Londyn
transport

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Często zadawane pytania dot. atrakcji typu transport w: Londyn

Oprócz atrakcji typu transport jakie jeszcze atrakcje warto odwiedzić w: Londyn?

W: Londyn są jeszcze następujące atrakcje warte zobaczenia:

Londyn: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Londyn? Kliknij tutaj.

Londyn: Co mówią inni?

Wizyta była super i bardzo ciekawa. Anais doskonale odpowiedziała na nasze oczekiwania i odpowiedziała na wszystkie nasze pytania. Świetnie się bawiliśmy podczas tej magicznej wycieczki po Londynie. Jeszcze raz dziękuję Anais. Do zobaczenia wkrótce.

Zdecydowanie dobry wybór. przewodnik Tom świetnie angażował wielonarpdowościową grupę w rozwiązywanie zagadek i udział we wspólnej zabawie. Pokazał wiele ciekawych miejsc w Londynie i ladrów z filmów o HP. super oferta dla Pottermaniaków

To była świetna wycieczka, szczególnie ekscytująca dla dzieci (ale nie tylko). Ale oprócz Harry'ego Pottera możesz także zobaczyć i dowiedzieć się wiele o Londynie. Dlatego rekomendacja: zrób to na początku podróży.

Dzień był naprawdę fajny i ekscytujący. To bardzo zaskakujące, jak wiele wysiłku wkłada się w taki film. Podobało nam się to jako rodzina, organizacja była dobra, prawie na czas.

Rewelacyjna aktywność, bardzo dobre uzupełnienie ze studiami Harry'ego Pottera. Przewodnik po Duarte był bardzo przyjazny. Naprawdę żadnych skarg, gorąco polecamy fanom.