Londyn
promocje i okazje

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Często zadawane pytania dot. atrakcji typu promocje i okazje w: Londyn

Oprócz atrakcji typu promocje i okazje jakie jeszcze atrakcje warto odwiedzić w: Londyn?

W: Londyn są jeszcze następujące atrakcje warte zobaczenia:

W których atrakcjach typu promocje i okazje w: Londyn obowiązują obostrzenia dot. COVID-19?

Londyn: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Londyn? Kliknij tutaj.

Londyn: Co mówią inni?

Ogólna ocena

3.8 / 5

na podstawie 547 opinii

Praktycznie żadnych problemów. Uzyskaliśmy info oraz bilety powrotne (z centrum Londynu na lotnisko) bezpośrednio w hali na lotnisku i przeszliśmy na stanowisko 26 - linia A6. Na pierwszy autobus niestety nie załapaliśmy się bo było dużo osób, ale drugim już pojechaliśmy. Autobus komfortowy - siedzenia skórzane komfortowe, Wi-Fi na pokładzie, ładowanie telefonu, WC czynne!! Droga powrotna - bez problemu, kierowca zabrał nas mimo, że mieliśmy bilety na późniejsza godzinę. Naszym przystaniem docelowy i z którego odjeżdżaliśmy był Marble Arch, przy czy powrót to nie ten sam przystanek, trzeba przejść w inne miejsce (obok PRIMARK'u) - na bilecie było ono wskazane wyraźnie.

Zabrałem dwójkę małych dzieci i teściową, która jest z Londynu. Wszyscy świetnie się bawiliśmy. Poszedłem z Piccadilly Circus do Tower Hill, a następnie promem z powrotem do molo Westminster, które było punktem kulminacyjnym. Pogoda była fantastyczna, co oczywiście pomaga. Mój 3-latek był trochę za mały, żeby się nim cieszyć. Mojemu ośmiolatkowi bardzo się to podobało, ale komentarz był nieco trudny do zrozumienia, ponieważ używa bardziej zaawansowanych słów.

To był świetny sposób na zobaczenie pięknego Londynu! Tak łatwo było wysiąść na konkretnym przystanku, spędzić tam trochę czasu, zrobić zdjęcia, a potem wskoczyć z powrotem do autobusu na tym samym przystanku, z którego wysiadłeś. Możesz też wsiąść do autobusu na innym przystanku na jego trasie! Warto i uwielbiałem siedzieć w górnej części piętrowego łóżka!

Jazda autobusem zajęła nam około 2 godzin i 15 minut. Było świetnie i mamy doskonałego kierowcę. Zdecydowanie poleciłbym wycieczkę. W tym rejs po Tamizie. Mieliśmy szczęście zobaczyć otwarcie mostu na wieży.

Cieszył się wygodą lokalizacji autobusu na przystankach. W każdym miejscu był pomocny personel. Dodaliśmy również rejs po rzece, który również był przyjemny.