Londyn
Wycieczki wskakuj/wyskakuj

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Często zadawane pytania dot. atrakcji typu Wycieczki wskakuj/wyskakuj w: Londyn

Oprócz atrakcji typu Wycieczki wskakuj/wyskakuj jakie jeszcze atrakcje warto odwiedzić w: Londyn?

W: Londyn są jeszcze następujące atrakcje warte zobaczenia:

W których atrakcjach typu Wycieczki wskakuj/wyskakuj w: Londyn obowiązują obostrzenia dot. COVID-19?

Londyn: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Londyn? Kliknij tutaj.

Londyn: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.0 / 5

na podstawie 3413 opinii

Zabrałem dwójkę małych dzieci i teściową, która jest z Londynu. Wszyscy świetnie się bawiliśmy. Poszedłem z Piccadilly Circus do Tower Hill, a następnie promem z powrotem do molo Westminster, które było punktem kulminacyjnym. Pogoda była fantastyczna, co oczywiście pomaga. Mój 3-latek był trochę za mały, żeby się nim cieszyć. Mojemu ośmiolatkowi bardzo się to podobało, ale komentarz był nieco trudny do zrozumienia, ponieważ używa bardziej zaawansowanych słów.

Londyn ma duży ruch i oczywiście place budowy, więc dwukrotnie jeździliśmy wokół St. James Park i Piccadilly Circus. Właściwie chcieliśmy odbyć całą trasę i zaczęliśmy o 10 rano. Ponieważ zarezerwowaliśmy London Dungeon o godzinie 14, musieliśmy zjechać metrem z Tower do Westminster, żeby się nie spóźnić. Wciąż wspaniałe doświadczenie, a wieczorny rejs po Tamizie był świetny. Ładna pogoda i ekscytujące informacje od przewodnika na pokładzie.

To był świetny sposób na zobaczenie pięknego Londynu! Tak łatwo było wysiąść na konkretnym przystanku, spędzić tam trochę czasu, zrobić zdjęcia, a potem wskoczyć z powrotem do autobusu na tym samym przystanku, z którego wysiadłeś. Możesz też wsiąść do autobusu na innym przystanku na jego trasie! Warto i uwielbiałem siedzieć w górnej części piętrowego łóżka!

Jazda autobusem zajęła nam około 2 godzin i 15 minut. Było świetnie i mamy doskonałego kierowcę. Zdecydowanie poleciłbym wycieczkę. W tym rejs po Tamizie. Mieliśmy szczęście zobaczyć otwarcie mostu na wieży.

Cieszył się wygodą lokalizacji autobusu na przystankach. W każdym miejscu był pomocny personel. Dodaliśmy również rejs po rzece, który również był przyjemny.