Londyn
muzea

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Londyn: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Londyn? Kliknij tutaj.

Londyn: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.6 / 5

na podstawie 8762 opinii

Polecam wycieczkę wszystkim. Byłem przed godziną 11. Poczekałem do 11:30 aby załapać się na wycieczkę z przewodnikiem. Punkt spotkań jest po lewej stronie tuż po przejściu przez bramę. Przewodnik barwnie i emocjonalnie opowiada o wydarzeniach, które miały miejsce w Tower Hill. Warto posłuchać. Trwa to około 45 minut. W tym czasie grupa przemieszcza się. Później każdy zwiedza na własną rękę. Żeby zobaczyć wszystko trzeba poświęcić około 5 godzin. W Tower Hill jest mnóstwo eksponatów, ale i tak największe wrażenie robią klejnoty królewskie. Diament o wartości około 400 mln dolarów pięknie się świecił:) Wycieczkę polecam. Kupon otrzymany mailem wymienia się w kasie na bilet i w drogę!

Polecam! Budowla przypominająca współczesnym o dużym okresie historycznym i wielu wydarzeniach, które tu się rozegrały. Napisy również w języku polskim, krótkie i przystępne dla każdego. Klejnoty królewskie chyba na każdym robią wrażenie, a złote naczynia przepięknie rzeźbione! Warto zatrzymać się w tym miejscu i na chwilę przenieść się w czasie....

Bardzo polecam. Super punt obowiązkowy to wycieczka z lokalnym przewodnikiem "Guided tours" - naprawdę warto poświęcić 45 min aby poznać sekrety Tower;) jestem ogromnym fanem tej wycieczki.

Bardzo dobra wartość ceny do jakości. Atrakcje super choć muzeum figur konieczne must have gdy jest się w Londynie. Sea Life pozytywnie zaskoczyło gdyż myślałam że jest mniejsze i gorsze

Jestem pod ogromnym wrażeniem, najbardziej spodobał mi się przewodnik, który opowiadał kaplicy. Największe wrażenie zrobiły na mnie klejnoty królewskie.