Dodaj daty

Lonja de Mallorca

Lonja de Mallorca – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Palma de Mallorca: hiszpańskie doświadczenie kulinarne

1. Palma de Mallorca: hiszpańskie doświadczenie kulinarne

Z pomocą i instrukcjami lokalnego szefa kuchni dowiedz się, jak przygotować pełne menu tradycyjnych hiszpańskich potraw. Ta przyjazna klasa jest otwarta dla wszystkich; bez względu na to, jakie masz doświadczenie kulinarne, szef kuchni dostosuje klasę do wszystkich poziomów. W menu przekąski na powitanie (ser i oliwki), tortilla española (hiszpański omlet), mieszana paella i krem kataloński. Obserwuj i obserwuj przygotowywane potrawy, odkrywając sekrety tradycyjnej kuchni hiszpańskiej. Po przygotowaniu menu zasiądź do posiłku w pięknej jadalni, ciesząc się najlepszą atmosferą i dobrym towarzystwem przy winie, wodzie i napojach bezalkoholowych w cenie. Pod koniec zajęć zabierz do domu przepisy, których się nauczyłeś, abyś mógł dalej ćwiczyć w domu i zaskakiwać przyjaciół i rodzinę.

Palma Mallorca: Najważniejsze atrakcje i wycieczka po Scavenger z przewodnikiem

2. Palma Mallorca: Najważniejsze atrakcje i wycieczka po Scavenger z przewodnikiem

Poznaj Palma de Mallorca we własnym tempie podczas tej interaktywnej wycieczki pieszej, odtwarzanej na telefonie. Rozszyfruj zagadki, wejdź w interakcję z najważniejszymi atrakcjami miasta i odblokuj ciekawe fakty i legendy. Idealna aktywność na świeżym powietrzu dla osób odwiedzających ją po raz pierwszy, par, grup, rodzin i dzieci. Może być wykorzystany jako świetne ćwiczenie budowania zespołu. Chodź do wszystkich najlepszych punktów orientacyjnych i ukrytych klejnotów oraz rozwiązuj wyzwania. Współpracuj ze swoim zespołem lub rywalizuj z nim, poznając ekscytujące fakty i tworząc niezapomniane wspomnienia. Na każdym przystanku poznaj atrakcję i rozwiąż zagadkę lokalizacyjną, którą można rozwiązać tylko rozwiązany, jeśli dotrzesz do określonej lokalizacji. Wykorzystaj logikę, wyobraźnię, spostrzegawczość i ducha zespołowego, aby odblokować poprawny kod i odkryć kolejny cel gry w zwiedzanie miasta. Odkryj inną stronę Palma de Mallorca podczas tej zabawnej wycieczki. Spaceruj i odkrywaj to tętniące życiem miasto. Koniecznie zrób zdjęcia katedry w Palmie i pięknego parku Sa Feixina. Poszukiwanie śmieci to świetna codzienna czynność, na wieczory kawalerskie lub panieńskie, przyjęcia urodzinowe lub imprezy integracyjne. Rozpocznij swoją wycieczkę od często fotografowanego pociągu do Sóller! Odwiedź Plaza España, centralny punkt Majorki, nawet Plaza Mayor da ci przedsmak historii, ponieważ jego różnorodne zastosowania pokazują długie życie tego miejsca. Zrób zdjęcie w kościele św. Eulalii, jednym z najstarszych kościołów katolickich na Majorce, i daj się zgubić w San Francisco de Palma, być może wyjątkowej architekturze wnętrza kościoła. Odwiedź kościół Monti Sion, jeden z najstarszych kościołów w mieście. Miniesz także katedrę Santa Maria of Palma, symbol słonecznego nadmorskiego miasta. Podziwiaj La Plaza de la Reina, jest to jeden z najważniejszych i najczęściej odwiedzanych placów w dolnej części Palms. Siedziba gildii Palma de Mallorca swoim niepowtarzalnym stylem oczaruje Ciebie i Twój aparat! Zobacz, spaceruj i zrelaksuj się w Parc de Sa Feixina, aby zrobić ostatnie zdjęcie po tej wyjątkowej wycieczce!

Wycieczka rowerowa z przewodnikiem po Starym Mieście w Palma de Mallorca

3. Wycieczka rowerowa z przewodnikiem po Starym Mieście w Palma de Mallorca

Odkryj Palma de Mallorca na rowerze podczas 3-godzinnej wycieczki z przewodnikiem po historycznym Starym Mieście. Zobacz zabytki od czasów bizantyjskich po muzułmańskie, a także wspaniałe przykłady architektury modernistycznej wyspy. Spotkaj się z przewodnikiem w pobliżu katedry w Palmie na Plaza del Rosari. Następnie pedałuj jednymi z najbardziej urokliwych ulic miasta. Poznaj historię miasta i jego najważniejszych budynków, gubiąc się w zaułkach Starego Miasta. Spójrz na imponującą fasadę Seu (katedry w Palmie) i udaj się do Pałacu Królewskiego La Almudaina, zbudowanego jako arabski fort, a obecnie oficjalnej rezydencji hiszpańskiej rodziny królewskiej. Zobacz pozostałości starych murów miejskich i podziwiaj smukłe kolumny La Lonja (rynek). Przejedź się zieloną La Rambla de Palma, aby obserwować sprzedawców kwiatów i ulicznych artystów przy pracy, i spójrz na fasadę Ajuntament (ratusza). Odkryj pozostałości Banys Àrabs (łaźni arabskich) jako jedną z pamiątek mauretańskiej przeszłości Palmy i zajrzyj do okien luksusowych sklepów na Paseo del Borne.

Palma de Mallorca Wycieczka rowerowa z przewodnikiem po Starym Mieście i tapas

4. Palma de Mallorca Wycieczka rowerowa z przewodnikiem po Starym Mieście i tapas

Odkryj Stare Miasto w Palma de Mallorca z innej perspektywy podczas 3-godzinnej wycieczki rowerowej. Jedź do najważniejszych zabytków i budynków w mieście i znajdź ukryte zakątki po drodze. Jedź rowerem do katedry na Majorce i odkryj stare mury miejskie. Udaj się do La Lonja, aby odkryć nocne centrum miasta. Odwiedź Pałac Królewski La Almudaina, pierwotnie zbudowany jako fort arabski. Zobacz ratusz w Palmie (Ayuntamiento de Palma de Mallorca) i zabytki Plaza Mayor, prawdziwego serca centrum Palmy. Przejdź się promenadą Rambla w Palmie i udaj się do wysadzanej drzewami Paseo del Born, aby poznać kulturę ulicznych kawiarni w mieście. Następnie delektuj się pysznymi tapas w hiszpańskiej restauracji. Delektuj się typowymi daniami z Majorki serwowanymi jako małe przekąski.

Palma: Pierwszy spacer odkrywczy i piesza wycieczka po czytaniu

5. Palma: Pierwszy spacer odkrywczy i piesza wycieczka po czytaniu

Przejdź się piękną trasą miasta, odkryj ukryte skarby i odwiedź ponad 10 najważniejszych atrakcji i miejsc. Poznaj wstępne informacje o każdym miejscu i ogólnie ciekawe historie o mieście. Pobierz aplikację „World City Trail” ze sklepu i zaloguj się. Przeczytaj instrukcję i udaj się do lokacji startowej. Odblokuj zdjęcia zewnętrznej i wewnętrznej części lokalizacji. Przeczytaj informacje na temat atrakcji i kontynuuj marsz do kolejnego punktu kontrolnego. Zapisz, co Ci się podobało, a co nie, i stwórz swoją listę życzeń na kolejne dni! Rozpocznij spacer w dowolnym momencie, bez harmonogramu. Zatrzymaj go na lunch, wypij drinka, odwiedź wybraną atrakcję i kontynuuj później lub nawet innego dnia. Dzięki funkcji map nigdy się nie zgubisz. Rozpocznij swoją wycieczkę od często fotografowanego pociągu do Sóller! Odwiedź Plaza España, centralny punkt Majorki. Nawet Plaza Mayor pozwoli Ci poczuć smak historii, ponieważ jego liczne zastosowania pokazują długie życie tego miejsca. Zrób zdjęcie w kościele św. Eulalii, jednym z najstarszych kościołów katolickich na Majorce i daj się zatracić w San Francisco de Palma, być może wyjątkowej architekturze wnętrz kościoła. Odwiedź kościół Monti Sion, jeden z najstarszych kościołów w mieście. Miniesz także katedrę Santa Maria of Palma, symbol słonecznego nadmorskiego miasta. Podziwiaj La Plaza de la Reina, to jeden z najważniejszych i najczęściej odwiedzanych placów w dolnej części Palm. Ratusz w Palma de Majorca swoim niepowtarzalnym stylem zachwyci Ciebie i Twój aparat! Zobacz, spaceruj i zrelaksuj się w Parc de Sa Feixina, aby zrobić ostatnie zdjęcie po tej wyjątkowej wycieczce!

Palma: Samodzielna wycieczka audio z przewodnikiem po historii alternatywnej

6. Palma: Samodzielna wycieczka audio z przewodnikiem po historii alternatywnej

Palma to miasto pełne starożytnej historii i tętniące życiem nowoczesną kulturą. Wybierz się na spacer ze mną, wieloletnim mieszkańcem, aby dowiedzieć się, jakie historie i anegdoty mają do opowiedzenia jego ulice. Rozpoczynając w majestatycznym Parc de la Mar, prześledzimy historię od starożytnej kultury talajockiej, przez hiszpańską inkwizycję i elegancję starej Palmy, aż po tętniący życiem Placa de Cort. Po drodze odwiedzimy miejskie kościoły, bary i wspaniałe dziedzińce. Niektóre z najważniejszych punktów wycieczki to: • Słuchanie o tym, dlaczego ręka kochanka i złodzieja była eksponowana na palu przez ponad wiek • Miejsce, w którym rycerze zbierali się na turniejach • Historia szlachcica zaślepionego pychą, który w końcu dostał nauczkę. • Wysłuchanie o broni wybranej przez pierwszych mieszkańców Palmy • Odkrywanie ukrytych dziedzińców w malowniczych zaułkach • Oglądanie bogactwa najstarszego i najwspanialszego hotelu w Palmie Niezależnie od tego, czy to Twój pierwszy raz w Palmie, czy byłeś tu już wcześniej, gwarantuję, że dowiesz się wielu nowych historii o tym niesamowitym mieście! Proszę zarezerwować co najmniej godzinę na tę wycieczkę. Po drodze jest wiele barów i restauracji, w których można się zatrzymać na chwilę – lub na dłużej!

Palma de Mallorca: Wycieczka rowerowa z przewodnikiem z tapas i drinkiem

7. Palma de Mallorca: Wycieczka rowerowa z przewodnikiem z tapas i drinkiem

Nasza wycieczka rozpoczyna się w jednym z naszych 2 punktów początkowych (lub w dowolnej preferowanej lokalizacji, jeśli jest to wycieczka zarezerwowana prywatnie), gdzie zostaniesz przedstawiony swojemu przewodnikowi, poproszony o podpisanie oświadczenia o wyłączeniu odpowiedzialności i wyrażenie zgody na nasze zasady dotyczące wycieczek rowerowych. Niedługo potem otrzymasz wygodny, wysokiej jakości rower miejski, kask (obowiązkowy do 16 roku życia) oraz koszyk na życzenie. Wodę można kupić w naszym sklepie. Nasz przewodnik udzieli informacji na temat ogólnych faktów i tego, czego można się spodziewać po trasie, harmonogramu, procedur i lokalnych przepisów dotyczących jazdy na rowerze w Palma de Mallorca oraz zademonstruje, jak działają rowery. Pomożemy Ci dopasować siodełko rowerowe do Twojego wzrostu, tak aby wyprawa była jak najbardziej komfortowa. Po tym jesteśmy gotowi do startu! Nasza WYCIECZKA Z TAPASEM prowadzi ścieżką rowerową wzdłuż nadmorskiej alei w kierunku głównej Katedry „La Seu”. Wzdłuż naszej trasy robimy krótkie przystanki w wielu miejscach i opowiadamy ciekawostki o rzeczach, na które patrzysz. Po kilku przystankach wokół Parc de la Mar udamy się do starego miasta Palma de Mallorca, gdzie otwarte i słoneczne esplanady zamieniają się w piękne starożytne wąskie uliczki i alejki. Stare kościoły i place są bardzo liczne na Starym Mieście, a zobaczysz i poznasz kilka z nich. Nasza wycieczka obejmuje również mały postój w (nadal działającym) klasztorze dla zakonnic, który pochodzi z XIII wieku i który oferuje możliwość zakupu czegoś jadalnego dla tych, którzy mają ochotę na słodycze. Stąd kontynuujemy odkrywanie starej, głównie średniowiecznej części Palmy, mijając najpopularniejsze miejsca w mieście, a także odkrywając szeroki wybór muzeów, galerii sztuki i innych miejsc interesujących dla ciekawskich gości. Teraz czas na jedną z najważniejszych atrakcji naszej trasy; przestają tapas. W cenę wliczony jest jeden napój i 3 tapas na osobę, a do wyboru jest szeroka gama typowych hiszpańskich tapas „montaditos”. Po przystanku czas na podsumowanie naszej wycieczki, odwiedzając ostatnie ważne miejsca znajdujące się w sąsiedztwie La Lonja i/lub Santa Catalina/Es Jonquet.

Palma: gra polegająca na eksploracji miasta i wycieczka

8. Palma: gra polegająca na eksploracji miasta i wycieczka

Połącz emocje związane ze zwiedzaniem miasta z zabawą w eksplorację podczas tej pieszej wycieczki na smartfonie z przewodnikiem po Palmie. Łatwo znajduj atrakcje dzięki funkcji nawigacji w aplikacji. Pobierz aplikację i rozpocznij grę, przechodząc do pierwszej lokalizacji. Użyj obserwacji, logiki, wyobraźni i pracy zespołowej, aby rozwiązać zagadkę w każdym miejscu, zagadki są zawsze trudne. Zatrzymaj aplikację w dowolnym momencie, jeśli chcesz zrobić sobie przerwę, zatrzymać się na kawę lub spędzić trochę więcej czasu na zwiedzaniu jednego z zabytków. Graj w grę we własnym tempie. Rozpocznij swoją wycieczkę od często fotografowanego pociągu do Sóller! Odwiedź Plaza España, centralny punkt Majorki, nawet Plaza Mayor da ci przedsmak historii, ponieważ jego różnorodne zastosowania pokazują długie życie tego miejsca. Zrób zdjęcie w kościele św. Eulalii, jednym z najstarszych kościołów katolickich na Majorce, i daj się zgubić w San Francisco de Palma, być może wyjątkowej architekturze wnętrza kościoła. Odwiedź kościół Monti Sion, jeden z najstarszych kościołów w mieście. Miniesz także katedrę Santa Maria of Palma, symbol słonecznego nadmorskiego miasta. Podziwiaj La Plaza de la Reina, jest to jeden z najważniejszych i najczęściej odwiedzanych placów w dolnej części Palms. Siedziba gildii Palma de Mallorca swoim niepowtarzalnym stylem oczaruje Ciebie i Twój aparat! Zobacz, spaceruj i zrelaksuj się w Parc de Sa Feixina, aby zrobić ostatnie zdjęcie po tej wyjątkowej wycieczce!

Wycieczka rowerowa do Palmy (transfer wliczony w cenę)

9. Wycieczka rowerowa do Palmy (transfer wliczony w cenę)

Odkryj piękne miasto Palma de Mallorca, zaczynając od portu podczas tej wycieczki rowerowej. Ciesz się wycieczką rowerową po małych uliczkach i ukrytych zakątkach Palmy. Podczas wycieczki zobaczysz obowiązkowe miejsca w Palmie: katedrę na Majorce, arcydzieło architektury gotyckiej, mury miejskie, Lonja of Palma, gdzie zaskoczą Cię jej spiralne kolumny, Pałac Królewski Almudaina, ratusz w Palmie, kościół Santa Eulalia i wiele więcej. Wycieczka zatrzyma się w najbardziej imponujących punktach widokowych Palmy, abyś mógł zrobić najlepsze zdjęcia z wizyty. Ta wycieczka rowerowa jest objęta polityką bez obaw: Gwarantowany powrót na czas na Twój statek.

Liczba znalezionych atrakcji: 12
Sortuj wg::

Lonja de Mallorca: najlepsze atrakcje w pobliżu

Lonja de Mallorca: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Lonja de Mallorca? Kliknij tutaj.