Wybierz daty
Londyn

Krajoznawcze wycieczki piesze

  • Wycieczki z przewodnikiem
  • Wycieczki prywatne
  • Pakiety
Liczba znalezionych atrakcji: 113
Sortuj według:
1 - 16 / 113

Często zadawane pytania dot. atrakcji typu Krajoznawcze wycieczki piesze w: Londyn

Oprócz atrakcji typu Krajoznawcze wycieczki piesze jakie jeszcze atrakcje warto odwiedzić w: Londyn?

W: Londyn są jeszcze następujące atrakcje warte zobaczenia:

W których atrakcjach typu Krajoznawcze wycieczki piesze w: Londyn obowiązują obostrzenia dot. COVID-19?

Londyn: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Londyn? Kliknij tutaj.

Londyn: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.5 / 5

na podstawie 14 011 opinii

Cieszę się, że znaleźliśmy innego przewodnika mówiącego po niemiecku. Świetne były również fakty, wskazówki i rekomendacje dotyczące Londynu (jaki jest najtańszy sposób podróżowania? Darmowe toalety i punkty widokowe). I oczywiście dużo wiedzy o Harrym Potterze dla fanów. Niestety nie pamiętam nazwiska przewodnika. Ale była świetna!

Świetna organizacja, zadbano o nas bardzo dobrze, wszystko było idealne! Nasz przewodnik Jasmin był naprawdę wyjątkowy, uśmiechnięty i zaoferował nam doskonałą obsługę! Naprawdę fantastyczne lokacje filmowe i wspaniałe studia!!!! Doświadczenie do zrobienia absolutnie, to było magiczne! ! !

Louis :), our guide, was amazing. He was very engaging, talked beautifully and with a great sense of humour about London and its connectios with Harry Potter. The tour was very interesting, and the time really flew. We'd love to go for many more tours with a guide like Louis.

Miejsce spotkania znajduje się na Minerva Place, włoski przewodnik miał nieoczekiwaną sytuację, więc odbyłem wycieczkę po angielsku. To doświadczenie było świetną zabawą. Ważne jest, aby przybyć wcześnie, aby przewodnik i pozostali uczestnicy nie czekali zbyt długo

Duarte był NIESAMOWITY! Był bardzo kompetentny i miał dla nas mnóstwo ciekawostek. Miał nawet klipy z filmów, które pasowały do ciekawostek. Na początku podzielił nas na domy, a resztę trasy uczynił konkursem domowym. Bardzo warto.