Transport

Lotnisko Stansted: transfer autobusem do centrum Londynu

Organizator atrakcji: National Express

Lotnisko Stansted: transfer autobusem do centrum Londynu

Organizator atrakcji: National Express
Prawie wyprzedane
Prawie wyprzedane

Od 108,84 zł za osobę

Zacznij lub zakończ wakacje, korzystając z wygodnego transportu między lotniskiem Stansted a centrum Londynu. Uniknij uciążliwych przejazdów komunikacją publiczną – rozsiądź się wygodnie w autokarze i dotrzyj do stolicy szybko oraz bezproblemowo.

Informacje

Darmowa rezygnacja
Rezygnując z atrakcji na co najmniej 24 godz. przed jej rozpoczęciem, otrzymasz pełny zwrot kosztów.
Środki bezpieczeństwa dot. COVID-19
Obowiązują specjalne środki bezpieczeństwa i ochrony zdrowia. Dowiedz się więcej
Zarezerwuj teraz i zapłać później
Zachowaj elastyczność swoich planów podróży – zarezerwuj miejsce i nic dzisiaj nie płać. Dowiedz się więcej
Czas trwania 2 godz.
Sprawdź dostępność, aby zobaczyć godziny rozpoczęcia.
Atrakcja dostępna dla osób na wózkach inwalidzkich

Czego możesz się spodziewać

W skrócie
 • Skorzystaj z usługi transportu z lotniska Standsted i dotrzyj do centrum Londynu bez stresu
 • Odpręż się w komfortowym fotelu autokaru
 • Zobacz niektóre atrakcje stolicy podczas przejazdu przez miasto
Pełny opis
Rozpocznij i zakończ swoją wizytę w Londynie komfortowo dzięki taniemu transportowi autobusem pomiędzy lotniskiem Stansted a dworcem autobusowym Victoria Coach Station. Ta usługa o dużej częstotliwości z lotniska Stansted zapewnia Ci przejazd do stolicy z przystankami w głównych punktach Londynu: Golders Green, Baker Street, Liverpool Street, Stratford i Marble Arch. Po dotarciu na lotnisko udaj się do jednej z wielu kas i wymień swój kupon GetYourGuide na bilet. Zostanie wtedy zarezerwowane dla Ciebie miejsce w najbliższym dostępnym autokarze. Usługa jest dostępna przez 24 godziny na dobę i 7 dni w tygodniu, a autokary kursują średnio co 15 minut. Wysokiej klasy autobus zabierze Cię z lotniska prosto do centrum Londynu. Rozsiądź się wygodnie na skórzanych fotelach z zagłówkami oraz skorzystaj ze stolików i obszernego miejsca na nogi. Autobusy są wyposażone w toalety,  klimatyzację i gniazdka elektryczne, a wybrane modele także w sieć Wi-Fi. W wyniku szeroko zakrojonych zmian w rozkładzie jazdy (od 18. marca), została zmniejszona częstotliwość przejazdów autobusów z i na lotnisko, a następujące przystanki zostały zamknięte. Z tego powodu proszę o sprawdzenie informacji aktualizowanych na stronie internetowej. Proszę upewnić się, że twój bilet jest ważny z najbliższego dla ciebie przystanku. • Kings Cross - najbliższy czynny przystanek to Liverpool Street • Farringdon - najbliższy czynny przystanek to Liverpool Street • South Hackney - najbliższy czynny przystanek to Stratford • Waterloo - najbliższy czynny przystanek to London Victoria • Southwark - najbliższy czynny przystanek to London Victoria • Portman Square - najbliższy czynny przystanek to Marble Arch
Wliczone w cenę
 • Bilet na przejazd autobusem
  Środki bezpieczeństwa dot. COVID-19
  Zastosowane środki bezpieczeństwa
  • Wszystkie powierzchnie, z którymi mają styczność klienci, są regularnie czyszczone
  • Wewnątrz pojazdów należy zachowywać dystans od innych osób
  Wymagania dla podróżnych
  • Należy mieć założone maseczki ochronne

  Wybierz liczbę uczestników i datę

  Uczestnicy

  Termin

  Miejsce zbiórki

  Podążaj za znakami na lotnisku do dworca autobusowego na lotnisku Stansted i poszukaj doku, który świadczy usługi National Express. Autobusy mają z boku napis National Express.

  Otwórz w Google Maps ⟶
  Ważne informacje

  Co trzeba wiedzieć

  • Ponad 100 usług co 24 godziny — około jedna co 15–20 minut
  • Zrelaksuj się w rozkładanych skórzanych fotelach z zagłówkami, stolikami oparciami, dużą ilością miejsca na nogi i toaletami
  • Kupony zwrotne są ważne do 3 miesięcy
  • Możesz podać żądaną datę powrotu bezpośrednio w jednym z punktów sprzedaży detalicznej National Express na lotnisku po wymianie kuponu
  Opinie klientów

  Ogólna ocena

  4,4 /5

  na podstawie 3242 opinii

  Podsumowanie opinii

  • Przewodnik
   4,1/5
  • Transport
   4,3/5
  • Jakość/cena
   4,3/5
  • Bezpieczeństwo
   4,5/5

  Sortuj według:

  Typ podróżującego:

  Liczba gwiazdek:

  Praktycznie żadnych problemów. Uzyskaliśmy info oraz bilety powrotne (z centrum Londynu na lotnisko) bezpośrednio w hali na lotnisku i przeszliśmy na stanowisko 26 - linia A6. Na pierwszy autobus niestety nie załapaliśmy się bo było dużo osób, ale drugim już pojechaliśmy. Autobus komfortowy - siedzenia skórzane komfortowe, Wi-Fi na pokładzie, ładowanie telefonu, WC czynne!! Droga powrotna - bez problemu, kierowca zabrał nas mimo, że mieliśmy bilety na późniejsza godzinę. Naszym przystaniem docelowy i z którego odjeżdżaliśmy był Marble Arch, przy czy powrót to nie ten sam przystanek, trzeba przejść w inne miejsce (obok PRIMARK'u) - na bilecie było ono wskazane wyraźnie.

  Czytaj dalej

  26 maja 2022

  Wygodny autobus z klimatyzacją i portami USB do ładowania smartfona. WAŻNA UWAGA: Jeśli kupujesz bilet powrotny, upewnij się, że rezerwujesz podróż powrotną z datą i godziną powrotu, aby miejsce było zarezerwowane. Nawet jeśli masz bilet powrotny, jeśli nie masz zarezerwowanego czasu, nie będziesz mieć pierwszeństwa i ryzykujesz, że spóźnisz się na samolot, jeśli autobus jest pełny. Jak tylko przybyłem na lotnisko Stansted pierwszego dnia mojej podróży, poszedłem prosto do stanowiska National Express, a pani zapytała mnie o godzinę lotu powrotnego, więc zarezerwowała dla mnie miejsce na autobus o 15:00, więc Nie przegap mojego lotu o 20:00. Autobus jechał 2 godziny 20 minut z Londynu do Stansted. Dziękuję tej pani z National Express za podjęcie inicjatywy tej rezerwacji bez mojego pytania, kiedy chciałem tylko otwartego biletu powrotnego! Ulżyło mi, kiedy zdałem sobie sprawę, że wielu ludzi nie może jechać autobusem.

  Czytaj dalej

  19 maja 2022

  Aby dostać się na dworzec autobusowy, musisz zjechać windą o jeden przystanek. Znajduje się tuż przed wyjściem (hala lotniska) po prawej stronie. Ludzie bardzo pouczający. Przy odprawie na transfer na lotnisko autobusem nie wystarczy kod aplikacji w telefonie komórkowym, uprzejmie prosimy o wystawienie biletu tuż obok, autobus czekał nie stanowiło problemu. Transfer przebiegł sprawnie i byliśmy w mieście około 1:30 h pomimo popołudniowego ruchu. Pomyśl, że transport powrotny na lotnisko będzie taki sam. Również komplement dla personelu czatu na pytania są udzielane szybko i pouczająco.

  Czytaj dalej

  18 maja 2022

  Numer identyfikacyjny produktu: 51268