Londyn muzea
Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę
Zarezerwuj bilet już teraz

Londyn: Popularne w kategorii muzea

Wyświetl wszystkie w kategorii „muzea” w miejscu Londyn
Bilety i wycieczki: 777

Londyn: Co mówią inni?

Polecam wycieczkę wszystkim. Byłem przed godziną 11. Poczekałem do 11:30 aby załapać się na wycieczkę z przewodnikiem. Punkt spotkań jest po lewej stronie tuż po przejściu przez bramę. Przewodnik barwnie i emocjonalnie opowiada o wydarzeniach, które miały miejsce w Tower Hill. Warto posłuchać. Trwa to około 45 minut. W tym czasie grupa przemieszcza się. Później każdy zwiedza na własną rękę. Żeby zobaczyć wszystko trzeba poświęcić około 5 godzin. W Tower Hill jest mnóstwo eksponatów, ale i tak największe wrażenie robią klejnoty królewskie. Diament o wartości około 400 mln dolarów pięknie się świecił:) Wycieczkę polecam. Kupon otrzymany mailem wymienia się w kasie na bilet i w drogę!

GetYourGuide umożliwiło wygodny zakup kodu do biletu wstępu. Po jego wymianie w kasie, dołączyliśmy do wycieczki z przewodnikiem w Tower of London. Niestety, mimo, że posługujemy się językiem angielskim, sposób prowadzenia wycieczki przez przewodnika nie był dostosowany do turystów, dla których język angielski nie jest językiem natywnym. Wymowa przewodnika była niewyraźna. Ale ogólnie było ok.

Polecam! Budowla przypominająca współczesnym o dużym okresie historycznym i wielu wydarzeniach, które tu się rozegrały. Napisy również w języku polskim, krótkie i przystępne dla każdego. Klejnoty królewskie chyba na każdym robią wrażenie, a złote naczynia przepięknie rzeźbione! Warto zatrzymać się w tym miejscu i na chwilę przenieść się w czasie....

Bardzo polecam. Super punt obowiązkowy to wycieczka z lokalnym przewodnikiem "Guided tours" - naprawdę warto poświęcić 45 min aby poznać sekrety Tower;) jestem ogromnym fanem tej wycieczki.

Bardzo dobra wartość ceny do jakości. Atrakcje super choć muzeum figur konieczne must have gdy jest się w Londynie. Sea Life pozytywnie zaskoczyło gdyż myślałam że jest mniejsze i gorsze