się przeżyciem, a karuzela z ekranami, które pozwalają podróżować do zamku i okolic, pozostawia cię w ustach. , tak samo w przypadku innych instalacji (w szczególności Simpson i Jurassic Park). 10 i chwała!

Wyjątkowe doświadczenie. Byliśmy tam w poniedziałek we wrześniu. Park otwiera się o 10 rano, ale powinieneś być tam wcześniej, ponieważ park jest naprawdę bardzo zajęty. W związku z tym istnieją również czasy oczekiwania na przejażdżki i w restauracjach. Jednak park jest świetny, bardzo ciekawy, czysty i zaprojektowany z wielką dbałością o szczegóły. Wycieczka po studiu jest niesamowita. Miłośnicy adrenaliny nie będą wart swojej ceny, ponieważ przejażdżki to nie są prawdziwe tory. Jednak każdy fan Universalu znajdzie coś dla siebie. Trudno zobaczyć wszystko w jeden dzień. Świetne doświadczenie, zarezerwowalibyśmy ponownie.

Awesome experience, so worth to do it! The crew is really friendly, we arrived sooner and they proposed that we start earlier so we could save some time. The views were amazing and the pilot was talking throughout the whole flight. It was a highlight of our trip!

Widziałem płetwala błękitnego, delfiny, lwy morskie, pelikany... Czego jeszcze chcesz? Wszystko wyjaśnione kompetentnie i zabawnie przez przewodników.

100% worth the price. AMAZING expirience. Express pass is mandatory, in other way You will not be able to see all.