Więcej zdjęć

Od 123,58 zł za osobę

Wycieczki londyńskimi "Duckami"

Numer identyfikacyjny produktu: 5615
Najważniejsze informacje
Czas trwania
75 min
Akceptowane kupony elektroniczne
Akceptowane kupony papierowe
Przewodnik
angielski

Termin i liczba uczestników:

Trwa ładowanie strony...

Nie zwlekaj!
  • Wybierz się na wycieczkę po Londynie w Ducku z czasów II wojny światowej.
  • Zobacz takie symbole miasta jak Pałac Westminsterski.
  • Podziwiaj Pałac Buckingham i wypatruj królowej
  • Zobacz jak Duck przekształca się z pojazdu drogowego w łódź
Wycieczka w skrócie
Wyjedź na ulice Londynu osobliwym żółtym Duckiem i zobacz najsłynniejsze miejsca stolicy, w tym Pałac Westminsterski i Downing Street. Duck później zmienia się w statek i zabiera turystów na 30-minutowy rejs po Tamizie.
Tego możesz się spodziewać
Odkryj różne oblicza Londynu - jego wspaniałą architekturę, monarchię, parlament i piękno - z amfibii używanych w czasie II wojny światowej. 

Wycieczka zaczyna się przy London Eye. Stamtąd odjedziesz potężnym Duckiem - śmiesznym pojazdem, wyróżniającym się spośród czarnych taksówek i tradycyjnych czerwonych dwupoziomowych autobusów stolicy.

Przejedziesz obok Pałacu Westminsterskiego, Big Bena, Opactwa Westminsterskiego, domu premiera przy Downing Street 10 i Trafalgar Square, o którym opowie przewodnik. Dalsza droga wiedzie przez pałace Buckingham, Lambeth i Św. Jakuba,

muzeum Tate Britain i Westminster. Może wydawać się, że Duck nie pasuje do obrazu stolicy z ekskluzywnymi ulicami, słynnymi hotelami i modnymi sklepami, ale to właśnie stanowi jego urok.

To też brytyjska instytucja. Pojazdy wodno-lądowe Duck zostały wymyślone w 1942 roku i wykorzystywane podczas D-Day do przewożenia dostaw ze statków na plaże Normandii. W 1944 roku, przez 4 miesiące, Ducki przewiozły 18 milionów ton dostaw do Francji, ratując wielu ludzi. 

Po zwiedzaniu miasta drogą lądową, przychodzi czas na rejs po Tamizie. Z rampy tuż obok siedziby MI5, Duck wjedzie w mętną wodę, zamieniając się przy tym w łódź. Podczas trwającego 30 minut rejsu posłuchać można ciekawych faktów o Londynie i jego słynnych zabytkach.
Wliczone w cenę
  • 45-minutowa wycieczka po ulicach Londynu
  • 30-minutowy rejs po rzece amfibią Duck
Warunki anulowania
W przypadku tej atrakcji zwrot kosztów jest niemożliwy
Miejsce zbiórki

Belvedere Road, Waterloo, Londyn, SE1. Przystanek położony jest między Jubilee Gardens a Southbank Centre (Royal Festival Hall). (Otwórz w Google Maps)

Co trzeba wiedzieć
• Zmiana trasy – 9 i 11 listopada. W trakcie tej alternatywnej wycieczki zobaczysz najważniejsze zabytki, w tym Pałac Westminsterski.

• Zwrot kosztów nie przysługuje w przypadku spóźnienia. Zaplanuj wycieczkę tak, aby pojawić się na miejscu zbiórki na przed jej rozpoczęciem.

• Zdecyduj, czy chcesz odbyć w pierwszej kolejności wycieczkę drogą lądową CZY wodną, ALE upewnij się, że dotrzesz na przystanek na czas. Nie można zmienić godziny odjazdu autobusu wycieczkowego!

• Koszty rezerwacji wycieczek London Duck Tours nie będą zwracane.

• Zainteresowanie wycieczkami London Duck Tours jest bardzo duże. Jeśli wybrany przedział czasowy nie będzie dostępny, przydzielony zostanie Ci nowy (godzinę lub dwie wcześniej/później). Godzina ostatniej wycieczki zależy od zachodu słońca. Wycieczki odbywają się co 30 minut/1 godz. w dni robocze i co 15 minut w weekendy, w szczycie sezonu turystycznego i w święta.

• Dzieci mogą wziąć udział w wycieczce wyłącznie w towarzystwie osoby dorosłej.
Gwarantujemy
  • Błyskawiczną i pewną rezerwację
  • Najniższe ceny
To mówią inni (Opinie: 442)

Organizator:

GetYourGuide Tours & Tickets GmbH

Numer identyfikacyjny produktu: 5615