Londyn
rejsy i wycieczki statkiem

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Londyn: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Londyn? Kliknij tutaj.

Londyn: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.2 / 5

na podstawie 6658 opinii

Rejs rewelacyjny, bardzo nam się podobał! Przewodnik w czasie podróży opowiada, nierzadko z humorem, o budynkach które mijaliśmy i ich historii. Port bardzo łatwo znaleźć, wystarczy być parę minut przed czasem, przewodnicy kierują we wskazane miejsce gdzie się udać i którędy wejść na statek. Możliwość przebycia rejsu na zewnątrz, jak i w środku, gdzie dostępny jest również minibar. Zdecydowanie do polecenia innym, można zwiedzić kawał miasta (widoki nawet lepsze niż z London Eye) i przepłynąć obok najpopularniejszych budynków z krótką historią od przewodnika.

Rewelacja - o takich magicznych miejscach w Londynie nie miałam pojęcia aż do czasu tej wycieczki. Warto iść i ze względu na HP i dzieciaki, które były mega wkręcone i na wiele informacji ogólnych o Londynie, które były przekazane w mega wciągający sposób.

It was excellent. Very interesting, we have visited, a lot of interesting places and heared about many interesting things about London. But our guide was marvelouse. Natalie thank You very very much for everything.

Przewodnik Gabriel- wspaniały, dowcipny, ciekawie opowiadał, oprowadził wspaniale po Londynie, miejsca porównywał z filmem na tablecie, świetnie zainwestowane pieniądze, naprawdę polecam

Szkoda że nie było polskiego tłumaczenia przewodnika po Tamizie (rejs) i że nie było informacji co widzimy w trakcie obrotu kołem w London Eye