Londyn
posiłki i napoje

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Często zadawane pytania dot. atrakcji typu posiłki i napoje w: Londyn

Oprócz atrakcji typu posiłki i napoje jakie jeszcze atrakcje warto odwiedzić w: Londyn?

W: Londyn są jeszcze następujące atrakcje warte zobaczenia:

W których atrakcjach typu posiłki i napoje w: Londyn obowiązują obostrzenia dot. COVID-19?

Londyn: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Londyn? Kliknij tutaj.

Londyn: Co mówią inni?

Ogólna ocena

5.0 / 5

na podstawie 9 opinii

Łatwe do znalezienia miejsce spotkania i płynna jazda (Neil, nasz kierowca, zapewnił nam bezpieczną i płynną jazdę przez pitoresque Cotswolds). Wszystko było dobrze rozplanowane i mieliśmy wystarczająco dużo czasu, aby zwiedzić wszystkie miejsca, a nawet zrobić małe zakupy. Andrew, nasz przewodnik tego dnia, był żywą i oddychającą encyklopedią dającą nam tak wiele informacji o miejscach, które odwiedziliśmy i nie tylko. Zdecydowanie polecam tę wycieczkę nawet dla tych, którzy są samowystarczalni i mogą jeździć po Cotswolds (tak, jest w tym większa elastyczność, ale z doświadczonym przewodnikiem wiesz, na co patrzysz i masz pewność, że nie nie przegap żadnych ciekawych miejsc w okolicy). Dziękuję, Andrew i Neil, miło było dowiedzieć się trochę więcej o pięknej angielskiej wsi

To była świetna wycieczka, bardzo dobrze zarządzana - czas został starannie wyważony, więc będziesz miał wystarczająco dużo czasu, aby cieszyć się wszystkim. Stonehenge jest koniecznością. Windsor zapiera dech w piersiach. Oksford też był w porządku, choć nie było to interesujące. Nasz przewodnik, Vaughn, był niesamowity - bardzo dobrze przygotowany, dowodząc nas ciekawymi informacjami w zabawny sposób, prowadząc płynnie całą wycieczkę. Pozdrowienia dla kierowcy Tony'ego za zapewnienie nam bezpiecznej i wygodnej jazdy. Ogólnie gorąco polecam.

To była doskonała wycieczka. Przewodnik był przyjazny i bardzo kompetentny. Wyszedł poza moją mamę i mnie i nigdy nie czuliśmy się pospieszani pomimo dobrej ilości chodzenia, mimo że ma 69 lat i miała kontuzjowaną nogę. Na każdym przystanku było mnóstwo czasu. Na koniec przewodnik wysadził nas na plaży po tym, jak wszyscy wysiedli na stacji kolejowej. Gorąco polecam. To musi zrobić. Przewodnik nosi maskę, a minibus był bardzo czysty.

Naprawdę podobała mi się moja podróż do Seven Sisters z Brighton & Beyond Tours. Podróż przebiegła gładko, przewodnik Lawrence jest bardzo kompetentny, ciepły i zabawny. Trochę się denerwowałem, że podróżowałem sam, ale wszystko było dobrze i fajnie. I zaprowadził nas w najlepsze miejsce, aby popatrzeć na piękny widok. Wysoce rekomendowane!

To jedna z najlepszych wycieczek, jakie odbyłem. Lawrence był bardzo zabawny, będąc jednocześnie pouczającym. Znał najlepsze miejsca na najlepsze widoki i zdjęcia, grał fajną muzykę i po prostu sprawił, że to doświadczenie było takie cudowne. Chciałbym zrobić tę podróż ponownie!! Bardzo podobał mi się mini autobus, czysty, wygodny i uroczy!!