Półdniowa wycieczka do zamku Windsor i koło London Eye

Półdniowa wycieczka do zamku Windsor i koło London Eye

Od 355 zł za osobę

Rezerwuj teraz
Najważniejsze informacje
Czas trwania
5.5 godz.
Akceptowane kupony elektroniczne
Natychmiastowe potwierdzenie

Termin i liczba uczestników:

Trwa ładowanie strony...

Nie zwlekaj!
  • Zobacz apartamenty państwowe w zamku Windsor
  • Podziwiaj panoramiczne widoki Londynu z koła obserwacyjnego London Eye
  • Spaceruj uroczymi uliczkami miasteczka Windsor, gdzie znajdziesz pamiątki i prezenty
  • Odwiedź kaplicę św. Jerzego i dom lalek królowej Marii
Wycieczka w skrócie
Zwiedź największy zamieszkały zamek na świecie podczas 5,5-godzinnej wycieczki do zamku Windsor z Londynu; zobacz także ozdobne dekoracje angielskiej rodziny królewskiej. Następnie wróć do stolicy, aby podziwiać panoramiczne widoki z koła London Eye.
Tego możesz się spodziewać
Podczas tej półdniowej wycieczki wybierz się do zamku Windsor, położonego w królewskim hrabstwie Berkshire, i poznaj ponad 900-letnią historię monarchii.

Od Wilhelma Zdobywcy aż do obecnej królowej, kolejni angielscy monarchowie mieszkali, rządzili i pozostawili swoje piętno w tym największym nadal zamieszkałym zamku na świecie.

Twój bilet uprawnia do wstępu do zamku, w którym możesz podziwiać splendor kaplicy św. Jerzego oraz podziwiać eleganckie apartamenty państwowe. Poświęć trochę czasu, aby pospacerować po uroczym miasteczku, pełnym tradycyjnych sklepów i historycznych pubów. Podobno Szekspir napisał „Wesołe kumoszki z Windsoru” w jednym z nich!

Następnie powróć do stolicy, aby przejechać się zapierającym dech w piersiach dziełem inżynierii, kołem obserwacyjnym London Eye. W pogodne dni z kapsuły roztacza się widok o promieniu aż do 40 km.

Podczas jednego obrotu koło mieści do 800 pasażerów – równowartość 11 piętrowych autobusów, a każdy obrót trwa około 30 minut z prędkością dwa razy szybszą niż sprint żółwia. Podziwiaj londyńskie zabytki z wysokości do 135 metrów od poziomu ulicy.
Wliczone w cenę
  • Transport
  • Wstęp do zamku Windsor
  • Bilet na koło obserwacyjne London Eye
Miejsce zbiórki

Autobusy odjeżdżają ze stanowiska nr 16 na dworcu autobusowym Victoria Coach Station, Buckingham Palace Road 164, SW1W 9TP Londyn

Od 355 zł za osobę

Rezerwuj teraz
Gwarantujemy
  • Błyskawiczną i pewną rezerwację
  • Najniższe ceny
To mówią inni (Opinie: 9)

Organizator:

Premium Tours

Numer identyfikacyjny produktu: 46980