Londyn
natura i przygoda

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Często zadawane pytania dot. atrakcji typu natura i przygoda w: Londyn

Oprócz atrakcji typu natura i przygoda jakie jeszcze atrakcje warto odwiedzić w: Londyn?

W których atrakcjach typu natura i przygoda w: Londyn obowiązują obostrzenia dot. COVID-19?

Londyn: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Londyn? Kliknij tutaj.

Londyn: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.5 / 5

na podstawie 2058 opinii

Warte swojej ceny. Naprawdę podobała mi się każda jego część i czułem się, jakbym znał Londyn od razu po tej całodniowej aktywności. Widziałem punkty orientacyjne, których nie miałbym, gdybym nie zarezerwował zajęć. Rejs był bardzo przyjemnym akcentem. Rano odbyliśmy pełną wycieczkę autobusem. Wyruszyliśmy w rejs około godziny 13, a następnie kontynuowaliśmy połowę trasy autobusem, aż do godziny 16, kiedy mieliśmy czas na London Eye.

Co za piękny dzień! Nasz przewodnik Jamie był rozkoszą od początku do końca; był przyjazny, kompetentny i elastyczny (co jest szczególnie dobre w pracowity weekend wakacyjny!) Wycieczka była dobrze zorganizowana z odpowiednią ilością wolnego czasu na zwiedzanie na każdym przystanku i udało mi się pogłaskać sześć psów w Bourton, co sprawiło, że mój dzień był idealny . Absolutnie polecam!

Zestawy były niesamowite. Jest wiele do odkrycia i do pewnego stopnia można zanurzyć się w świecie. Mieliśmy wystarczająco dużo czasu, ale nie zatrzymywaliśmy się przy każdym najmniejszym znaku. Mogę tylko polecić każdemu fanowi, aby sprawdził studia. Na pewno weź ze sobą trochę dodatkowych pieniędzy, bo sklep z artykułami dla fanów jest ogromny, a do kupienia są też gadżety z filmów.

Bardzo fajny Londyn w pigułce. Wyjazd punktualnie. Przewodnik mówi bardzo wyraźnie i ciekawie. Polecam.

Świetne autobusy, obsługa na najwyższym poziomie! Polecam☺️