Londyn
wycieczki po dzielnicach miasta

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Często zadawane pytania dot. atrakcji typu wycieczki po dzielnicach miasta w: Londyn

Oprócz atrakcji typu wycieczki po dzielnicach miasta jakie jeszcze atrakcje warto odwiedzić w: Londyn?

W: Londyn są jeszcze następujące atrakcje warte zobaczenia:

W których atrakcjach typu wycieczki po dzielnicach miasta w: Londyn obowiązują obostrzenia dot. COVID-19?

Londyn: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Londyn? Kliknij tutaj.

Londyn: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.6 / 5

na podstawie 1693 opinii

Perla (nasz przewodnik) była dziś absolutnie niesamowita. Była tak pouczająca i można powiedzieć, że tak bardzo kocha cały temat Kuby Rozpruwacza - jej pasja do tematu sprawiła, że było to jeszcze przyjemniejsze. Wycieczka była bardzo ciekawa i wiele się nauczyłem, początkowo myślałem, że 2 godziny to dość dużo czasu na wycieczkę, ale kiedy wycieczka się zaczęła, czas szybko minął. Żywa i optymistyczna osobowość Perli sprawiła, że trasa była jeszcze lepsza. Została nawet z nami i później omawiała z nami teorie! Gorąco polecam, zwłaszcza jeśli możesz wybrać się na wycieczkę z Perlą, masz szczęście.

Odbyliśmy prywatną wycieczkę po muzeum z Becky, która była zabawna, łatwa do rozmowy i tyle wiedziała o muzeum. odbyliśmy 2,5-godzinną wycieczkę po muzeum, widząc wszystkie fragmenty, które mogliśmy w tym czasie, otrzymaliśmy odpowiedzi na nasze pytania, a potem zostaliśmy zmuszeni do samodzielnego wędrowania, co było świetne i zobaczyliśmy wszystkie fragmenty, które zrobiliśmy ” nie mam wystarczająco dużo czasu, aby zobaczyć. warte absolutnie każdego grosza. To była nasza pierwsza podróż tutaj, po pierwsze cieszymy się, że zrobiliśmy to w ten sposób i na pewno wrócimy. Dziękuję Ci!

Co za piękny dzień! Nasz przewodnik Jamie był rozkoszą od początku do końca; był przyjazny, kompetentny i elastyczny (co jest szczególnie dobre w pracowity weekend wakacyjny!) Wycieczka była dobrze zorganizowana z odpowiednią ilością wolnego czasu na zwiedzanie na każdym przystanku i udało mi się pogłaskać sześć psów w Bourton, co sprawiło, że mój dzień był idealny . Absolutnie polecam!

Naprawdę podobała mi się 5-dniowa wycieczka do Walii! To była moja pierwsza trasa z Rabbies i nie mogłem być szczęśliwszy. mała grupa była świetna i wszyscy świetnie się dogadywaliśmy do ostatniej nocy. . . nie chcieliśmy, żeby to się skończyło. Rob i jego wierny pomocnik Draco byli pomocni i pełni wiedzy! Podróżowałbym z nimi ponownie!

Nasz przewodnik Glenn miał dużą wiedzę na temat historii Cotswolds i ogólnie wycieczka była cudowna.