Londyn
Wycieczki jednodniowe

Wycieczki jednodniowe
Liczba znalezionych atrakcji: 342
Sortuj wg::

Już podróżujesz? Zobacz dostępność dla Twoich dat

Londyn

Londyn

Londyn: Najciekawsze atrakcje

Londyn: Wycieczki i bilety

Anglia: Ciekawe miejsca

Londyn: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Londyn? Kliknij tutaj.

Londyn: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.4
(9354 recenzji)

26 kwietnia uczestniczyłem w wycieczce po Windsorze, Stonehenge i Oksfordzie z naszym przewodnikiem Andrew. Po znalezieniu dworca autobusowego zostałem odprawiony przez pracowników Evana Evansa i udałem się do mojej grupy na cały dzień. W autobusie wręczyli nam słuchawki na podróż i wszystko wyjaśnili. Andy był świetny jako przewodnik. Podczas podróży autobusem opowiedział nam wiele dodatkowych faktów na temat naszego kolejnego celu podróży. w Windsorze nie musieliśmy długo czekać, żeby wejść. W Stonehenge mogliśmy dojechać autobusem na miejsce. W Oksfordzie mieliśmy okazję dołączyć do Andy'ego podczas małej wycieczki po mieście. Miałem wspaniały dzień.

Piękne miejsca. Doskonały spacer po białych klifach i Cantabory. Ładny autokar. Niestety przewodniczka Lucy zajmowała się głównie pouczaniem uczestników powtarzając do głębokiego znudzenia szczegóły organizacyjne. Nie przekazała nic ciekawego o miejscach, które zwiedziliśmy.

Bardzo dobry sposób, aby zobaczyć wszystkie te zabytki w jeden dzień. Trasy transportowe pomiędzy nimi nie wydawały się długie. Przewodnik był bardzo sympatyczny, czas na poszczególnych przystankach był w zupełności wystarczający, wszystko było dobrze zorganizowane.

Warto było zobaczyć Oksford i Stonehenge, a zwłaszcza w Oksfordzie można było spędzić cały dzień. Warto byłoby pominąć zwiedzanie zamku Windsor i spędzić ten czas na zwiedzaniu uliczek okolic Windsor i Eton.

Świetnie ! Robert jest bardzo dobrym przewodnikiem :)