Londyn
wycieczki jednodniowe

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Często zadawane pytania dot. atrakcji typu wycieczki jednodniowe w: Londyn

Oprócz atrakcji typu wycieczki jednodniowe jakie jeszcze atrakcje warto odwiedzić w: Londyn?

W: Londyn są jeszcze następujące atrakcje warte zobaczenia:

W których atrakcjach typu wycieczki jednodniowe w: Londyn obowiązują obostrzenia dot. COVID-19?

Londyn: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Londyn? Kliknij tutaj.

Londyn: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.4 / 5

na podstawie 9354 opinii

To była doskonała wycieczka. Przewodnik był przyjazny i bardzo kompetentny. Wyszedł poza moją mamę i mnie i nigdy nie czuliśmy się pospieszani pomimo dobrej ilości chodzenia, mimo że ma 69 lat i miała kontuzjowaną nogę. Na każdym przystanku było mnóstwo czasu. Na koniec przewodnik wysadził nas na plaży po tym, jak wszyscy wysiedli na stacji kolejowej. Gorąco polecam. To musi zrobić. Przewodnik nosi maskę, a minibus był bardzo czysty.

Co za piękny dzień! Nasz przewodnik Jamie był rozkoszą od początku do końca; był przyjazny, kompetentny i elastyczny (co jest szczególnie dobre w pracowity weekend wakacyjny!) Wycieczka była dobrze zorganizowana z odpowiednią ilością wolnego czasu na zwiedzanie na każdym przystanku i udało mi się pogłaskać sześć psów w Bourton, co sprawiło, że mój dzień był idealny . Absolutnie polecam!

Naprawdę podobała mi się moja podróż do Seven Sisters z Brighton & Beyond Tours. Podróż przebiegła gładko, przewodnik Lawrence jest bardzo kompetentny, ciepły i zabawny. Trochę się denerwowałem, że podróżowałem sam, ale wszystko było dobrze i fajnie. I zaprowadził nas w najlepsze miejsce, aby popatrzeć na piękny widok. Wysoce rekomendowane!

To jedna z najlepszych wycieczek, jakie odbyłem. Lawrence był bardzo zabawny, będąc jednocześnie pouczającym. Znał najlepsze miejsca na najlepsze widoki i zdjęcia, grał fajną muzykę i po prostu sprawił, że to doświadczenie było takie cudowne. Chciałbym zrobić tę podróż ponownie!! Bardzo podobał mi się mini autobus, czysty, wygodny i uroczy!!

Gorąco polecam tę wycieczkę, jeśli szukasz różnorodnych przygód w ciągu jednego dnia. Długi dzień, ale minął tak szybko! Przewodnik był bardzo kompetentny i tak wiele się nauczyłem! Bardzo fajny dzień.