Londyn: wycieczka wskakuj/wyskakuj z Big Bus Tours

Londyn: wycieczka wskakuj/wyskakuj z Big Bus Tours

Zaoszczędź nawet 20%

Od 208,37 zł 166,69 zł za osobę

Zobacz słynne londyńskie zabytki podczas wycieczki krajoznawczej z otwartym dachem i możliwością wsiadania i wysiadania na dowolnych przystankach. Wybierz, aby usłyszeć komentarz w 5 językach i wybierz bilet Classic (24-godzinny), Premium (48-godzinny) lub Premium Plus (72-godzinny). Wszystkie bilety obejmują rejs po Tamizie.

Informacje

Łatwa rezygnacja
Rezygnując z atrakcji na co najmniej 24 godz. przed jej rozpoczęciem, otrzymasz pełny zwrot kosztów.
Środki bezpieczeństwa dot. COVID-19
Obowiązują specjalne środki bezpieczeństwa i ochrony zdrowia. Dowiedz się więcej
Akceptowane są kupony papierowe lub elektroniczne
Wydrukuj kupon lub okaż go na telefonie
Czas trwania 1 - 3 dni
Sprawdź dostępność, aby zobaczyć godziny rozpoczęcia.
Natychmiastowe potwierdzenie
Kierowca
Opcjonalnie audioprzewodnik
hiszpański, francuski, niemiecki, włoski, angielski
Atrakcja dostępna dla osób na wózkach inwalidzkich

Czego możesz się spodziewać

W skrócie
 • Wybierz bilet Classic (1-dniowy), Premium (2-dniowy) lub Deluxe (3-dniowy)
 • Wsiadaj i wysiadaj z autobusów dowolną liczbę razy
 • Podziwiaj najsłynniejsze atrakcje Londynu, w tym pałac Buckingham, Tower of London, Big Ben, London Eye, Tower Bridge i opactwo westminsterskie
Pełny opis
Ta wycieczka Big Bus na otwartym, piętrowym autobusie zapewnia nieograniczone korzystanie z czterech tras przez 1, 2 lub 3 dni, zabierając Cię do najbardziej imponujących zabytków i kluczowych atrakcji Londynu. Dostępne są 3 rodzaje biletów: Bilet klasyczny Hop-on, hop-off przez 1 dzień (24 godziny od momentu wykupu) Rejs jedną rzeką (między Westminster a Tower of London – w obu kierunkach) Bilet premium Hop-on, hop-off przez 2 dni (48 godzin od momentu wykupu) Rejs po rzece w obie strony (między Westminster i Greenwich, przez Tower of London) Bilet Premium Plus Hop-on, hop-off przez 3 dni (72 godziny od momentu wykupu) Rejs po rzece w obie strony (między Westminster i Greenwich, przez Tower of London) Odkryj Londyn specjalnie zaprojektowaną trasą: Najlepsze w centrum Londynu (trasa czerwona) Poznaj pouczające i wciągające nagrane komentarze dostępne w 5 różnych językach. Trasa czerwona prowadzi przez to, co najlepsze w historycznym Londynie, w tym Big Ben, London Eye i katedrę św. Pawła. Czas trwania: 2 godziny. Najważniejsze informacje na temat trasy autobusowej: Pałac Buckingham i zmiana warty Budynki Parlamentu Big Bena opactwo Westminsterskie 10 Downing Street Whitehall Piccadilly Circus Oxford Street Regent Street Londyńskie Oko Londyńskie Lochy Akwarium Sea Life w Londynie Madame Tussauds Ogród Covent Bank Anglii Pomnik Katedra św. Pawła Wieża w Londynie Wieża most Odłamek Ratusz Pałac Lambeth Brytyjskie Muzeum. Marmurowy Łuk Mayfair Zielony park Narożnik Hyde Parku Harrods Muzea South Kensington Pałac Kensington Notting Hill Rejs po rzece Bilet Classic obejmuje pojedynczy rejs po rzece z Westminster do Tower of London (w obu kierunkach), podczas gdy bilety Premium i Premium Plus obejmują rejs po rzece w obie strony między Westminster a Greenwich z opcją przerwania podróży w Tower of London. Rejs po rzece zawiera komentarz na żywo w 8 językach. Zobaczysz najważniejsze londyńskie atrakcje wzdłuż Tamizy, w tym Tower Bridge, HMS Belfast, Shakespeare's Globe i Tate Modern. Godziny odjazdów na rejs po rzece są mniej więcej co 40 minut.
Wliczone w cenę
 • Wycieczka autobusem wycieczkowym Hop-On Hop-Off przez 24 godziny (Classic), 48 godzin (Premium) lub 72 godziny (Premium Plus)
 • Rejs po Tamizie (w jedną stronę lub w obie strony w zależności od wybranej opcji)
 • Panoramiczna wieczorna wycieczka (w cenie biletu 48-godzinnego (Premium) i 72-godzinnego (Premium Plus)
  Środki bezpieczeństwa dot. COVID-19
  Zastosowane środki bezpieczeństwa
  • Wszystkie powierzchnie, z którymi mają styczność klienci, są regularnie czyszczone

  Wybierz liczbę uczestników i datę

  Uczestnicy

  Termin

  Przygotuj się

  Poniższe informacje mogą się zmienić, jeśli zaktualizujesz aktualnie wybrane elementy:

   Miejsce zbiórki

   Miejsce zbiórki zależy od wybranej opcji.

   Opinie klientów

   Ogólna ocena

   4,1 / 5

   na podstawie 1324 opinii

   Podsumowanie opinii

   • Przewodnik
    4,7/5
   • Transport
    3,8/5
   • Jakość/cena
    3,9/5
   • Bezpieczeństwo
    4,3/5
   Sortuj wg

   Sortuj wg

   Świetny sposób na zwiedzenie najważniejszych atrakcji Londynu, aby zorientować się na kilkudniową wycieczkę lub gdy masz bardzo ograniczoną ilość czasu. Autobus był wygodny, przewodnik był kompetentny i było mnóstwo okazji do wsiadania i wysiadania. Łatwo było dostać bilety online, a bilet mobilny zeskanować łatwo i bez wysiłku. Na jednym kanale audio był przewodnik na żywo, a na innych kanałach nagrano fragmenty tras w wielu językach. Przewodnik dostarczył wystarczająco przyzwoite słuchawki.

   Czytaj dalej

   23 lutego 2020

   Dobra organizacja, bardzo dobra obsługa - kierowcy i osoby sprzedający wyciedzkę. Elektroniczny przewodnik w języku polskim. Bardzo dobry standard bazy autobusów. Do poprawy w usłudze tej fimy to: więcej autobusów na lini pomarańczowej - długo się czeka na nie, bo ieździ ich niewiele. Na papierowej mapce jest zaznaczona linia fioletowa, która nie istnieje i myli to turystów, do usunięcia z mapki bo wprowadza to zamieszanie.

   Czytaj dalej

   11 grudnia 2019

   Świetne rozwiązanie

   Przyjechałam z córką na 4 dni . Wykupiłyśmy wycieczkę trzydniową plus rejs Tamizą . Gratis dostałyśmy przejażdżkę nocną . Ponieważ autobus linii czerwonej zatrzymywał się tuż pod naszym hotelem było to dla nas idealne rozwiązanie . Bardzo się sprawdziło i dodatkowym plusem jest to , że czas liczony jest od momentu wydrukowania biletu tuż przed wejściem do autobusu . Bardzo polecam

   Czytaj dalej

   20 lipca 2019

   Organizator:

   Numer identyfikacyjny produktu: 5089