Prywatny transport z lotniska Heathrow do Londynu

Numer identyfikacyjny produktu: 16623

Od 283,20 zł Za grupę do 2 osób

Rezerwuj teraz
Najważniejsze informacje
Czas trwania
2 godz.
Akceptowane kupony elektroniczne
Akceptowane kupony papierowe
Natychmiastowe potwierdzenie

Termin i liczba uczestników:

Trwa ładowanie strony...

Nie zwlekaj!
  • Skorzystaj z wygodnego transferu pomiędzy lotniskiem Londyn-Heathrow a centrum Londynu
  • Podróżuj w komfortowym i klimatyzowanym samochodzie
  • Zamów transport z najważniejszych lotnisk Londynu, w tym Heathrow, Gatwick, Stansted i Luton
  • Skorzystaj z transportu z głównych portów Wielkiej Brytanii w Southampton, Dover i Harwich
Wycieczka w skrócie
Podróżuj wygodnie i bez stresu dzięki prywatnemu transportowi z lotniska Heathrow do centrum Londynu i w drugą stronę. Oferujemy również transport z głównych lotnisk Londynu i portów Wielkiej Brytanii do dowolnego miejsca na terenie Londynu.
Tego możesz się spodziewać
Zarezerwuj transport prywatny z szoferem i podróżuj bez stresu z lotniska Londyn-Heathrow do centrum Londynu.

Jak tylko przejdziesz odprawę celną, przy stanowisku informacyjnym w hali przylotów przywita Cię Twój kierowca trzymający tabliczkę z Twoim imieniem i nazwiskiem; zaprowadzi Cię do samochodu i zajmie się Twoim bagażem, a następnie bezpiecznie zawiezie Cię do celu. Na miejscu kierowca wyjmie Twój bagaż z bagażnika.

Dostawca usługi oferuje transport z najważniejszych lotnisk w Londynie – w tym Gatwick, Heathrow i Stansted – do dowolnego miejsca na terenie Londynu, w tym hotelu lub innego, prywatnego miejsca zakwaterowania. Oferuje ponadto transport z głównych portów Wielkiej Brytanii – w Southampton, Dover i Harwich – do dowolnego hotelu w centrum Londynu lub w drugą stronę.
Warunki anulowania
Rezygnując z atrakcji na co najmniej 1 dzień przed jej rozpoczęciem, otrzymasz pełny zwrot kosztów
Miejsce zbiórki

City Transfers oferuje prywatny transport z dowolnego lotniska w Londynie do dowolnego hotelu w centrum Londynu i w drugą stronę. W ofercie mamy również transport z głównych portów Wielkiej Brytanii w Southampton, Dover i Harwich do dowolnego hotelu w centrum Londynu i w drugą stronę. Lista kodów pocztowych, do/z których można zamówić transport: W1, W2, W6, W8, W9, W10, W11, W12, W14, SW1, SW3, SW5, SW6, SW7, SW10, NW1, NW8, WC1,WC2, N1, EC1, EC2, EC3, EC4, E1 and SE1. Nasz kierowca spotka się z Tobą przy terminalu przylotów w dowolnym wyżej wymienionym lotnisku lub porcie i przewiezie Cię bezpośrednio do hotelu lub pod podany adres w obrębie wyżej wymienionych kodów pocztowych. Podczas podróży powrotnej kierowca odbierze Cię z holu Twojego hotelu lub przyjedzie pod wskazany adres i zawiezie Cię do celu. (Otwórz w Google Maps)

Co trzeba wiedzieć
Ograniczenia dotyczące bagażu:
Niedozwolone jest przewożenie dużych przedmiotów, takich jak narty, deski surfingowe, wózki inwalidzkie (z wyjątkiem składanych) czy torby golfowe. Jeśli masz zamiar zabrać ze sobą bagaż nadmiarowy (dodatkowo płatny), poinformuj o tym podczas dokonywania rezerwacji.

Od 283,20 zł Za grupę do 2 osób

Rezerwuj teraz
Gwarantujemy
  • Błyskawiczną i pewną rezerwację
  • Najniższe ceny
To mówią inni (Opinie: 17)

Organizator:

City Transfers UK

Numer identyfikacyjny produktu: 16623