Wycieczki całodniowe z: Londyn

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Często zadawane pytania dot. atrakcji typu Wycieczki całodniowe z: w: Londyn

Oprócz atrakcji typu Wycieczki całodniowe z: jakie jeszcze atrakcje warto odwiedzić w: Londyn?

W: Londyn są jeszcze następujące atrakcje warte zobaczenia:

W których atrakcjach typu Wycieczki całodniowe z: w: Londyn obowiązują obostrzenia dot. COVID-19?

Londyn: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Londyn? Kliknij tutaj.

Londyn: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.4 / 5

na podstawie 9354 opinii

Co za piękny dzień! Nasz przewodnik Jamie był rozkoszą od początku do końca; był przyjazny, kompetentny i elastyczny (co jest szczególnie dobre w pracowity weekend wakacyjny!) Wycieczka była dobrze zorganizowana z odpowiednią ilością wolnego czasu na zwiedzanie na każdym przystanku i udało mi się pogłaskać sześć psów w Bourton, co sprawiło, że mój dzień był idealny . Absolutnie polecam!

Nie spodziewałem się zbyt wiele po oksfordzkiej połowie trasy. Jednak nasz wspaniały przewodnik, Andrew, sprawił, że było to tak zabawne! Był niezwykle miły i świetny gawędziarz! Szkoda, że nie mógł dać naszego osobistego przewodnika po połowie trasy HP! Jeszcze raz dziękuję Andrzeju! -Dziewczyny z Północnej Karoliny :)

Świetne doświadczenie, to już drugi raz dla HP i było inaczej niż ostatnio 5 lat temu. Pojechaliśmy też do Oksfordu i na pewno wrócę i spędzimy dzień, ponieważ jest wiele do zobaczenia. Gorąco polecam Christ Church. Świetny czas.

ZoZo (jako przewodnik) absolutnie fantastyczny. Rozległa wiedzą, niesamowite poczucie humoru i ogromną cierpliwość. Polecam serdecznie!!

Polecam, super wycieczka i przewodnik Valentina i kierowca Joey.