Więcej zdjęć

Od 255,84 zł za osobę

Wstęp do Loro Parku i Siam Parku: Bilet łączony

Numer identyfikacyjny produktu: 24331
Certyfikat
Najważniejsze informacje
Czas trwania
2 dni
Akceptowane kupony papierowe
Natychmiastowe potwierdzenie

Termin i liczba uczestników:

Trwa ładowanie strony...

Nie zwlekaj!
  • Odwiedź jeden z najbardziej znanych i podziwianych na świecie ogrodów zoologicznych
  • Zobacz występy ork i papug
  • Zabierz dzieci na zabawę w Kinderlandii
  • Przeżyj ekscytującą przygodę w Siam Parku
  • Odkryj wodne królestwo Siam Parku
Wycieczka w skrócie
Bilet łączony do Loro Parku i Siam Parku to 2 dni świetnej zabawy. Zachwyć się różnorodnością zwierząt w Loro Parku i spędź niezapomniane chwile w wodnym królestwie Siam Park – 2 dni pełne wrażeń i przygód gwarantowane. Kupując bilet łączony, oszczędzasz!
Tego możesz się spodziewać
Zakup 2-dniowy bilet łączony i spędź połowę czasu w Loro Parku, jednej z głównych atrakcji Wysp Kanaryjskich. Podziwiaj zwierzęta na wspaniałych naturalnych i dobrze dostępnych wybiegach i poczuj dreszczyk emocji na 4 światowej sławy pokazach.

Punktem kulminacyjnym Twojego programu z pewnością będzie występ orek w delfinarium Orca Ocean. Przygotuj się na dzień pełen emocji i zabawy!

Loro Park, jeden z najbardziej uznanych ogrodów zoologicznych na świecie, słynie ze swojego piękna, doskonałych obiektów i rozwiązań technicznych, oraz ze swojego zaangażowania w ochronę środowiska naturalnego. To jedyny tego typu park na świecie, który został nagrodzony certyfikatem Animal Embassy.

Mieszka tu wiele gatunków zwierząt, które możesz podziwiać wśród tropikalnych palm i innych egzotycznych roślin. Cały kompleks zachowany jest w urzekającym tajskim stylu.

Nowe występy papug przypomną Ci, jak ważna jest ochrona lasów. Te niesamowicie inteligentne ptaki stają się tu prawdziwymi ambasadorami przyrody.

Dzieci znajdą coś dla siebie w Kinderlandii. Czekają tu na nie afrykańskie domki na drzewach, rozkołysane wiszące mosty i zjeżdżalnia w kształcie węża.

Kolejny dzień zabawy spędź w otwartym w 2008 r. Siam Parku, uważanym za najbardziej widowiskowy wodny park tematyczny w Europie. Siam Park zachwyci Cię różnorodnością atrakcji i egzotycznych scenerii.

Dzięki swemu przepięknemu położeniu i fantastycznemu orientalnemu konceptowi park doskonale odpowiada najnowszym turystycznym trendom – jest to miejsce, gdzie przygoda i wrażenia czekają całą rodzinę. Atrakcje doskonale łączą się z tajemniczością dawnego królestwa Tajlandii i przenoszą gości w magiczny świat.
Wliczone w cenę
  • 1 kupon na wstęp do zarówno Loro Parku, jak i Siam Parku.
Niewliczone w cenę
  • Posiłki i napoje
Warunki anulowania
W przypadku tej atrakcji zwrot kosztów jest niemożliwy
Miejsce zbiórki

Loro Park Jak się dostać na miejsce: Loro Park znajduje się w północnej części wyspy. Po prostu udaj się w kierunku Puerto de la Cruz, drogę wskażą Ci znaki z logo Loro Parku. Autobusem: Loro Parque, Plaza Reyes Catolicos (tu możesz złapać kolejkę) Darmowy przejazd ekspresowy co 20 minut Ostatni odjazd, z Loro Parku o godz. 18.45 Siam Park: Jak się dostać na miejsce darmowym autobusem: Centrum handlowe El Duque: o godz. 09.55, a następnie co 30 minut do godz. 12.55 Fañabe Plaza: o godz. 10.00, a następnie co 30 minut do godz. 13.00 Ocean Park: o godz. 10.05, a następnie co 30 minut do godz. 13.05 Autobusem: Najbliższy przystanek to obsługiwany przez TITSA Playa de las Americas Samochodem: Zjazd z autostrady nr 28/29 (Otwórz w Google Maps)

Co trzeba wiedzieć
Bilety są ważne 90 dni od daty zakupu.

Loro Park:
Godziny otwarcia: przez cały rok, 08.30-18.45

Siam Park:
Godziny otwarcia w sezonie letnim: 1 Maja – 31 października, 10.00-18.00
Godziny otwarcia w sezonie zimowym: 1 listopada – 30 kwietnia, 10.00-17.00

Uwaga! Z powodu corocznych prac konserwacyjnych w Siam Parku atrakcja „Mai Thai River” będzie nieczynna od 23 stycznia do odwołania.

Transport w obie strony jest możliwy z miejsc położonych na północy i na południu.
Gwarantujemy
  • Błyskawiczną i pewną rezerwację
  • Najniższe ceny
To mówią inni (Opinie: 105)

Organizator:

GetYourGuide Tours & Tickets GmbH

Numer identyfikacyjny produktu: 24331