Wycieczka z przewodnikiem po stadionie Wembley

Numer identyfikacyjny produktu: 12486

Od 87,54 zł za osobę

Rezerwuj teraz
Najważniejsze informacje
Czas trwania
75 min
Akceptowane kupony elektroniczne
Akceptowane kupony papierowe
Przewodnik
angielski

Termin i liczba uczestników:

Trwa ładowanie strony...

Nie zwlekaj!
 • Przeżyj na nowo najwspanialsze wydarzenia sportowe i kulturalne stadionu Wembley
 • Zwiedź cały stadion Wembley w towarzystwie przewodnika
 • Zobacz korytarz zawodników, salę prasową, schody zwycięzców, szatnię reprezentacji Anglii oraz lożę królewską
 • Podziwiaj historyczne skarby, w tym poprzeczkę z Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej w 1966 r. i tablice upamiętniające Igrzyska Olimpijskie w 1948 r.
 • Zobacz zapierający dech w piersiach widok na pusty stadion zachwycający swoimi rozmiarami
Wycieczka w skrócie
Przeżyj na nowo najwspanialsze chwile stadionu Wembley podczas 75-minutowej wycieczki z przewodnikiem. Wejdź za kulisy stadionu – zobacz korytarz zawodników, szatnię reprezentacji Anglii i lożę królewską oraz podziwiaj wspaniałe widoki na cały stadion.
Tego możesz się spodziewać
Przeżyj na nowo najwspanialsze chwile, które miały miejsce na stadionie Wembley podczas fascynującej 75-minutowej wycieczki z przewodnikiem. Ten ogromny obiekt był świadkiem najważniejszych wydarzeń kulturalnych Wielkiej Brytanii – od wspaniałego zwycięstwa w Mistrzostwach Świata w Piłce Nożnej w 1966 roku po niezapomniany koncert Live Aid w 1985 roku.

Podczas zwiedzania stadionu Wembley w towarzystwie przewodnika posłuchasz też o innych wspaniałych chwilach z życia stadionu, w tym o oszałamiającym triumfie klubu FC Barcelona w Lidze Mistrzów w 2011 roku oraz o historycznej tradycji finału Pucharu FC. W cenę wycieczki wliczono wstęp do miejsc, których większość ludzi nigdy nie widziała, takich jak korytarz zawodników, sala prasowa, schody zwycięzców, szatnia reprezentacji Anglii oraz loża królewska.

Zobacz zabytkowe skarby, takie jak poprzeczka z finału Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej w 1966 roku, trofeum Julesa Rimeta upamiętniające zwycięstwo Anglii w mundialu oraz tablice upamiętniające Igrzyska Olimpijskie w Londynie w 1948 roku. W trakcie tej wycieczki staniesz również w miejscu, z którego rozpościera się widok na cały stadion, by móc podziwiać jego rozmiary.

Podczas wielokrotnie nagradzanych wycieczek z przewodnikiem po stadionie Wembley zobaczysz szatnię reprezentacji Anglii, salę prasową i korytarz zawodników, do których to dostęp mają zazwyczaj tylko najsłynniejsi sportowcy i muzycy. Podczas zwiedzania będziesz też mieć okazję podziwiać niesamowite widoki z górnych kondygnacji stadionu oraz wspaniałe pamiątki, takie jak słynny Puchar Anglii, flagę olimpijską z 1948 roku oraz owianą złą sławą poprzeczkę z Pucharu Świata w 1966 roku. Dzięki wydrukowanym tłumaczeniom na 9 języków, doskonałemu dojazdowi, dostępnemu na miejscu parkingowi, kawiarni i sklepikowi z pamiątkami wycieczka po stadionie Wembley to jedna z najciekawszych atrakcji Wielkiej Brytanii.
Wliczone w cenę
 • Przewodnik
 • Wstęp za kulisy stadionu
Niewliczone w cenę
 • Napiwki
 • Odbiór z hotelu i transport powrotny
 • Dojazd do atrakcji i transport powrotny
 • Posiłki i napoje
Warunki anulowania
Rezygnując z atrakcji na co najmniej 1 dzień przed jej rozpoczęciem, otrzymasz pełny zwrot kosztów
Miejsce zbiórki

Spotkaj się ze swoim przewodnikiem przy wejściu głównym do stadionu Wembley, obok pomnika Bobby'ego Moore'a. Bądź na miejscu zbiórki na 30 minut przed rozpoczęciem wycieczki. (Otwórz w Google Maps)

Co trzeba wiedzieć
• Wycieczki mogą zostać zmienione lub odwołane z niewielkim wyprzedzeniem.
• Trasa wycieczki i sama wycieczka są uzależnione od dostępności.
• Wejście dla zwiedzających stadion znajduje się przy pomniku Bobby'ego Moore'a, na szczycie Olympic Way, na poziomie 1. Do wejścia można dojść schodami lub dojechać windą.
• W pobliżu stadionu Wembley znajdują się 3 stacje komunikacji publicznej:
Stacja „Wembley Park” (linie „Jubilee” i „Metropolitan”), stacja „Wembley Stadium” (linia „Chiltern”) i stacja „Wembley Central” (linia „Bakerloo” oraz pociąg naziemny „London Overground”).
Za postój na parkingu należy zapłacić przy automacie. Aktualna opłata za parkowanie wynosi 3 GBP za postój do 2 godzin oraz 5,50 GBP za postój do 4 godzin.
• Uwaga! Od poniedziałku 11 lipca 2016 roku do piątku 30 września 2016 roku z powodu niezbędnych prac konserwacyjnych program wycieczki po stadionie Wembley nie będzie obejmował zwiedzania ławek menedżerów ani loży królewskiej.

Od 87,54 zł za osobę

Rezerwuj teraz
Gwarantujemy
 • Błyskawiczną i pewną rezerwację
 • Najniższe ceny
To mówią inni (Opinie: 193)

Organizator:

Wembley Stadium Tours

Numer identyfikacyjny produktu: 12486