Wycieczka z przewodnikiem

Z Londynu: popołudniowa wycieczka po zamku Windsor

Z Londynu: popołudniowa wycieczka po zamku Windsor

Organizator atrakcji: Golden Tours - Gray Line London

Poznaj historię angielskiej monarchii na 5-godzinnej wycieczce do Zamku Windsor z Londynu. Zobacz oficjalną rezydencję królowej Wielkiej Brytanii i zachwyć się wystawnymi dekoracjami sal reprezentacyjnych zamku. Zwiedź kaplicę św. Jerzego i nie tylko.

Informacje

Darmowa rezygnacja
Rezygnując z atrakcji na co najmniej 24 godz. przed jej rozpoczęciem, otrzymasz pełny zwrot kosztów.
Zarezerwuj teraz i zapłać później
Zachowaj elastyczność swoich planów podróży – zarezerwuj miejsce i nic dzisiaj nie płać.
Środki bezpieczeństwa dot. COVID-19
Obowiązują specjalne środki bezpieczeństwa i higieny. Aby uzyskać szczegółowe informacje, po dokonaniu rezerwacji zapoznaj się z treścią kuponu. Dowiedz się więcej
Czas trwania 5.5 godz.
Sprawdź dostępność, aby zobaczyć godziny rozpoczęcia.
Zawiera audioprzewodnik
angielski, francuski, niemiecki, hiszpański, włoski, japoński, portugalski, rosyjski, chiński

Czego możesz się spodziewać

W skrócie
 • Zwiedź Zamek Windsor we własnym tempie
 • Wybierz się w podróż przez wieki historii monarchii
 • Zobacz sale reprezentacyjne królowej Wielkiej Brytanii
 • Udaj się do kaplicy św. Jerzego, aby zobaczyć grobowce angielskich monarchów
 • Zachwyć się pałacem w miniaturze, oglądając dom lalek królowej Marii
Pełny opis
Wybierz się w fascynującą podróż przez wieki królewskiej historii podczas półdniowej, popołudniowej wycieczki na Zamek Windsor z transferem w obie strony z centrum Londynu. Chociaż wycieczka nie obejmuje asysty przewodnika, zapewnione są audioprzewodniki, w których znaleźć można bogate informacje w 8 różnych językach. Położony nad brzegiem Tamizy w królewskim hrabstwie Berkshire zamek ma bogatą historię, która sięga XI wieku i dni następujących po inwazji Normanów. Zwiedzając zamek we własnym tempie, odkryj szerokie połacie zaaranżowanych ogrodów Zamku Windsor oraz imponującą basztę Okrągłej Wieży zbudowanej przez Henryka II. Zobacz bezcenne dzieła Rembrandta i Leonarda Da Vinci w pełnych przepychu salach reprezentacyjnych zamku i zwiedź kaplicę św. Jerzego, czyli pełne wyjątkowego nastroju miejsce spoczynku dawnych królów, w tym Henryka VIII. Skorzystaj również z okazji, aby zobaczyć dom lalek Królowej Marii, niezwykłą konstrukcję, która obejmuje działające windy, bieżącą wodę, prąd i butelki wina, a wszytko to w miniaturze.
Wliczone w cenę
 • Opłata wstępu na Zamek Windsor i do sal reprezentacyjnych
 • Dom lalek królowej Marii i kaplica św. Jerzego
 • Odbiór z Twojego miejsca zakwaterowania i transport powrotny
 • Napiwki (opcjonalnie)
Środki bezpieczeństwa dot. COVID-19
Zastosowane środki bezpieczeństwa
 • Wewnątrz pojazdów należy zachowywać dystans od innych osób
 • Ograniczono liczbę zwiedzających, aby uniknąć powstawania tłumów

Wybierz liczbę uczestników i datę

Uczestnicy

Termin

Miejsce zbiórki

4 Fountain Square, 123-151 Buckingham Palace Road, Londyn, SW1W 9SH (Victoria). Od 1 kwietnia do 30 września godzina zbiórki to 13.30 w GTVS (Golden Tours Visitors Centre) Victoria, a godzina odjazdu to 13.45. Powrót nastąpi około godziny 18.30. Od 1 października do 31 marca godzina zbiórki to 11.30 w GTVS (Golden Tours Visitors Centre) Victoria, a godzina odjazdu to 11.45. Powrót nastąpi około godziny 17.30.

Otwórz w Google Maps ⟶
Ważne informacje

Co trzeba wiedzieć

 • Należy pamiętać, że plan wycieczki i kolejność mogą ulec zmianie
 • Kaplica św. Jerzego jest zamknięta w niedziele
 • W okresach szczytu można korzystać z transportu bez Wi-Fi
 • Audioprzewodniki w zamku Winsor są dostępne w języku angielskim, francuskim, niemieckim, włoskim, japońskim, mandaryńskim, rosyjskim i hiszpańskim i są udostępniane w zależności od dostępności
Opinie klientów

Ogólna ocena

3,8 /5

na podstawie 74 opinii

Podsumowanie opinii

 • Przewodnik
  4,3/5
 • Transport
  4,5/5
 • Jakość/cena
  3,6/5
 • Bezpieczeństwo
  4,4/5

Sortuj według:

Typ podróżującego:

Liczba gwiazdek:

Określ dokładnie miejsce spotkania i usługi Golden Tours. To było przed Centrum Turystycznym Golden Tours wewnątrz Colonnade Walk, 4 Fountain Square, 123-151 Buckingham Palace Road w Londynie, skąd pracownik odprowadził nas do autobusu. Podaj również dokładny punkt końcowy przed stacją metra Gloucester Road; jeśli nie w voucherze, to w mailu z przypomnieniem, jeśli jest odstępstwo od planu).

Czytaj dalej

27 września 2019

Zwiedzanie zamku to wspaniałe doświadczenie. Nie sądzę, żebyś był rozczarowany. Byłem jednak bardzo rozczarowany zamieszaniem związanym z tym, kiedy pojawić się na trasie. Powiedziano mi, żeby przybył o 11:15. Jesteśmy tam i powiedziano nam, żebyśmy wrócili o 1:00. Załadowałem autobus o 1:30. Wyjechał do Windsoru o 1:45, by dotrzeć do 3:00. Powiedziano mi, żeby wrócić do autobusu o 5:30. Potem dowiadujemy się, że wysadzili nas dalej niż tam, skąd zaczęliśmy. Obejmował przesiadkę 3 razy i do tego taksówkę. Może ta firma powinna zajrzeć na stronę internetową i wprowadzić kilka zmian. Nie jestem jedyną osobą, której to się dzisiaj przytrafiło. Powiem, że nasz kierowca był zawsze taki miły i dobrze poinformowany.

Czytaj dalej

20 czerwca 2019

This was a lovely trip, plenty of time to visit all areas of the castle and chapel. Be very careful to arrive early, the ticket said stop 1, but staff had no idea where it stopped ( eventually across the road). Also instructions said we’d be dropped off where we were picked up, but we weren’t. Ok for me as I was a local, but a lot of non English speakers were confused. Apart from this, trip and driver were excellent

Czytaj dalej

19 listopada 2022

Przetłumacz

Numer identyfikacyjny produktu: 18994