Londyn
wycieczki piesze

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Londyn: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Londyn? Kliknij tutaj.

Londyn: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.5 / 5

na podstawie 14 011 opinii

Perla (nasz przewodnik) była dziś absolutnie niesamowita. Była tak pouczająca i można powiedzieć, że tak bardzo kocha cały temat Kuby Rozpruwacza - jej pasja do tematu sprawiła, że było to jeszcze przyjemniejsze. Wycieczka była bardzo ciekawa i wiele się nauczyłem, początkowo myślałem, że 2 godziny to dość dużo czasu na wycieczkę, ale kiedy wycieczka się zaczęła, czas szybko minął. Żywa i optymistyczna osobowość Perli sprawiła, że trasa była jeszcze lepsza. Została nawet z nami i później omawiała z nami teorie! Gorąco polecam, zwłaszcza jeśli możesz wybrać się na wycieczkę z Perlą, masz szczęście.

Doskonała trasa obejmująca miejsca filmowania opactwa Downton. Nasz przewodnik Andrew był skarbnicą wiedzy i był tak przyjazny i wciągający, jak przyjaciel na czacie. Javeed, kierowca był bardzo dobry i był również bardzo przyjazny. To był pierwszy raz, kiedy korzystaliśmy z GetYourGuide i na pewno nie będzie to nasz ostatni. Z całego serca poleciłbym?

To było absolutnie genialne! Moja dziewczyna i ja świetnie się bawiliśmy! Tom był świetnym przewodnikiem i ożywił wszystko. Było też naprawdę miło usłyszeć wiele o historii Londynu oprócz rdzenia manii Harry'ego Pottera i zwiedzić miasto. Pokochałem to.

To było naprawdę magiczne, interesujące i ekscytujące! Wiele ciekawych informacji i wspaniałych historii.

Bardzo dobrze zorganizowane, przewodnik,dopisała pogoda, super, dzięki raz jeszcze