Londyn
widowiska i musicale

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Często zadawane pytania dot. atrakcji typu widowiska i musicale w: Londyn

Oprócz atrakcji typu widowiska i musicale jakie jeszcze atrakcje warto odwiedzić w: Londyn?

W: Londyn są jeszcze następujące atrakcje warte zobaczenia:

W których atrakcjach typu widowiska i musicale w: Londyn obowiązują obostrzenia dot. COVID-19?

Londyn: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Londyn? Kliknij tutaj.

Londyn: Co mówią inni?

Cieszyłem się, że zarezerwowaliśmy pierwszy slot, ponieważ parking Brentford Gate (z parkingiem Blue Badge) szybko się zapełnił. Ze względu na dodatkowe bezpieczeństwo dostanie się w dowolne miejsce jest w tej chwili bardziej czasochłonne, ale kiedy znaleźliśmy się w ogrodzie, czuliśmy się bezpiecznie spacerując po okolicy. Niemal natychmiast pojawiają się toalety, z osobną, ogromną dostępną. Idę o dwóch kulach, więc z przyjemnością dotarłem do kawiarni, żeby napić się drinka i odpocząć. Tylko 2 osoby dorosłe są obecnie wpuszczane do doskonałego placu zabaw dla dzieci, co jest zrozumiałe, więc nasza grupa rodzinna musiała się rozdzielić, aby moja 2-letnia siostrzenica mogła się dobrze bawić, za czym smutno mi brakowało. Nie poszliśmy dalej podczas tej wizyty, ponieważ celem naszej wizyty było zobaczenie się w bezpiecznym środowisku zewnętrznym. Warto dokładnie sprawdzić, co nadal pozostaje otwarte ze względu na obecne ograniczenia Covid.

Było świetnie, chociaż trochę żałuję, że zarezerwowałem to dla mojego 5-latka, tak bardzo się przestraszyła, zwłaszcza na początku, ponieważ jazda po wodzie była całkowicie w ciemności. Wiem, że mówi to przy rezerwacji dzieci powyżej 12 roku życia, ale uważam, że dzieci poniżej tego wieku nie powinny mieć dozwolonego okresu wejścia i należy to wyraźnie zaznaczyć podczas rezerwacji.

Naprawdę łatwo się tam dostać i witają cię małe targowiska ze świeżymi wypiekami. Wszyscy pracownicy są bardzo mili, mili i pomocni. Jest tak wiele do zobaczenia i cudownie jest zobaczyć wszystko dobrze utrzymane, z wieloma ławkami do siedzenia, jeśli poczujesz się zmęczony lub potrzebujesz odpoczynku.

Dobra informacja i możliwość anulowania w ostatniej chwili z pełnym zwrotem pieniędzy, jeśli plany ulegną zmianie, szczególnie w przypadku covid!

jest to swietna zabawa z przyswojeniem dozy wiedzy,polecam warto