Londyn
nocą

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Często zadawane pytania dot. atrakcji typu nocą w: Londyn

Oprócz atrakcji typu nocą jakie jeszcze atrakcje warto odwiedzić w: Londyn?

W: Londyn są jeszcze następujące atrakcje warte zobaczenia:

W których atrakcjach typu nocą w: Londyn obowiązują obostrzenia dot. COVID-19?

Londyn: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Londyn? Kliknij tutaj.

Londyn: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.2 / 5

na podstawie 2820 opinii

Perla (nasz przewodnik) była dziś absolutnie niesamowita. Była tak pouczająca i można powiedzieć, że tak bardzo kocha cały temat Kuby Rozpruwacza - jej pasja do tematu sprawiła, że było to jeszcze przyjemniejsze. Wycieczka była bardzo ciekawa i wiele się nauczyłem, początkowo myślałem, że 2 godziny to dość dużo czasu na wycieczkę, ale kiedy wycieczka się zaczęła, czas szybko minął. Żywa i optymistyczna osobowość Perli sprawiła, że trasa była jeszcze lepsza. Została nawet z nami i później omawiała z nami teorie! Gorąco polecam, zwłaszcza jeśli możesz wybrać się na wycieczkę z Perlą, masz szczęście.

Nasz przewodnik, Jack, przysięga, że nie jest rozpruwaczem, przeprowadził nas przez jeden z mrocznych rozdziałów Londynu w bardzo zabawny sposób ze zdrowym poczuciem humoru i oczywistym entuzjazmem do tego tematu. Inne grupy ripperów, których spotkaliśmy na trasie, wydawały się znacznie bardziej znudzone niż się czuliśmy. Wysoce polecany!

The trip around London is fabulous! A lot of knowledge about the city given in very interesting and funny way. I would recommend to everyone!

Bardzo fajny Londyn w pigułce. Wyjazd punktualnie. Przewodnik mówi bardzo wyraźnie i ciekawie. Polecam.

Przewodnik mówił powoli i wyraźnie, a miasto nocą robi naprawdę świetne wrażenie