Opis tej atrakcji został przetłumaczony automatycznie. Kliknij tutaj, aby zobaczyć oryginalną wersję (język angielski).
Wycieczka całodniowa

Z Londynu: jednodniowa wycieczka do zamku Windsor, Bath i Stonehenge

Z Londynu: jednodniowa wycieczka do zamku Windsor, Bath i Stonehenge

Organizator atrakcji: Golden Tours - Gray Line London

Od 568,20 zł za osobę

Ta wycieczka po zamku Windsor, Stonehenge i Bath obejmuje niektóre z najpopularniejszych zabytków w pobliżu Londynu. Odwiedzisz historyczne miasto Windsor, podziwiasz monolityczne skały Stonehenge i będziesz miał czas na zwiedzanie Bath – miejsca światowego dziedzictwa.

Informacje

Darmowa rezygnacja
Rezygnując z atrakcji na co najmniej 24 godz. przed jej rozpoczęciem, otrzymasz pełny zwrot kosztów.
Zarezerwuj teraz i zapłać później
Zachowaj elastyczność swoich planów podróży – zarezerwuj miejsce i nic dzisiaj nie płać.
Środki bezpieczeństwa dot. COVID-19
Obowiązują specjalne środki bezpieczeństwa i higieny. Aby uzyskać szczegółowe informacje, po dokonaniu rezerwacji zapoznaj się z treścią kuponu. Dowiedz się więcej
Czas trwania 11 godz.
Sprawdź dostępność, aby zobaczyć godziny rozpoczęcia.
Przewodnik
angielski

Czego możesz się spodziewać

W skrócie
 • Cofnij się do historii podczas zwiedzania zamku Windsor i apartamentów reprezentacyjnych
 • Wybierz się na pieszą wycieczkę po mieście Bath, wpisanym na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO w Anglii
 • Wejdź do starożytnego pomnika Stonehenge, aby zobaczyć kultowe monolityczne skały
 • Podziwiaj wspaniałą gruzińską architekturę podczas zwiedzania miasta Bath
Pełny opis

Odwiedź zamek Windsor, Stonehenge i Bath podczas tej jednodniowej wycieczki klimatyzowanym autobusem z Londynu. Poznaj rezydencję angielskiej monarchii w Windsor Caste i spróbuj odkryć dla siebie sekrety Stonehenge. Podziwiaj opactwo Bath i most Pulteney w mieście Bath.

Pierwszym przystankiem tej całodniowej wycieczki jest historyczne miasto Windsor, w którym odwiedzisz ulubione weekendowe odosobnienie królowej — zamek Windsor.

Zamek, pochodzący z czasów normańskich, posiada wybitną Okrągłą Wieżę z wieżyczkami. Znajduje się na zalesionym wzgórzu nad brzegiem Tamizy, pośród pięknych terenów krajobrazowych. Zajrzyj „przez dziurkę od klucza” do apartamentów reprezentacyjnych zamku i obrazów Rembrandta i Leonarda da Vinci, które tam wiszą. Wizyta w kaplicy św. Jerzego jest również na trasie. Kaplica jest miejscem ostatniego spoczynku króla Henryka VIII i innych monarchów.

Zanim opuścisz Windsor, zobaczysz Dom Lalek Królowej Marii, miniaturową rezydencję z prądem, bieżącą wodą, windami, a nawet butelkami wina. Kultowy i starożytny pomnik Stonehenge to Twój drugi przystanek na trasie. Twoim pierwszym widokiem na Stonehenge będą monolityczne skały wznoszące się z Równiny Salisbury.

Na przestrzeni wieków pojawiło się wiele teorii na temat tej tajemniczej, liczącej 5000 lat formacji. Możesz skończyć z własną teorią, aby dodać do spekulacji. Miasto Bath leży wzdłuż pochyłych brzegów rzeki Avon. Było to pierwsze miasto w Anglii, które zostało wpisane na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO.

Odwiedź XV-wieczne opactwo Bath, a także most Pulteney, który został oparty na projekcie Ponte Vecchio we Florencji. Zobaczysz wspaniałe przykłady gruzińskiej architektury i będziesz mieć wystarczająco dużo wolnego czasu w Bath, aby samodzielnie zwiedzać. Po pełnym i niezapomnianym dniu dotrzesz do Londynu pod koniec wycieczki około godziny 20:00.

Wliczone w cenę
 • Wstęp do zamku Windsor i Stonehenge
 • Transport luksusowym, klimatyzowanym autokarem
 • Przewodnik
 • 25% zniżki na przewodniki po Stonehenge
 • Wstęp do łaźni rzymskich
 • Wskazówki (opcjonalnie)
 • Jedzenie i napoje (o ile nie zaznaczono inaczej)
 • Odbiór i dowóz do hotelu (o ile nie zaznaczono inaczej)
Środki bezpieczeństwa dot. COVID-19
Zastosowane środki bezpieczeństwa
 • Wszystkie powierzchnie, z którymi mają styczność klienci, są regularnie czyszczone
 • Wewnątrz pojazdów należy zachowywać dystans od innych osób

Wybierz liczbę uczestników i datę

Uczestnicy

Termin

Miejsce zbiórki

Do 11 lipca ta trasa rozpoczyna się o 8:15 i wraca około 20:00. Miejsce spotkania to przystanek autobusowy 1, Bulleid Way, Victoria, Londyn SW1W 9SH. Najbliższa stacja to Victoria - 7 minut spacerem. Od 12 lipca miejsce spotkania będzie na przystanku Z6, Grosvenor Gardens, Londyn SW1W 0BD Najbliższa stacja to Victoria - 5 minut spacerem.

Otwórz w Google Maps ⟶
Ważne informacje

Co trzeba wiedzieć

 • Wstęp do łaźni rzymskich nie jest wliczony w cenę
Opinie klientów

Ogólna ocena

4,3 /5

na podstawie 97 opinii

Podsumowanie opinii

 • Przewodnik
  4,7/5
 • Transport
  4,7/5
 • Jakość/cena
  4,2/5
 • Bezpieczeństwo
  4,6/5

Sortuj według:

Typ podróżującego:

Liczba gwiazdek:

była miła wycieczka?

nasz przewodnik Matt był bardzo miły i zabawny, niestety w zamku Windsor tak naprawdę nic nie można było zobaczyć, główne atrakcje są zamknięte przez co najmniej 1 rok z powodu remontu, o którym niestety nikt nam wcześniej nie powiedział. Nawet gdyby zadziałało, czas jest zdecydowanie za krótki, również ze względu na czas oczekiwania. Najdłuższy pobyt był jeszcze w Stonehange, zawsze było wystarczająco dużo czasu

Czytaj dalej

20 maja 2019

Nasz przewodnik, Bruce i kierowca, Amrish byli wspaniali! Bruce miał niesamowitą wiedzę na temat Londynu, a także wszystkich trzech miejsc, które odwiedziliśmy. Wysoce zalecane! Pamiętaj, aby sprawdzić, jak długo jesteś na każdym przystanku. Przeprowadziliśmy badania i dokładnie wiedzieliśmy, czego się spodziewać, i wcale się nie zawiedliśmy!

Czytaj dalej

2 maja 2022

Ciekawa, ale bardzo szybka wycieczka

Wiedziałem już, że była to szybka wycieczka bez zbytniego czasu na atrakcje, ale opóźnienia w rozpoczęciu i powrocie do miejsc spowodowały znaczną utratę przyjemności. Przewodnicy i kierowca byli przyjaźni i poprawni. Doskonały autobus i infrastruktura. Jeśli to możliwe, znajdź sposoby na optymalizację czasu w kolejkach przy wejściach.

Czytaj dalej

31 lipca 2019

Numer identyfikacyjny produktu: 18402